• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

17. februára 2017 
Ahojte, mam otazocku na porodnicu v PP. Baby co ste boli rodit v tychto horucavach, ako je to v porodnici? Klima tam asi nie je, ze? Ako ste zvladali to teplo vy a co male babatka? Dakujem
15. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zurka asi nie ak ju do roku nezaviedli tak nie :grinning: :grinning: :grinning: Ale zvládla som to v pohode.Dáko som necítila takú horučavu.Ja som rodila pred rokom.Bol to piatok doobedu 17.7.A ešte ráno o 08.00 hod. som písala s babami na nete :grinning: :grinning: :grinning: že asi idú kontrakcie a o 10.05 bola malá na svete :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tomu teda hovorím rýchlosť :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka_pp neboj tak rýchlo tretie aj ty budeš rodiť.To už potom len vyhupne :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka Jej, vy máte dnes presne rok!! Gratulujem :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: Druhé bábo je v pláne, tretie už nie. Ale zatiaľ si musím užívať Adama, lebo strašne rýchlo rastie, nestíham to ani sledovať. Už si ani nepamätám, aký bol malinký, keď sme si ho priviezli z nemocky domov. A to bolo len pred 3 mesiacmi!!!
17. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka_pp juj dakujeme pekne.Potešila si ma.No aj mi sme plánovali dve deti.A vidíš niekedy človek mieni Pán Boch mení :grinning: :grinning: Ale nech su zdravé a ostatné už príde samo. :wink:
17. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Nicolas sa narodil 13.7. o 12.29 s mierami 3540g a 51cm :grinning: Porod bol rychly a 2h po nom som lietala
po oddeleni ako keby som ani nerodila.Personal je PP nemocnici super.Len na izbe sme boli ako v saune :slight_smile:
18. júl 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka aj vám blahoželám k prvému rôčku.a už malá aj bežká? lebo by ma zaujímalo,či bude Mathias ako ročný chodiť, júúúúj ale u nás pršííííííííííííí :dizzy_face:
18. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
Sofiaella, v prvom rade blahozelam k Nicolasovi, nech ste zdravi :slight_smile:
mozem sa ta prosim ta opytat, co vsetko si si brala do porodnice? Aj veci pre babo, alebo az pri odchode? Ako dlho si ta tam nechali? Mala si "vybaveneho" lekara, alebo si rodila pri sluzbokonajucom? Prepac za otazky, ale mas asi najcerstvejsie skusenosti...
Ja mam termin koncom augusta, tak sa zacinam psychicky pripravovat :unamused:
18. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiaella gratulujeeeeem tak dufam ze mame kamosa aj moj je NIcolas :wink:
18. júl 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 dakujeme. zoznam som nasla tu na neviem ktorej predchadzajucej strane :grinning: veci pre maleho az na odchod. nechavaju 4 dni po dni porodu,cize 5 a je jedno ci rodis normal,ci sekcia. vybaveneho som nemala,ale tam su dobri vsetci :slight_smile: hoci vacsina maju asi tak 30 rokov,mozno ani to nie :grinning: Prijimala ma Simunkova a myslela som ze ma aj odrodi,len druhej mamicke ked prepichla plodovu vodu,tak sa jej maly nejak otocil ze volali Raucinu a robili akutny cisarak. Vodu mi pichli o 11.00,11.40 to boli uz ozaj krute bolesti a maly bol na svete 12.29.Rodila som pri Zentkovi a bol velmi mily.Pri siti som ho pytala vela,vela injekc. na umrtvenie,tak sitie som vobec necitila :grinning: a ked som sa pytala na pocet stehov,tak ich bolo len 7 :slight_smile: a ten cisarak robili zarovno s mojim porodom a predbehli nas len o 2 minuty :grinning:
18. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofiaella gratulujem k synčekovi :dizzy_face: Len nech ste zdraví a všetko ostatné príde :wink:
Mimuš tak ako zubčeky ešte nemáte? Simon je nervózny ale zuby nikde. V stredu sme boli na druhom očkovaní, troška si poplakal a bolo dobre. Vážime 8840g,už mám problém ho držať dlhšie na rukách. Pomaly začína sedieť :wink:
18. júl 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofiaella, gratulujem k Nicolasovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bože môj, prečo som si ja nepýtala injekciu na umŕtvenie pri šití :angry: , veď som nenormálne trpela :cry: :cry: :cry: , ale že to nenapadlo Raučinu sa ma spýtať, keď ma šil a keď videl, ako sa tam zvíjam v bolestiach!!!

Stamion, máte krásnu váhu :slight_smile: . Ja som malého vážila len tak doma a mi vyšlo, že má 7 kg, na poradňu ideme až 29. a to nás budú aj očkovať, tak som zvedavá koľko budeme vážiť potom.
18. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stamion no moja ani my ešte nemáme zúbok,nervózny ani nie je,tak neviem,ja som malého vážila len doma a mi vyšlo 8 kg,tak uvidím čo v poradni,no my už sedíme aj kočiar mu už dávam športový.aj v chodítku už vie chodiť,len ho tam ešte veľa nedávam,aby si nezaťažoval chrbátik.no ti poviem,že ani ja ho už nevládzem nosiť a teraz prichádza to hlúpe obdobie nosenia sa na rukách.
18. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiaella Aj ja sa pripajam a blahozelam k babetku, a nech ste obidvaja zdravi :slight_smile:
18. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mafia102 no čo moja ideme plávať? :wink: Lebo koncom týždna mám tortu tak to nechcem ešte plaváran ťahať do toho :wink:
19. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a v stredu by sme nemohli, ci to uz budes robit tortu? Bo dajak ma boli zub :( a zajtra je tatik poobede doma, takze to chceme byt spolu.
19. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mafia102 ok ak sa mi n epridružia dalšie tak nebudem ešte piecť tak môžeme. :wink:
19. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, dnes som si precitala vsetkych 74 stran, takze mam prehlad o vas vsetkych, co to uz mate za sebou, ktora ako cakala na porod, ako rodila, pri kom rodila, ako kojila ci nekojila a ako sa teraz tesi z toho ako babo pribera :slight_smile:nasla som aj zoznam potrebych veci do porodnice a nie jeden, aj rady na naliate prsia, aj masticky na bolave bruska, aj vsetko mozne... takze dakujem :slight_smile: mozem ist rodit :grinning:
19. júl 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 určite ked si všetko prečítala tak môžeš už rovno ísť robiť babicu pôrodnú :grinning: :grinning: :grinning: Ja by som isto nečítala tolko strán :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ved som si aj myslela, ze pozriem len par stran, hladala som ten zoznam veci, ale nakoniec som na kazdej strane nasla nieco zaujimave... dobra kniha by z toho bola :grinning: :grinning: :grinning:
aj napinak to bol, ked som na troch stranach cakala kedy uz zacne zdenka_pp rodit :slight_smile:
19. júl 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to by mohol niekto z každej diskusie vytvoriť knihu.To napísali aj baby z marcipánových tort,že super recepty a postupy. :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty si z pp? :confused:
19. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ano, zo zapadu... ale som vas neskoro objavila :slight_smile:
19. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nikdy nieje neskoro.A nenapadla ťa diskusia Poprad babytuning? :wink: To je téma v regionoch :slight_smile:
19. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jasne, aj tam sa pridam, len je tam teraz nejako mrtvo, asi sa vsetci tulaju po vonku :slight_smile:
19. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked tam budeš písať vrátia sa neboj :wink:
19. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Tak to muselo byť zaujímavé čítanie...žeby až na troch stránkach som sa sťažovala, že ešte nerodím :wink: ? Teda, jak dobre, že už mám potom.
20. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofiaella aj ja gratulujem a prejem vela velam mliečka a aby ste peken priberali
20. júl 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka_pp nestazovala :wink: opisovala svoje pocity..a bolo super ako vsetci s tebou cakali... a vlastne celkovo ako tu kazdy s kazdym cakal na porod :slight_smile:
20. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok