Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

zdenka_pp
31. aug 2010

@mimuska21 Jééj, gratulujeme. My sliníme o 106, snažíme sa do čohokoľvek a kohokoľvek "zahryznúť", ale zub nikde.

zdenka_pp
31. aug 2010

@stamion Užite si dovču, snáď tam máte lepšie počasie ako my tu.

mimuska21
31. aug 2010

@zdenka_pp ďakujeme,dva vyšli na raz a teraz tie horné nedaj bože . no uvidíš,o chvíľu už budete tiež mať zúbky,strašne som sa tešila ked som ich malému našla.a vy ako sa máte?čo malý? ako s pišorikom? 🙂

studio11
31. aug 2010

Zas niečo posr....... v Popradskej nemocnici. Malá Sonička bojuje o život ☹ ☹ ☹ ☹

vinka
31. aug 2010

@studio11 isto?Som nič nepočula.Odkial to máš? 😕

mafia102
31. aug 2010

@studio11 Silvi, co sa stalo?

onellyo
1. sep 2010

@mimuska21 🙂 🙂
kedy sa ti zacali prerezavat prve zubky,,?? nas maly je taky divny akoby to bolo
na zubky,,,sme sice prechladeny ale stale kuse flasu no vlstne cumlik
na nej hihih t
@viera22 no v kk ,, na sidlisku byvam 🙂 🙂

studio11
1. sep 2010

No nechceli dať pacientke ani za svet cisársky, hoci okrem toho že mala veľké bábo mala už aj vyšší vek.......a tak sa malá Sonička pridusila a museli ju ťahať von za ručičky.......teraz bojuje o každú minútku svojho života na nedonoseneckom.......... 😢 😢 😢

mimuska21
1. sep 2010

@onellyo ahoj,príznaky boli od tretieho mesiaca,neskutočné slinenie ,všetko v ústach,ale tak v šiestom mesiaci už začal veľa kakať a ani neviem ako a pozerám,že už má zúbky prerezané,vyšli na raz dva, 😀 😀 vôbec nebol nervózny .ale teraz idú horné a to už nervozitu cítiť aj ked je pravda,že trvala len dva dni a teraz je kľud. ale o chvíľku sa prerežú lebo má to už zatvrdnuté a červené.

mimuska21
1. sep 2010

@studio11 strašne niečo,a to odkiaľ vieš?žasnem nad tou popradskou pôrodnicou. malinké bábo a už tak musí trpieť ☹

zdenka_pp
1. sep 2010

@mimuska21 Pipík sa nám hojí, stále mu dávam repíkový kúpeľ. Aj teraz mm išiel do Kauflandu, lebo sa nám minul repík. Mm pri večernom kúpaní malému stiahne predkožku (mne to nejde), vyčistí mu to. Malý neplače, ani sa nezvíja, tak ho to asi nebolí. Ešte týždeň mu chcem dávať ten repík. Pre istotu.
@studio11 Ja nechápem, prečo nechcú robiť cisárske. Že s tým majú viac roboty???? či čo !!!!! Takto riskovať a nechávať ženy sa trápiť. A nakoniec na to doplatí aj tak len bábo!! Otrasné!!

mimuska21
1. sep 2010

@zdenka_pp no super,že sa vám to už lepší,ja som chcela skúsiť malému sťiahnúť kožku a nejde mi to.nebolí ho nič aj pekne ciká,ale po tej skúsenosti čo si mala ty sa bojím,mne tiež detská povedala,že do roka nešahať ale čo ak mu ju potom nestiahneme vôbec? 😒 malý ked ho rozbalím tak si ho hned berie do ručky a sa čuduje čo to má? 🙂

studio11
1. sep 2010

@mimuska21 viem to lebo je to moja známa......a celá rodina sa modlíme ☹ ☹ ☹ a čo všetko si zažila na pôrodnom stole....ani nejdem písať, aby som náhodou nevyplašila tie čo to ešte majú pred sebou........mala Fathiovú
ale ja som rozhodnutá do Popradu nikdy viac!!!!! Kto sa rozhoduje medzi PP a KK.......

fopardi
1. sep 2010

@zdenka_pp nemaš nove číslo mamam aj ja ? tzam je prave písane o tej predkožke aj o tom nafukovani 😉

fopardi
1. sep 2010

@studio11 ☹ je to strašne

zdenka_pp
1. sep 2010

@fopardi skúšam to hľadať na net , ale nemôžem to nájsť

fopardi
1. sep 2010

@zdenka_pp je to v septembrovom čísle skus si kupiť v stanku ked to nenajdeš

fopardi
1. sep 2010
mimuska21
1. sep 2010

@studio11 ja som to dnes rozprávala našim a strašne je to,budem sa aj ja modliť.chudinká malinká a strašne to musí byť pre mamičku. ja som rodila v kk a do pp by som iste nešla,ležala som tam pred pôrodom a mala som dosť.ktovie ako by som dopadla. držím silno všetky prsty.ak bude niečo nové informuj.

onellyo
1. sep 2010

@studio11
drzyim palceky nech vsetko dobre dopadne,,, 🙂
a cisarske.. no ja sama som ho mala pre velke babo a vysoky
tlak...
deti po cisarskom maju dychacie problemy a alergie
viac ako normalne narodene deti...

vladka84
1. sep 2010

baby, neblaznite... ja mam par dni po termine a idem rodit do PP 😖

studio11
1. sep 2010

@mimuska21 @onellyo ďakujem a odkážem...................stav zatiaľ veľmi kritický ☹ Už je aj pokrstená..........

vinka
1. sep 2010

@studio11 ja som mala Fathiovu a mi velmi pomohla to musím povedať.Mala bola velká a nechcela vonku a ona mi ju odrodila.Mám na nu len tie najkrajšie spomienky.Je odborníčka.Vieš ko vie kto tak rozhodol a prečo.Bolo to cez den alebo v noci.Ale dúfam,že im to dopadne dobre a malá sa dostane z toho.Fakt im to želám z celého srdiečka.

trinka
2. sep 2010

@vladka84 asi je to individualne, ja som mala velmi dobru skusenost,,, 😉 hlavne sa nevystresuj
@studio11 to mi je luto ☹

mimuska21
2. sep 2010

@studio11 až mám zimomriavky z toho.nech je len všetko v poriadku a to bolo ich prvé bábo?
@vladka84 držím palce k pôrodu,nech všetko dobre dopadne,len kľud 😉

mafia102
2. sep 2010

@studio11 Silvi, drzim palceky, nech sa z toho malicka dostane.

zdenka_pp
2. sep 2010

@vladka84 Každý pôrod je iný, aj keď obavy tam sú. Ale nestresuj sa zbytočne. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo. 🙂

zdenka_pp
2. sep 2010

@fopardi Dúfala som, že sa to bude dať prečítať na nete, no čo už, kúpime časák. Ale keď moja peňaženka je dnes zúfalo prázdna ☹

studio11
2. sep 2010

@mafia102 Lucka ďakujeme.....dúfam že to maličká Sonička zvládne a bude z nej taký čertisko ako je z tých naších drobcov 😵
@vladka84 prepáč keď som Ťa vystrašila.....každý pôrod je individuálny a určite to zvládneš na jednotku. 😉

lucik106
2. sep 2010

@studio11 bože, to je hrozné, nechápem čo už v nemocnici v PP dokazujú už som dlho nepočula nič pozitívne. ležala som pred pôrodom v pp- na základe skúsenosti som sa rozhodla rodiť v
kk. budem sa za to malilinké bábo a jeho mamku modliť. je mi smutno z toho... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre