Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

fopardi
18. sep 2010

@ewellina a ty si predchadzajuce detičky nerodila v poprade ? či t bolo vtedy inak ?

ewellina
18. sep 2010

@fopardi Ahoj, prvé som rodila v Bratislave-Ružinove a druhé v Kežmarku. 🙂

fopardi
18. sep 2010

@ewellina jaj tak lebo pozeram že maš už dve detičky 🙂 ale myslím že budeš spokojna potom napíš či som mala pravdu 😉 teraz su tam super dr. ale samozrejme vynimka sa najde 😀 teda konkretne jeden dr.

ewellina
18. sep 2010

@fopardi Ktorý?

ewellina
18. sep 2010

@fopardi Ktorý dr.? Napíš mi to, prosím, do IP, aby sme neohovárali...

trinka
19. sep 2010

@fopardi aj mna by zaujimalo ktorý... mna napada tiež len jeden...

zdenka_pp
20. sep 2010

Ej baby, my sme boli cez víkend na svadbe, malý bol zlatý, dokázal zaspať aj v tom hluku 🙂 Nebál sa ľudí, putoval z rúk do rúk 🙂
@trinka
@ewellina
@fopardi Žeby Dr. S......?

fopardi
21. sep 2010

@zdenka_pp jj 🙂 😀

tatianka.g
21. sep 2010

ahojte, som objednana k detskej ocnej do popradu, prosim poradte, kde to najdem...

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g - MuDr. Gibalova ? - poliklinika ALexandra vedla nemocnice - je tam recepcia - tam ta naviguju 😉

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g je to na prvom poschodi kuk sem:
http://www.nzz.sk/

tatianka.g
21. sep 2010

dakujem, takze je to pri velkej nemocnici?

tatianka.g
21. sep 2010

uz ste tam niektora boli?

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g ano ano tam ja som tam bola s malym v januari ked mal mesiac - mal od porodnice zahnisane ocka a neprechadzalo to... tak nam dala kvapky, potom este jedny pri kontrole a uz bolo dobre potom... ona je v pohode ja som k nej ako dieta tiez chodila 😉

tatianka.g
21. sep 2010

mam spievodny listok,nevies ci sa mam aj objednat

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g mala by vas normalne vziat ale mozes aj zavolat ak chces a spytat sa... ale pisane je toto:

V záujme skrátenia čakacej doby si kontroly okuliarov a vyšetrenia zraku objednávame telefonicky na tel.č. : 052 / 772 13 95 alebo 052 / 285 12 50 , ev. osobne v ambulancii. Úrazy, zápaly a súrne vyšetrenia od iných odborníkov ošetrujeme bez objednania.
😉

tatianka.g
21. sep 2010

dakujem,si zlata asi tam zavolam 🙂

tami_tami
21. sep 2010

@tami_tami ides so sprievodnym od ineho lekara preto sa nemusite objednavat 😉

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g nemas za co 😉

tatianka.g
21. sep 2010

no dost nam slzi ocko a obvodna chcela aby to videla odbornicka, tak si spravime vyletik do pp

tami_tami
21. sep 2010

@tatianka.g no tak verim ze to napravia len nejake kvapky 😉

trinka
22. sep 2010

@fopardi
@zdenka_pp no ja neviem mna odrodil a bola som velmi spokojna... asi to záleží od okolnosti....

stamion
22. sep 2010

No babenky práve mi volala mamka že jej sesternici včera zomrela dcérka,tu na diskusii sa o nej písalo že má nefunkčný mozog,orgány a srdiečko mala zdravé,len pri pôrode ju nechali tak a malá bola dlho bez kyslíka,takže prajem Marike úprimnú sústrasť a maličkému anjeličkovi Sonji nech je dobre v nebíčku ☹

tatianka.g
22. sep 2010

to je strasne..... stale som na Sonicku myslela a dufala, ze bude vsetko dobre. Strasne ma to mrzi ☹ , je hrozne ze aj v dnesnej dobe je tolko pochybeni lekarov 😠
Marike aj ja prajem uprimnu sustrast a hlavne vela sil ☹ ☹ ☹

mimuska21
22. sep 2010

@stamion to je strašne,vždy som na nich myslela,verila som,že to dobre dopadne,aj ja prajem uprimnú sústrasť ☹

tlenka
22. sep 2010

☹ je mi to strasne luto, dufala som, ze sonicka bude nakoniec v poriadku.. uprimnu sustrast marike aj celej rodine, nech sa drzia

zdenka_pp
22. sep 2010

Marika, úprimnú sústrasť...je mi to naozaj veľmi ľúto

trinka
22. sep 2010

Marika, uprimnu sustrast.

tami_tami
22. sep 2010

uprimnu sustrast Marika... mrzi ma to ☹

dadulka271
22. sep 2010

uprimnu sustrast Marika ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre