Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

vinka
19. okt 2010

@stamion a kedy ideš? 😕 a kde.

stamion
19. okt 2010

@vinka Je to oproti pošte v meste,je to nejaké fit dance studio,určite ti prišiel domov leták,lebo som to našla v schránke, je to na druhom poschodí,tak si myslím že to bude ako je činák a nad ním, a je to o 17 hod. Prvá lekcia je zadarmo,aspoň to tak bolo a ďaľšie sú po 3 eura. A je to každý utorok o 17 hod. Ešte som tu v meste nebola,lebo predtým boli v hoteli Garni pri stanici, a bola som tam raz, lebo potom už boli prázdniny a už necvičili, a idem až teraz.

danciacik
19. okt 2010

@stamion a u akého maséra si bola? Lebo ja mám v našom vchode maséra tak preto sa pýtam.
Ja viem moja ja viem, ale smola že dnes je doba kedy to inak nejde. A kde je tá joga?

onellyo
19. okt 2010

@vinka
🙂 🙂 🙂
no ked pecies torty,, co niesi nahodou zo svitu
minule sme davali tam upiect,,, nasla som
na arttorty ,,,

vinka
19. okt 2010

@onellyo nie niesom to ja ale viem kto tam pečie. 😀 😀

stamion
19. okt 2010

@danciacik vo Svite u Kirchnera. A tá joga je oproti pošte v meste.

danciacik
19. okt 2010

@stamion aha, lebo ten čo je u nás vo vchode to je môj kamarát má v suteréne aj masáž aj saunu a je fakt dobrý, tak len preto.

onellyo
19. okt 2010

@vinka 🙂
nabuduce dam tebe upiect....
ak robis ako ta vo svite]]]]]]]]]] 😵 🙂 🙂

stamion
19. okt 2010

@danciacik a volá sa Javorský?

vinka
19. okt 2010

@onellyo kludne rada pečiem. 😀

marika17
19. okt 2010

@stamion
cawte stamion este si tu?

vinka
19. okt 2010

@stamion myslela som,že to stihnem do 17 a ti zavolám ale skončila som až teraz večer. 😒

danciacik
20. okt 2010

@stamion áno volá sa Javorský, prečo?

stamion
20. okt 2010

@danciacik bola som pri ňom,je to zlatý chlapec, jeho starší brat je môj spolužiak,tak trocha ich poznám 😉 A ty tam bývaš od detstva,alebo si sa tam prisťahovala?

stamion
20. okt 2010

@vinka Ja som bola bolo super,až na to že prvý krát sa už platí 3 eura. Bolo dosť ľudí,sála je pekná veľká. Tak na budúce čiže zase v utorok o 17hod. sa môžeš pridať ak ti to bude vyhovovať 😉

stamion
20. okt 2010

@marika17 moja už som tu, ako sa držíte?

stamion
20. okt 2010

Babenky Simon mi odmieta piť bebu,poradte mi čo mu mám dávať,chlebík tiež nechce.Dnes som práve chcela ísť do hypernovy,lebo majú akciu na bebu,ale ráno mi vypil len 40ml. Tak nejdem,pôjdem kúpiť plnotučné obyčajné mlieko a vyskúšam mu dať také 😉

mimuska21
20. okt 2010

@stamion tak tak moja,daj normálne mliečko,my už strašne dlho pijeme tatranské plnotučné mlieko. lebo mne malý už dávno nechcel nutrilon piť. a do mliečka mu dávam vanilkový pudinček,alebo krupičku a nevie sa dojesť.je zdravý ako repa,ešte nikdy nebol chorý a obyčajné mliečko pije od tretieho mesiaca 😉

mimuska21
20. okt 2010

@stamion jak ti fajne,že už máš čas aj na také milé aktivity, a kto ti stráži malého? joj raz už aj ja budem chodiť na masáže a na zumbu,ale sa musí dom dostaviať a ja mám ešte školu. ale potom si už budem užívať a aj malý bude väčší 🙂

danciacik
20. okt 2010

@stamion ja som tu od narodenia, vyrastali sme ako susedia a až potom sa presťahovali do Štiavnika. A ktorého z nich to poznáš? Petra?

stamion
20. okt 2010

@danciacik áno Petra. Ja som bývala v Selene,a v Hrone som mala kopu kamarátov,aj spolužiakov,a na ZŠ som chodila na Pioniersku 😉

stamion
20. okt 2010

@mimuska21 myslela som že sa mi ozveš,budem mu dávať obyčajné mlieko a uvidíme 😉 Pri malom mi ostane dcéra,ale tiež veľa kecá keď idem,a to musíš ísť atď........ 😀

fopardi
20. okt 2010

@stamion keby ja bola z popradu tak ver že maš parťačku na take akcie len škoda 20km cestovať nebudem ☹

a inač aj ja som chodila na pioniersku to bola inač trafena škola -neznašala som to tam a obzvlašť niektorych učitelov 😒

danciacik
20. okt 2010

@stamion no cipána môj dedo už roky býva v Seléne a aj ja som chodila na Mládeže. 😀

tatrankamoja
20. okt 2010

ženušky, ak by bol štrajk proti znižovaniu RP v PP, pridáte sa ? 😉

stamion
21. okt 2010

@fopardi no daj zoznam zlých učiteľov 😉

fopardi
21. okt 2010

tak z tych ktorí mohli učiť ešte teba to može byť Plevova , Jacoš , Bujnakova ,

stamion
21. okt 2010

@danciacik a ako sa volá dedo?Ty si asi mladšia odo mňa že?Lebo väčšinou južanov si pamätám čo chodili na Pioniersku 😉

stamion
21. okt 2010

@fopardi Jacoša a j Bujňákovú poznám, ale myslím že boli v pohode nie?

stamion
21. okt 2010

@tatrankamoja jasné 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre