Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
24. aug 2010

@zdenka_pp naš maly ma teiž prirastenu a tiež to neriešim , ukazala som to aj dr. a tiež mi potvrdila čo som aj ja vedela ---nechať tak bud sama povoli alebo sa to rieši neskor

baby ktora z vas mala ku porodu porodnyx plan ?napíšte k prosím ip-čku dik

domika9
24. aug 2010

@zdenka_pp no a ešte mi dr. povedala že ak by mal problem pri cikyni že vidíš že ma slyby prud moču tak sa to rieši ale moj nema --ked začne cikať tak amen tma v sekunde je všade mokro... 😀 😀 😀

zdenka_pp
24. aug 2010

@domika9 No ja som sa teda zľakla, keď som videla, ako sa malému nafúkol pipík. Prúd moču mal dobrý, ale tá mini dieročka ☹ ☹ ☹ Veď urológ vie čo robí, nie?! Teraz má pipík trochu opuchnutý a špička je taká úplne krvavo červená. Robím mu repíkový kúpeľ. Ráno už jeden mal, teraz má pripravený druhý, no akurát zadriemal, tak to počká. A ak stihnem, tak večer dostane tretí kúpeľ. Predkožku som mu ešte nepreťahovala, to ma čaká až vo štvrtok. A trochu sa obávam. Keby to mal zahojené, není problém, ale takto .... čerstvé, citlivé ☹

domika9
24. aug 2010

@zdenka_pp jaj tak vy ste už boli ja som si to neprečítala tak dopredu jasne ze urolog vie čo robi .....

stamion
24. aug 2010

No Zdenka,čítam že máte problém za problémom ☹ Dúfajme že z toho rýchlo Adamko vyrastie 🙂 Ja som sa tiež zaujímala o preťahovaní predkožky a vraj sa nemá nič siliť,tak neviem, moja doktorka mi nič nevravela že mám preťahovať tak to nechávam tak. Zajtra idem do poradne tak sa spýtam o to preťahovanie.
Mimuš,gratulujem vám k zubčekom, dúfam že ste strieľali šampanské 😉 Simon už má tiež biele na ďasnách tak tiež myslím že onedlho aj my budeme žubatí 😉 Facebook mám ale chodím tam málo,nájdeš ma pod stamion.

aluska17
24. aug 2010

Ahojte 🙂
Možem vrelo odporučiť Kežmarsku pôrodnicu!Stretla som sa tam s maximálne profesionálnym aj ľudským prístupom.
Táto pôrodnica má vysokú úroveň, super lekári, milé sestričky,ktoré sú stále ochotné pomôcť,dokonca aj po telefóne niekoľko týždňov po pôrode.Škoda, že som staršia a mám 3 detičky. S radosťou by som sa tam vrátila. 😉

zdenka_pp
25. aug 2010

@domika9 Tak to aj dúfam, že ten urológ vie čo robí, lebo Adama bude neskôr aj operovať. Je síce mladý, ale asi to nebude na úkor jeho skúseností, pretože je vraj dobrý. Kedysi sa s takými problémami vraj chodilo za ním do Levoče. Tak ktovie.

@aluska17 Vďaka za príspevok, aj keď toto fórum sa už "vymklo spod kontroly" 😀 😀 už neriešime, ktorá nemocnica je aká, už máme všetky odrodené, ale zotrvávame tu 🙂

mimuska21
25. aug 2010

@stamion tak držím prsty,aby vám tiež už zubky vyšli 😀 .no na facebooku som ťa nenašla.mne doktorka povedala,že kožka sa sťahovať nemá do roka a problémy nemáme našťastie. 😉

trinka
25. aug 2010

@domika9 ja som mala porodný plán 😉

trinka
25. aug 2010

@mimuska21 si na fb? aj ja. Pod čím ťa nájdem? Aj Milada je FB (ak si ju ešte pamatas)

mimuska21
26. aug 2010

@trinka pamatám si ju jasne.napíšem ti IP .

stamion
26. aug 2010

Ahojte babenky,tak sme po poradni, Simon váži 10kg, už mu idú 2 zubčeky,radosť žiť 😉 Teraz ma taký blbý zvyk vyplazovať jazyk,aj vaše deťúrence to robia?Mimuš napíš mi ako si daná na facebook 😉

mimuska21
27. aug 2010

@stamion no tak to máte krásnu váhu,ja som ho vážila len doma a tiež mi ukazuje 10 kg a je to už aj cítiť,tak blahoželám k zúbkom.nám ich už aj krásne vidno. 😀 😀 😀 a neviem či nám nejdu dalšie. my máme poradňu až v oktobri,som taká rada,že nemusím už do poradne chodiť tak často.niet nad zdravé deti,no nie? 😉 napíšem ti IP.

viera22
27. aug 2010

ahojte môžem sa tu k vám pridať hľadám tému kde je niekto z kk......aj som tam rodila a neďaleko bývam

onellyo
27. aug 2010

@viera22 ahoj ja som z kk 🙂

zdenka_pp
27. aug 2010

Baby, mne to sťahovanie predkožky vôbec nešlo, a prišiel mm a po pár minútach bolo hotové. Vidno, že to chlapi majú v rukách 😀 😀 . Oddnes to bude jeho job, starať sa o intímnu hygienu nášho syna 😅

lucy778
27. aug 2010

ahojte
môžem vám sem nakuknúť? 😉
chcem sa opýtať, tie čo ste rodili v PP - pri pôrode ste sa obliekali do vlastnej košele alebo ste dostali nemocničnú?

vinka
27. aug 2010

@lucy778 do svojej košele 😉 už nedávajú nič

vinka
27. aug 2010

@viera22 ale ved sa kludne pridaj do témi poprad baby tuning tam sú baby aj z kk

viera22
28. aug 2010

@onellyo ahoj ....no ja nie som priamo .... ale z tej džury čo som ja tu nikoho nenájdem.......a kde v KK bývaš.

mimuska21
28. aug 2010

@stamion už ťa mám aj na facebooku,teším sa 🙂 ,moja nevieš ako je eleclerk v poľsku otvorený v nedeľu?a sú otvorené aj tie obchody hore na poschodí?ide mi hlavne o ten detský čo tam je,lebo chceme ísť kúpiť malému novú autosedačku,lebo do vajíčka sa už nevmestí. 😀

lucy778
28. aug 2010

@vinka ďakujem

miavin
28. aug 2010

ahojte babenky - ja som tu na vás aj pozabudla, ako sa tu máte?
čítam že ste debatili o sťahovaní alebo nesťahovaní u chlapčekov - naša dokyna mi povedala, že trošku - áno pre hygienu - a pokiaľ ide..... vraj sa to tiež už nerobí - no nesúhlasím s tým, čo chlapček v mojom okolí, to skončil v 3 rokoch buď na mastičkách alebo na operačke....takže my sme pomaličky pri kúpeli sťahovali - pokiaľ šlo - až sme to nakoniec zvládli...zatiaľ je to všetko úplne oukej - takže - podľa mňa - pokiaľ ide - áno ale nesiliť to

stamion
28. aug 2010

Mimuš,v nedeľu je leclerk otvorený do 20hod. A je otvorený aj ten detský obchod na poschodí,len si zisti či nemajú nejaký sviatok,aby ste tam nešli zbytočne ako ja minule 😒 Simon je vo vajíčku tiež nadoraz ale ešte dovolenku vydrží,a potom mu dám autosedačku, máme ju ešte po dcére tak nemusím kupovať 😉 Miavin a kedy si mu začala sťahovať predkožku?

miavin
28. aug 2010

@stamion joooj ja sa presne už nepamätám ale začali sme tuším v 4 mesiacoch - len po trošičke - aby sa mu to umylo od moču.... ale nie každý deň - tak raz za týždeň..... no najlepšie to ide už keď hopá vo vani...aj teraz sa kúpe a stiahla som mu....pohoda - tak má na týždeň zas pokoj 😀

stamion
29. aug 2010

Tak sa s vami babenky lúčim do 12.9. tu nie som,mávajte sa tu dobre. Hneď ako prídem sa ozvem,papa 😵

mimuska21
29. aug 2010

@stamion užite si to,papa 🙂

domika9
30. aug 2010

@viera22 a odkial si z Lubice?

@stamion jak ti fajne teším sa na fotky a príjemnu dovolenku prajem 🙂

viera22
31. aug 2010

nie....z lendaklu.......inak v Ľubici mám rodinu

mimuska21
31. aug 2010

idú nám ďalšie zubkýýýý 😀 😀 malý je nervózny,najhoršie sú tie očné, nemohol zaspať do jedenástej v noci v kuse plačkal,musela som mu dať detský sirup od bolesti a potom pekne zaspinkal,vyzerá to,že už ich má prerezané,dnes je celkom pokojný 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre