Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

onellyo
13. dec 2010

@stamion 🙂 🙂 🙂
ja davam tak 120 g morcacie a kuracie
a zeleninu.mam to na 2 x.a to cestoviny uz mozem davat 😉

fopardi
13. dec 2010

@onellyo ja mam v mrazaku namrazene takto všetko zvlašť , mäso, kalerab, karfiol, brokolicu, špenat, tekvicu, hrašok a mäso mam pomrazene take porcie asi ako polovica dlane a tak mu každy den davam ine ale tiež sa mi zda že to je stael to iste dookola ale napriklad mäso+mrkva+zemiak+kalerab iny den mäso+ryža+brokolica a napriklad ked ma jeden den v týždni namiesto mäsa žltok takl mu davam napriklad zemiak+tekvicu a žltok samozrejme vždy pridavam olivovy olej ale tiež mi to pride stale to iste rovnake

onellyo
14. dec 2010

@fopardi 🙂
no ja sa zltok chystam dat ale stale zabudnem 😒
lebo uz sila zvyku davat skoro to iste,,,
ja mam aj knihu na varenie pre dojcata
ale tam tiez to iste raz ako pises ty
maso zemiak ,,potom maso kalerab atd dokola

stamion
14. dec 2010

@onellyo cestoviny mu môžeš dať ale bezvaječné 😉 Máš pravdu že je to stále dookola jedno a to isté ale deťom to nevadí,hlavne že majú čo papať 😀

onellyo
14. dec 2010

@stamion 🙂 🙂 🙂
no skusim mu dat 🙂
inac najnovsie sa mi v spanku prevrati na
brusko a zobudi sa aj 3 x za noc ide ma porazit
lebo nevie tak spat tak mame najnovsie
ciperne noci ☹ ☹ ☹

zdenka_pp
15. dec 2010

Baby, včera sme zdobili stromček, cítila som sa úplne ako malé decko, bola som taká happy. A keď sa malý zobudil, ukázali sme mu rozsvietený stromček. Najprv oni nežmurkol a potom sa začal usmievať ako slniečko a len čo sme ho položili na zem, hneď upaľoval za bombuľou 😀 😀 😀 Teraz ho budem musieť stále strážiť a nesmiem ho nechať samého v obývačke ani na chvíľočku.

onellyo
16. dec 2010

@zdenka_pp 🙂
aj my sa chystame urobit tak ze ho uvidi az hotovy
ved ked mikulasa na okne a prvy sneh pana skoda ze
som nemala kameru zapnutu ale pri stromceku si to nenecham ujst))

pipi31
18. dec 2010

Pozdravujem po navrate z porodnice v kezmarku, kde sa nam v pondelok narodil syncek 🙂
Vsetko bolo v pohode, porod celkom rychly a dalo sa to zvladnut a vydrzat.

Jedine, co bolo lepsie v popradskej nemocnici (prvy porod), bolo to, ze detska vizita sa robila u mna na izbe, aj na vysetrenia som mohla ist s babatkom - a tak som bola informovana o vsetkom, na com mi naozaj zalezalo.
V KK prebiehali vysetrenia za zatvorenymi dverami a potom som sa dozvedela len strohe informacie. To mi teda dost vadilo. Ale inak Kezmarok chvalim.

79vierka
18. dec 2010

@pipi31 Jéj,gratulujeme a užite si krásne Vianoce. To je ten najkrajší darček aký si môžeme dať. Držte sa 🙂

stamion
20. dec 2010

@pipi31 gratulujem k synčekovi 🙂 Som rada že ste zdraví a už doma 😉 Tak len papkajte a priberajte 😉 Krásne Vianoce 😵

zdenka_pp
21. dec 2010

Ahojte baby,
@pipi31 gratulujem k synčekovi, želám vám hlavne veľa zdravia.

dnes sme sa boli po prvýkrát očkovať. Malý zaplakal len vtedy, keď mu vpichovali očkovaciu látku, minútu si pokričal a bolo dobre. Ani som mu doma nemala kedy spraviť obklad na nožičky, to by som ho musela priviazať k posteli, aby sa nehýbal. Teraz spinká, tak som zvedavá, že keď sa zobudí, ako na tom bude. Máme krásnych 10,7 kg 😵 😵 😵

tatianka.g
21. dec 2010

baby prosim, hodte mi tu cislo na Dr. Slovika, mame sa objednat s nozickami..... dakujem vopred

mariann2
21. dec 2010

@tatianka.g u dr. Slovika sa neobjednáva, prídeš so žiadankou a on malého vyšetrí, trvá to pár minút.

tatianka.g
22. dec 2010

takze nemusim niekde volat? ok, tak dakujem. a najdem to tam ako je lekaren lubka?ci?

zdenka_pp
22. dec 2010

Zistila som, že všetky ingrediencie, čo potrebujem na srnčí chrbát (mačacie oči) a na šuhajdy sú po záruke!!! 😖 😖 Asi ma klepne. Nemám kedy ísť dnes do obchodu, tak to bude všetko na poslednú chvíľu. Takže na net nebude vôbec čas a preto...

Baby, prajem Vám všetkým krásne a požehnané Vianoce, plné radosti a rodinnej pohody. 😵 😵 😵

onellyo
22. dec 2010

@zdenka_pp 🙂 🙂
kasli na pecenie 😀 😀 😀 😀
ja som rada ked stihnem obed navarit 🙂 🙂 🙂

inac PEKNE VIANOCE ,,,,A HLAVNE ZE SI ODYCHNEME
KED MAME POLOVICKY DOMA 🙂 🙂 🙂

donatoni
23. dec 2010

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww...

Stastne a vesele Vianoce vsetkym!!

mariann2
24. dec 2010

@tatianka.g , áno je to nad lekárňou

stamion
25. dec 2010

Babenky, prajem Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov,a šťastný Nový rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

79vierka
26. dec 2010

Tak ako za oknom sniežik padá,nech do Vašich srdiečok šťastie sadá. Zabudnite na bolesť a starosti,prežite Vianoce v láske a v radosti! Krásne Vianoce a veľa spokojnosti v novom roku želám všetkým babenkám tohto fóra.

Detská radosť z očakávaného darčeka nemá chybu a je nefalšovaná a to stojí zato!!!! :-* 🙂

tatianka.g
3. jan 2011

holky prave riesime s mm vyber autosedacky a ako vzdy si idem po radu prave k vam
aku autosedacku mate vy a ako ste s nimi spokojne? budem velmi rada, ak mi poradite pri vybere 😉 dakujem

79vierka
3. jan 2011

@tatianka.g Je jedno akú značku si kúpiš-vo funkčnosti sú rovnaké. CENA je dosť rozdielna. Ide o to koľko ti peňaženka dovolí investovať. Ja mám z Bocianika,žiadna extra značka ale nemecká výroba do 36kg,ktorá sa dala nastavovať od bábätka 9kg. Je ju možné odpojiť tak,že mi ostane len podsedák s rúčkami. Čiže pri prvotnom investovaní som ušetrila hneď na troch sedačkách,ktoré by som musela postupne ako bábo rastie kupovať. A ešte som sa riadila aj tým,že ja chodím autom len na menšie vzdialenosti /nákup,rodina/,čiže je nepolohovateľné. Ak chodíte s autom často dlho na väčšie vzdialenosti,tak bábätko si rado pospí a posediačky je to blbé,tak si kúp takú,ktorá sa dá vysunúť a je v polohe ako vajíčko. Neboj sa,v obchode ti poradia. 🙂

79vierka
4. jan 2011

Babenky,poraďte mi,čo si môžem dať proti kašľu,keď kojím? Dosť ma dusí a aj vykašliavam hlien. Môžem homeopatický sirup STODAL alebo niečo iné?

vinka
4. jan 2011

@79vierka myslím si,že hej lebo je vhodný pre tehotné.Tak by nemal ublížiť.A nebolí ťa aj hrdlo?A ako kašleš sucho alebo hlienovito.

donatoni
4. jan 2011

@79vierka No pokial ja viem, tak mozes detske sirupy - ako panadol, proste to co moze aj mala - mozes aj ty, len ci to ma riadny ucinok neviem... 😉

79vierka
4. jan 2011

@vinka hrdlo ma nebolí a kašlem ako sa ľudovo povie ako STARÝ HRNIEC

vinka
4. jan 2011

@79vierka lebo aj bioparox je dobrý a to sa dá aj v tehu.Len je drahý na predpis je lacnejší.Ale aj hedelix môžeš.

miavin
5. jan 2011

ahojte
Tak ja sa chcem len podeliť o moju skúsenosť s Kežmarskou nemocnicou -naposledy, ked som tam rodila, tak som ozaj nebola až tak spokojná - no poviem Vám - asi tam nastali riadne zmeny - nútene som sa tam ocitla, kedže som začala krvácať - hned si ma tam nechali - že mám ísť ležať - no bola som najprv zúfalá, ale fakt som si oddýchla. Personál na ženskom bol fantasticky - starali sa o nás ako v bavlnke - od primára - cez všetky sestričky a službu konajúcich lekárov. Bola som na pološtandarde - izba krásna, varili fajne -najprv som si nevedela predstaviť, ako to bez môjho malého drobca zvládnem - ale zvládla som. Tatino sa onho vzorne doma staral - a o mna sa starali ostatní - takže 4-dnový oddych mám za sebou - snád to dobojujeme do šťastného konca. A veru že som zmenila aj svoj názor na nemocnicu - takže vrelo odporúčam 😉

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
onellyo
6. jan 2011

@tatianka.g 🙂 🙂
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
my mame tuto a poviem ti je perfektna,, 🙂 🙂
u nas na mimibazare najdes za taku cenu ako sme
my kupili v polsku,, 200eur,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre