Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

vinka
4. júl 2010

@stamion chiaru po očkovaniach tiež objednala až po niekolkých mesiacoch do poradne 😉

domika9
5. júl 2010

baby s tymi ručkami v puse my mame ručku snad namiesto cumla ten velmi nechce ale ručka musí byť 🙂 red jedenim po jedeni stale a ked najde moj palecaj ten ide hned do ust a slinta od 3týždnov ale dasienka nema zdurene ani červene takže zubkami to nebude len mu asi chutí 🙂 🙂 😉

vinka
5. júl 2010

baby chcem ísť vo štvrtok plávať o 16 pri čipovej zone.Ktoré chcete ísť sa vyjadrite či vhodný čas 😉 Skôr jak o 15 nemôžem kôli deťom starším. 😉

tami_tami
5. júl 2010

@vinka aj tu odpovedam - hlasim sa ak sa nepokazi pocasie alebo sanieco nezomelie tak ja urcite pridem 😉

vinka
5. júl 2010

Tami-tami ty prídeš dva krát? 😕 že píšeš dva krát 😀 😀 😀

tami_tami
5. júl 2010

@vinka to vies ja taky maly tvor to aby sa na mna nezabudlo tak pre istotu 😀 😀 😀 😀

vinka
7. júl 2010

@tami_tami dúfam,že si to prečítaš,že zajtra nejdem.Bo ma bude mrzieť ked všetke prídete a ja nie. 😒

zdenka_pp
8. júl 2010

Vyzerá, že dnes bude krásne. Idem rýchlo robiť palacinky, kým malý ešte drieme, aby sme mohli vyraziť von. Polievka už je hotová 😀 😀 😀
Pekný deň všetkým

mimuska21
8. júl 2010

@zdenka_pp aj my sme dnes mali palacinky aká náhoda. 😉

zdenka_pp
9. júl 2010

Ďalší pekný deň pred nami 🙂 🙂

vinka
9. júl 2010

Baby ktoré chcete ísť dnes s nami na plaváren tak o 16:30 hore pri turntiketoch sa čakáme. 😉

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka_pp
10. júl 2010

@sofiaella držím palce, ani môj malý neprišiel na čas, a to som už dva týždne predtým dúfala, že porodím a stále som si hovorila "dnes to už bude" a nič 😉

zdenka_pp
12. júl 2010

Baby, ako bolo na plavárni?

tatianka.g
12. júl 2010

@sofiaellaa kde budes rodit?kk alebo pp? mne sa uz tiez termin riadne blizi a zacinam mattrosku aj strach 🙂
ale v tejto teme uz babenky riesia ine problemy, tak hadam sa k nim uz coskoro pridame

vinka
12. júl 2010

No boli sme dve ja a mafia ale si myslím,že bolo super. 😉 páčilo sa aj Markovi aj Chiare 🙂

vinka
12. júl 2010

@tatianka.g pána ty si ešte neporodila?Som si myslela,že to máš už za sebou.Netušila som kedy máš termín.No tak neboj čo chvíla sa už budeš tešiť z bábätka 🙂

stamion
12. júl 2010

sofiaela a tatianka držím vám veľmi palčeky aby ste už boli maminkami,a aby ste sa už tešili z krásných a zdravých detičiek 😵 Držte sa!!!!!!!!!!!!!Potom dajte vedieť ako ste dopadli 😉 Ja som tiež júlová babenka takže budete mať také slnečné detičky 😉

tatianka.g
12. júl 2010

no do tyzdna to mam iste 🙂 a uz sa velmi tesim
vsetko je pre babatko pripravene,
len si uvedomujem ze stale nevieme na co sme sa to s manzelikom dali 🙂 🙂 🙂

mimuska21
12. júl 2010

babenky držím vám palčeky,nech všetko dobre dopadne a aby ste sa už čoskoro tešili z detičiek,lebo je to krásny pocit. 😉 tatianka prečo nevieš načo ste sa to dali,ved dieťa je najkrajší dar,deti robia svet.

vinka
12. júl 2010

@mimuska21 presne tak.Deti robia svet.Je to dar boží. 🙂 Preto ich mám tri. 😀 😀 😀 Ale nie je to krásny pocit mať dieťa.No potom ked rastú a pyskujú už je to horšie 😀 😀 😀

tatianka.g
13. júl 2010

mimuska ja sa neskutocne tesim a uz sa s manzelikom nevieme dockat, ale je to nase prve babo
a nemam ani predstavu ci to vsetko zvladneme. Ale ja verim ze pri prvom pohlade na babatko sa vsetky obavy rozplynu.
Je to taky strach z pre mna zatial neznameho 🙂

vinka
13. júl 2010

@tatianka.g neboj všetko zvládnete.Zvládli druhý zvládnete aj vy 😉

mimuska21
13. júl 2010

@tatianka.g ved aj mathiasík bol naše prvé bábo,ale nikdy som si nedala otázku či to zvládnem,chceli sme aby bol rýchlo s nami.no a ked sme ho uvideli,tak to bolo ako v sne,nevymenili by sme ho za nič na svete,je to malý anjelik.tak držím palce a nemyslí na to či to zvládneš,teš sa a hlavne si malinké užívaj. 😉

tatianka.g
14. júl 2010

🙂 uz sa velmi tesiiiiiiime

mimuska21
14. júl 2010

Kto vie či dnes vydrží pekné počasičko,chceme ísť s malým na kupko,už sme mu kúpili aj koliesko aj plienočky do vodičky,tak uvidíme či to dnes vyjde. 🙂

mimuska21
14. júl 2010

noooooooooooo počasíčko vydržalo, a my sme sa super vykúpali,malý si to užil,bol taký zlatučký,vôbec sa nebal,vodnár sa v ňom nezaprie. Krásny deň som zažila s mojimi láskami 😉

vinka
14. júl 2010

@mimuska21 a kde ste sa boli kúpať v pp?

mimuska21
15. júl 2010

@vinka ahoj vinka,boli sme vo Vrbove a bolo super 🙂

onellyo
15. júl 2010

ahojte baby dlho som tu nebola... 🙂
hnackovali sme skoro 2 t. v stolici sa nic
nenaslo davala som cistu ryzu 3 krat
a potom tyz,, som zalievala nutrilon ryzovim odvarom
a poviem vam stolica krasna... prdy bey bolesti..a bez placu
pomohla ta vlaknina,,,
a kupanie zyvidim vam,,za chvilu aj ja pojdem s mojim
drobcom,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre