Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

trinka
21. máj 2010

manžel to ale nemusí vediet, že ? 😉 😀

vinka
21. máj 2010

Nie,nie.Kludne to môžete opakovať Aj ked budú dospelé rásť 😀 😀 😀

domika9
21. máj 2010

a potom aj s protezou 😀 😀 😀

trinka
22. máj 2010

juj.. len či sa dožijeme!!! 😀 😀

domika9
22. máj 2010

😀 to je fakt

stamion
22. máj 2010

Ahojte babenky,včera sme boli v Blave v ZOO. Simonko bol zlatý celú cestu prespal, v ZOO bol aj hore aj bubkal. Išli sme do budovy kde boli šimpanzy. Akurát im dávali žrať. Dvaja polehovali, a dvaja boli pri mreži odkiaľ im dávala pracovníčka žrať. Potom prestala s kŕmením a to ste mali vidieť to ródeo. Odrazili sa a celou svojou váhou skočili do skla kde bola pracovníčka,a tak skákali ako rozúrené býky. Potom sa jeden otočil a namieril k nám. Pred nami bolo tiež sklo takže nás sledoval, rozbehol sa a skočil do skla celou silou. To bol taký buchot,ja som len odtiaľ utekala preč a Simonko začal tak strašne plakať,lebo tiež sa zľakol toho hluku. ☹ Muž tam ešte ostal aj s dcérou,a ten šimpanz stále skákal do toho skla. A že vraj šimpanz učenlivý 😒 Tak som ho vonku vzala na ruky tak sa ukludnil, chúďatko moje. Ale inakšie tam bolo super,boli sme aj v dino parku, niečo prekrásne.Stojí to fakt za to, urobiť si taký výlet. Ale manžel tam išiel pracovne,tak sme sa len zviezli s ním.Keď stiahnem fotky do PC tak dám do albumu 😉

vinka
22. máj 2010

Stamion je tam fakt krásne mi sme boli pre týždnom vo štvrtok tam a deti boli šťastné ako blchy 😀 😀

dida38
22. máj 2010

Ahojte zienky,
chcela by som Vas poprosit o Vase skusenosti a nazory na porodnice v KK a PP. Zijem tu len rok a v septembri cakam tretie babo a neviem kam ist rodit. Prve dve som rodila v BB, ale to je trosku daleko 😉 .
Dakujem.

vinka
22. máj 2010

Dida no to hej ked dostaneš kontrakcie.A pri treťorodičke to už ide coby-bub. 😀 Viem rodila som tretie 😀 😀 Pár stránok od predu alebo v strede si prečítaj.To má nato každý osobný názor.Ja som rodila tri v pp a som bola spokojná 😉

onellyo
23. máj 2010

zdenkapp ______neskoro ale predsa 🙂
tak ako hovoris cumel tahal az piskal a na vahe sme zistili malo
pribral aj lekar mi preedpisal nutrilon
kupila som vahu a zistila ze s mojho sa napije tak
40-50 ml. a to je malo,,, tak ho dokrmujem a aj plac prestal,,,
a to som mala jeden ten prsnik zapaleny brala som
antibiotika 🙂 🙂 uz je to v pohode,,,
zienky drzim palce vsetkym s ratolestami)))))

domika9
23. máj 2010

dida ja som rodila v poprade a bola som spokojna 😉

trinka
23. máj 2010

dida, ja som rodila tiež v PP a bola som nadmieru spokojna 😉

onellyo
23. máj 2010

dida 🙂
aj ja som rodila v PP a som spokojna!!! 😀 😀

gabinka79
23. máj 2010

dida, ja som rodila v KK. A som maximálne spokojná. Ak budeme mať aj druhé bábätko, určite pôjdem rodiť do KK. A to bývame v PO. 😉

mimuska21
23. máj 2010

ahoj dida,ja som tiež rodila ako gabinka v KK a bola som tiež maximálne spokojná,a tiež ak pôjdem rodiť ešte raz tak určite do KK. 😎

trinka
23. máj 2010

Baby, neuveríte... tej mojej jašteričke vysiel druhý zub... 😲

vinka
23. máj 2010

Trinka verím lebo môjmu synovi vyšli naraz dva 😉

vinka
23. máj 2010

Tak už ste zubaté 😀 😀

vinka
23. máj 2010

baby a čo sa nepridáte do témy poprad babytuning? 😕

mimuska21
24. máj 2010

ahoj trinka,tak to je super,že už máte zúbky a malá ako to znáša je nervoznejšia,alebo pohoda? 😀 a štátnice ako?

trinka
24. máj 2010

Joj Mimuš ani sa nepýtaj... cez nedobre a v noci ešte horšie.... 😠 kakame a slintáme a všetko dávame do úst...učim sa len tak napochytro a vo stvrtok mam ten velky den a mam pocit, že viem menej ako ked som sa zacala učiť... 😢
Vinka- sme si tu zvykli a je nám dobre asi... 😀

gabinka79
24. máj 2010

Trinka a z čoho to máš, tie štátnice? Učenie Ti nezávidím a stavy nervozity u Lilinky tiež nie. My sme takéto stavy mali takmer posledné tri týždne - dnes malé zlepšenie. 😀

stamion
24. máj 2010

Trinka držím ti palce, ale určite to zvládneš 😵 A gratulujem k zubčekom. Nám zatiaľ nevyšli, ale sliníme o sto šesť, my sa pretekáme s Mimuskou,že kto skôr bude mať prvý zub, a potom si dáme šampanské nie Mimus????????? 😀
Vinka ja som tiež tu v tejto téme zvyknutá a poznám skoro všetky babenky, vieme ktorá má aký problém 😉 Ale aj ty tu rada chodíš no nie? A videla si aj tie šimpanzy keď ste boli v ZOO?
Dnes som bola so Simonkom na kontrole s nožkami tak má všetko v poriadku. V stredu by sme mali ísť na očkovanie ale stále má plný nos,keď si kýchne tak mu sopel vyletí. Aj mu odsávam s tou dobrou odsávačkou,ale aj tak má sople. Vinka ty si čo dávala deťom keď mali soplíky?Musím volať lekárke že neprídem na očkovanie keďže ešte nie je zdravý.
Mimuska a vy ste už boli na očkovaní?

mimuska21
24. máj 2010

joj moje zlaté babenky,presne nám je tu dobre a zvykli sme si tu. Tak tak stamion,som zvedavá kto bude mať skôr lebo my tiež slintáme niečo neskutočné,no hej dáme si šampúsík,hej moja my sme už boli a druhého júna ideme na preočkovanie,to zase budú nervy,malý bol mrzutý po tom očkovaní 😠 a ty ideš s malým prvýkrát čo? stamion a si si neskúšala pýtať nejaké kvapky do nošteka v lekární a neviem či sa nedáva aj morská soľ,to sa dá kúpiť ako roztok,moja kamarátko to malej dávala,ale teraz neviem od akého veku sa to môže aplikovať.

mimuska21
24. máj 2010

trinka tak držím palce,to poznám,že ked sa viac učíš tak si myslíš,že vieš menej ako pred tým. ☹ vo štvrtok na teba myslííííííím. 😉
aj my dávame všetko do úst a je aj nejaký nervóznejší,ach tie zúbky 😀

vinka
24. máj 2010

Stamion ta dobre lepšie by bolo keby som písala do jednej temy nie do dvoch troch 😀 😀 Ved ja som sa len opýtala.Oni nekušú a sú fajn baby. 😉 A spoznali by ste aj tam baby 😉 Ale ja som sa len opýtala a ked nie tak nie. 🙂
Hej videli sme šimpanzy.Aj v 3D kine sme boli 😉

zdenka_pp
24. máj 2010

Ahojte, tak my sme boli cez víkend na ďalekom východe pozrieť rodinu.
Takže vám sa zúbky derú von 😀 , hrozím sa predstavy, že ako bude, keď malý bude mať zúbky, teda čo sa dojčenia týka ☹
No zatiaľ sa nám nič netlačí.

Domika, keď sa malý napapá, tak vydrží niekedy aj 3 hoďky, inokedy menej. On len hrozne vystrája na bradavke, hlavne keď sa prdy tlačia von, tak sa odťahuje od cici, ale bradavku drží v puse, si asi myslí, že je z gumy. To by ste museli vidieť, ako vystrája. A tak neviem, koľko toho vypapá. Najnovšie pijem meltu, vraj to pomáha tiež na mliečko. Možno len z psychologického hľadiska, ale hlavne, že tečie 😀 😀

stamion
24. máj 2010

Mimuš, Simona očkovali len v pôrodnici. Už ho mali očkovať minulý týždeň,ale bol nachladený. Dávam mu do nošteka nasivin,ale asi to bude zdlhavejšie. Lekárka mi povedala že mu mám dávať len kvapky do nosa, keď som jej minulý týždeň volala že neprídeme. No uvidím čo mi povie zajtra keď jej zavolám že Simon ešte nieje v poriadku 😒
Vinka aspoň sa nenudíš keď píšeš aj do troch tém nie 😉 Ja automaticky idem do tejto témy,aj keď som už videla že je téma Poprad babytuning. Ale nikoho tam nepoznám iba teba 🙂 Ale skúsim sa tam objaviť, možno tam budem niekoho poznať 😉
Zdenka a ako sa správal Adamko keď ste cestovali? A podľa toho čo si písala tak Adamko by nemal byť hladný po kojení.Dosť ti vydrží medzi papaním. Veď mne Simon toľko vydržal na umelom mlieku. Takže s tým či mu stačí tvoje mliečko si nerob starosti,lebo sa do sýtosti napapá a ty máš dostatok mliečka 😵

gabinka79
24. máj 2010

Stamion, my sme dávali malej morskú soľ - keď bola nachladená aj 4-krát denne a keď je v poriadku, tak jej dávam 1-krát denne (ako prevenciu). My máme soľ, ktorá je od 0 - 3 rokov. Zatiaľ sme s ňou spokojní.

stamion
25. máj 2010

Gabinka, to je sprey?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre