Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

zurka
15. júl 2010

Ahojte, mam otazocku na porodnicu v PP. Baby co ste boli rodit v tychto horucavach, ako je to v porodnici? Klima tam asi nie je, ze? Ako ste zvladali to teplo vy a co male babatka? Dakujem

vinka
15. júl 2010

@zurka asi nie ak ju do roku nezaviedli tak nie 😀 😀 😀 Ale zvládla som to v pohode.Dáko som necítila takú horučavu.Ja som rodila pred rokom.Bol to piatok doobedu 17.7.A ešte ráno o 08.00 hod. som písala s babami na nete 😀 😀 😀 že asi idú kontrakcie a o 10.05 bola malá na svete 😀 😀

zdenka_pp
16. júl 2010

@vinka tomu teda hovorím rýchlosť 😀 😀 😀

vinka
16. júl 2010

@zdenka_pp neboj tak rýchlo tretie aj ty budeš rodiť.To už potom len vyhupne 😀 😀 😀

zdenka_pp
17. júl 2010

@vinka Jej, vy máte dnes presne rok!! Gratulujem 😅 😵 😅 😵 Druhé bábo je v pláne, tretie už nie. Ale zatiaľ si musím užívať Adama, lebo strašne rýchlo rastie, nestíham to ani sledovať. Už si ani nepamätám, aký bol malinký, keď sme si ho priviezli z nemocky domov. A to bolo len pred 3 mesiacmi!!!

vinka
17. júl 2010

@zdenka_pp juj dakujeme pekne.Potešila si ma.No aj mi sme plánovali dve deti.A vidíš niekedy človek mieni Pán Boch mení 😀 😀 Ale nech su zdravé a ostatné už príde samo. 😉

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuska21
18. júl 2010

@vinka aj vám blahoželám k prvému rôčku.a už malá aj bežká? lebo by ma zaujímalo,či bude Mathias ako ročný chodiť, júúúúj ale u nás pršííííííííííííí 😵

vladka84
18. júl 2010

Ahojte baby 🙂
Sofiaella, v prvom rade blahozelam k Nicolasovi, nech ste zdravi 🙂
mozem sa ta prosim ta opytat, co vsetko si si brala do porodnice? Aj veci pre babo, alebo az pri odchode? Ako dlho si ta tam nechali? Mala si "vybaveneho" lekara, alebo si rodila pri sluzbokonajucom? Prepac za otazky, ale mas asi najcerstvejsie skusenosti...
Ja mam termin koncom augusta, tak sa zacinam psychicky pripravovat 😒

tami_tami
18. júl 2010

@sofiaella gratulujeeeeem tak dufam ze mame kamosa aj moj je NIcolas 😉

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stamion
18. júl 2010

sofiaella gratulujem k synčekovi 😵 Len nech ste zdraví a všetko ostatné príde 😉
Mimuš tak ako zubčeky ešte nemáte? Simon je nervózny ale zuby nikde. V stredu sme boli na druhom očkovaní, troška si poplakal a bolo dobre. Vážime 8840g,už mám problém ho držať dlhšie na rukách. Pomaly začína sedieť 😉

zdenka_pp
18. júl 2010

Sofiaella, gratulujem k Nicolasovi 😅 😅 😅
Bože môj, prečo som si ja nepýtala injekciu na umŕtvenie pri šití 😠 , veď som nenormálne trpela 😢 😢 😢 , ale že to nenapadlo Raučinu sa ma spýtať, keď ma šil a keď videl, ako sa tam zvíjam v bolestiach!!!

Stamion, máte krásnu váhu 🙂 . Ja som malého vážila len tak doma a mi vyšlo, že má 7 kg, na poradňu ideme až 29. a to nás budú aj očkovať, tak som zvedavá koľko budeme vážiť potom.

mimuska21
18. júl 2010

@stamion no moja ani my ešte nemáme zúbok,nervózny ani nie je,tak neviem,ja som malého vážila len doma a mi vyšlo 8 kg,tak uvidím čo v poradni,no my už sedíme aj kočiar mu už dávam športový.aj v chodítku už vie chodiť,len ho tam ešte veľa nedávam,aby si nezaťažoval chrbátik.no ti poviem,že ani ja ho už nevládzem nosiť a teraz prichádza to hlúpe obdobie nosenia sa na rukách.

mafia102
18. júl 2010

@sofiaella Aj ja sa pripajam a blahozelam k babetku, a nech ste obidvaja zdravi 🙂

vinka
19. júl 2010

@mafia102 no čo moja ideme plávať? 😉 Lebo koncom týždna mám tortu tak to nechcem ešte plaváran ťahať do toho 😉

mafia102
19. júl 2010

@vinka a v stredu by sme nemohli, ci to uz budes robit tortu? Bo dajak ma boli zub :( a zajtra je tatik poobede doma, takze to chceme byt spolu.

vinka
19. júl 2010

@mafia102 ok ak sa mi n epridružia dalšie tak nebudem ešte piecť tak môžeme. 😉

vladka84
19. júl 2010

no baby, dnes som si precitala vsetkych 74 stran, takze mam prehlad o vas vsetkych, co to uz mate za sebou, ktora ako cakala na porod, ako rodila, pri kom rodila, ako kojila ci nekojila a ako sa teraz tesi z toho ako babo pribera 🙂nasla som aj zoznam potrebych veci do porodnice a nie jeden, aj rady na naliate prsia, aj masticky na bolave bruska, aj vsetko mozne... takze dakujem 🙂 mozem ist rodit 😀

vinka
19. júl 2010

@vladka84 určite ked si všetko prečítala tak môžeš už rovno ísť robiť babicu pôrodnú 😀 😀 😀 Ja by som isto nečítala tolko strán 😀 😀

vladka84
19. júl 2010

@vinka ved som si aj myslela, ze pozriem len par stran, hladala som ten zoznam veci, ale nakoniec som na kazdej strane nasla nieco zaujimave... dobra kniha by z toho bola 😀 😀 😀
aj napinak to bol, ked som na troch stranach cakala kedy uz zacne zdenka_pp rodit 🙂

vinka
19. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 tak to by mohol niekto z každej diskusie vytvoriť knihu.To napísali aj baby z marcipánových tort,že super recepty a postupy. 😀 😀

vinka
19. júl 2010

A ty si z pp? 😕

vladka84
19. júl 2010

@vinka ano, zo zapadu... ale som vas neskoro objavila 🙂

vinka
19. júl 2010

@vladka84 nikdy nieje neskoro.A nenapadla ťa diskusia Poprad babytuning? 😉 To je téma v regionoch 🙂

vladka84
19. júl 2010

@vinka jasne, aj tam sa pridam, len je tam teraz nejako mrtvo, asi sa vsetci tulaju po vonku 🙂

vinka
19. júl 2010

No ked tam budeš písať vrátia sa neboj 😉

zdenka_pp
20. júl 2010

@vladka84 Tak to muselo byť zaujímavé čítanie...žeby až na troch stránkach som sa sťažovala, že ešte nerodím 😉 ? Teda, jak dobre, že už mám potom.

domika9
20. júl 2010

sofiaella aj ja gratulujem a prejem vela velam mliečka a aby ste peken priberali

vladka84
20. júl 2010

@zdenka_pp nestazovala 😉 opisovala svoje pocity..a bolo super ako vsetci s tebou cakali... a vlastne celkovo ako tu kazdy s kazdym cakal na porod 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre