Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

fopardi
10. sep 2010

@tatianka.g a už si ho vybrala z perinky ja aj ked som maleho nedavala cez den ale na noc ešte nejaku dobu ano a potom už som ho dala do vaku

tatianka.g
10. sep 2010

no mne spi v perinke prevazne len v noci, cez den sa ho snazim nechavat volne, ale tie rucicky mu lietaju a budia ho, kedy je vhodny cas prejst na spaci vak

fopardi
10. sep 2010

no neviem presne kedy sme začali my so spacim vakom ale bolo to asi po druhom mesiaci ako nechala by som ho v zavinovačke dlhšie na noc ale už mal silu a vedel sa z nej vykopať ako niežeby spodkom ale ona sa nejako tak vedel že bol od pol pasa cely zo zavinovačky von smerom hore (neviem či som to dobre vysvetlila ) a tak som sa jednu noc naserkala a maleho sme s mm v spanku preložili do vaku a ručky ani neviem kedy mu prestali lietať to ho prejde tomu nezabraniš jedine uviazať 🙂 len potom sme na další den riešili ako drobca uspať kedže dovtedy sme ho uspavali hojdanim na rukach a v spacom vaku sa to takto nedalo tak sme ho položili do postielky dali cumel a čakali kym zaspinka ked vypadol alebo vyplul cumel dali ame mu ho naspäť a takto sa pekne naučil zaspavať aj bez hojdania na rukach takto sme to praktizovali dosť dlhoa a teraz to už robime tak že po večernej ceremonii ho dam do postielky a chvíločku pri nom stojim podavam cumel -hladkam po líčku a odidem ked ešte nespí ked trošku zamrnka alebo počujem že je velmi aktívny pridem zase hladkam po líčku dam cumel chvílku počkam a zase idem preč - samozrejme dvere mam otvorene a počujem čo robi ked tak hned idem ku nemu ale väčšinou netreba takto často chodiť pekne zaspava sam dufam že nam to takto pekne ostane 😉

onellyo
10. sep 2010

@marika17
drzim vam obom palceky,,,strasne silno nech je vsetko ok,,,
ak sa mozem opatat kto bol pri porode??
@tatianka.g
ja som maleho mala v zavinovacke dost dlho
davala som spat nabok,,, a nekor len len tak voneho,,
do dnes nepouzivaam spaci vak,,
ale kazdy urobi 🙂 ako mu je naj,,, 😵

tami_tami
10. sep 2010

@marika17 drzim palce nech je malej dobre a nech to vsetko zvladne...

@tatianka.g moj maly bol v perinke tri mesiace - tie posledne tyzdne som to striedala so zavinovackou - ked bol nervozny pri zaspavani siel do perinky a zaviazali sme rucky, potom normalne v noci pod paplonikom, cez den pod dekou/ plienkou... takto spime az do dnes 😉 v kociku bol v perinke trosku dlhsie...

tatianka.g
10. sep 2010

dakujem za nazory
davate babatko len tak pod palplonik? a ako to riesite s tym vigantolom?

marika17
10. sep 2010

@onellyo Bola mi Dr.Fathiova.

marika17
10. sep 2010

@trinka Dakujem e dakujeme .Ste zlate .

fopardi
10. sep 2010

@tatianka.g ja vigantol nedavam

@marika17 držím palce je to velmi smutne ☹ 😢

tami_tami
10. sep 2010

@tatianka.g ja som na vigantol v poslednej dobe zabudala a teraz ho radsej nedavam vobec... 😉

trinka
11. sep 2010

@mimuska21 http://www.babatkaznakuju.sk/ 😉
my sme mali choditko zakazane, a teraz už cupka pri nabytku, dokonca sa začína pušťať... veľmi skoro, aj sestrička na rehabilitacii ju chvalila...

studio11
12. sep 2010

@trinka aj Ty si chodila na rehabilitáciu? A kôli čomu. My tiež chodíme už vyše pol roka, ale iba kôli tomu že Dominik mal skrátený krčný sval.........ale môžem povedať, že sestričky sú tam úžasné a náš malý vďaka nim tak skoro chodí 😵

trinka
12. sep 2010

@studio11 my máme to iste ;)

stamion
12. sep 2010

Ahojte babenky moje,ako sa máte? Na dovolenke bolo super,teplo, neskôr dodám fotky. Dnes som sa dozvedela smutnú správu,mamkina sesternica porodila dievčatko a je na prístrojoch ☹ Marika držíme ti všetci palce,Sonička je veľmi zlatá,na lekárov nemám slov ☹ ☹ ☹ ☹

onellyo
12. sep 2010

@tami_tami 🙂
co davas na miesto vigantolu<< 🙂 aky ma prisun vitaminu d

tami_tami
12. sep 2010

@onellyo momentalne mu nedavam nic...

mimuska21
13. sep 2010

@stamion no vitaj doma.tak že počasíčko bolo krásne,budete ako čokoládky. a čo malý ako znášal teplo a cesta ako? no to s Marikou čo sa jej stalo je strašne.a to je ešte aj tvoja rodina? stále na nich myslím.

stamion
13. sep 2010

Ďakujem Mimuš,Simonko cestu znášal dobre papal a spinkal. A tam na slnko som ho nedávala,spal vo vnútri a ja som mala babyfon že keď sa zobudil tak som šla hneď k nemu. To bola výhoda že hneď pred domom bola pláž, a bola tam obrovská terasa,tak tam som ho kočikovala, tam sa aj hral.Počasie bolo pekné akurát tri dni boli také polojasné ale teplé,a more bolo teplučké ako čaj,a čisté. Na pláži piesoček,no super 🙂
Áno Marika je moja rodina,vedela som že ma termín v auguste,a že bude mať dievčatko,ale že sa stane toto to som nedúfala,strašné,krásne dievčatko a takto ho dokatovať hrozné ☹

lucik106
14. sep 2010

čaute, ako sa vám vodí? mám otázku, môžu 3mesačnému bábu ísť už zúbky? lebo len slintáme papame rúčky a sme nervózny, alebo môže byť nervózna z toho, že ja som chorá, mám horúčky...??? 😒

stamion
14. sep 2010

Luci, Simon mal 3-mesačný štyri dni vysoké teploty,doktorka mi povedala že sa mu prerezavajú zúbky ale len do ďasien,že to vôbec nevidno,a tiež slinil ako besný,a až pred dvoma týždňami mu vyšli prvé 2 zúbky,takže na to slintanie si musíš zvyknúť,ja bez podbradníka nejdem nikde,stále ho nosí. Pridala som fotky z dovolenky tak sa troška zohrejte,keďže tu je taká zima 😉

mimuska21
14. sep 2010

@stamion krásne fotečky,krásne prostredie a krásna rodinka 🙂 malý je riaden bunkoš 😀

stamion
14. sep 2010

no to ti poviem Mimuška že je riadny valibuk 😉 Už aby chodil,že ho nemusím dvíhať, a nosiť 😉

mimuska21
14. sep 2010

@stamion no ja by som už tiež bola najradšej keby chodil lebo ma už kríže bolia,tak najidealnejšie je to ked sme vonku. 😉

vladka84
14. sep 2010

tak to mam za sebou dievcata...v stredu som bola v poradni (10 den po termine) a Brenisin ma uz poslal na 9tku, ze ked sa to v noci nerozhybe, dame vo stvrtok rano vyvolavacku... a tak sa to v noci rozhybalo, neviem ci od strachu, rano sme mali malicku na svete 😀 rodil ma Raucina a Zentko, spravali sa ukazkovo, sestricky boli takisto v pohode.

tami_tami
14. sep 2010

@vladka84 srdecne gratulujem a prajem veeela vela zdravia mamicke aj babatku 😉

vladka84
14. sep 2010

@tami_tami dakujeme 🙂

zdenka_pp
14. sep 2010

@vladka84 Gratulujem k narodeniu dcérky, hlavne nech ste zdraví 🙂

onellyo
14. sep 2010

@vladka84 🙂 🙂
blahozelam 🙂 hlavne nech ste zdravy,,, 😉
@lucik106 moj drobec slinta od zaciatku 3 mesiacou,,
a ziadne zubky nemame,, ale ked slinta
asi chce grgnut alebo prdnut,,hiihi to sa mu tvori kyselina 🙂
@tami_tami
ale vitamin D je na rast dietata ,,ak sa neslni tak ho nema ☹

stamion
14. sep 2010

Vladka,gratulujem ti k dcérke,prajem veľa veľa zdravíčka,a tebe veľa veľa mliečka 🙂

vladka84
14. sep 2010

Dakujemeeee vsetkym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre