Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

helka1
1. apr 2007

burina, no neviem, ci budeme lezat spolu, ja cakam dvojicky a tie sa rodia o nieco skor (moj gynekolog planuje v 36 tt sekciu), z minulotyzdnoveho 3D utz v KE vieme, ze na 100 % to bude 1 chlapcek a na 95 % mame potvrdene dievcatko. Takze zatial to vyzera na parik. Pohyby uz samozrejme citim, hlavne ked nieco jem mam pocit, ze sa hybu viac 😀 asi ich rusim pri spanku 😀 . A ty si na tom ako ? Citis pohyby a Dr ti povedal co to bude ? Pa. Helka

burina111
2. apr 2007

ahoj helka,
ano malé sa hýbe, hlavne večer, ked s manželom pozeráme telku, tak sa tešíme, aký je to šinter. no a zatiaľ nevieme nič, bola som na jednom utz, tam mi nepovedali ani dobrý den no a na další mám ist 23. apríla, tak hádam tam bude prívetivejší lekár a už sa dozvieme, čo to bude. vlastne je to jedno, len nech je zdravučké. ale v kutiku duše si predsa viac prajeme dievčatko. no vy ste to vyriešili jedným šupom, párik, plánujete dalšie? držím vám palčeky a ozvi sa ešte ako sa vám darí. 🙂

helka1
2. apr 2007

Burina a ku ktoremu Dr to chodis ? Ja stale ked mam poradnu tak ukecam Dr aby sa na babatko "pozrel" je to hlavne z toho dovodu, ze na tieto babetka sme cakali veeeeeeeelmi dlho ☹ a aj tak nam k nim museli pomoct lekari 😒 .
Takze otazne je, ci sa postasti dalsie, nebranili by sme sa, no je dost malo pravdepodobne, ze by sa postastilo 😉 . Toho 23.4 budes mat asi velky utz, ked ti babetko pomeraju a mozno sa dozviete co to bude 🙂

burina111
3. apr 2007

no chodím k dr. Adamkovičovej, nemá utz, tak som bola v nemocnici v PP, no a ano, zrejme to bude generálny utz, tešíme sa a určite nás zaujíma aj pohlavie, snáad natrafíme na milší personál a budú ochotní sa s nami aj baviť... tak vam držíme palce 😉

helka1
27. apr 2007

Ahoj burina, tak ako si dopadla na velkom utz ? A co mas nove ?
Ja sa s babetkami drzim, teraz som prekonala mensie prechladnutie, ale snad to bude ok , jaidem na kontrolu v pondelok 30.4 , tak dufam, ze Dr prehovorim na utz a pozrieme sa na malicke.
Drz sa 🙂

cistko
22. júl 2007

Ako je to teraz z KK nemocnicou? Co je pravdy na tom, ze sa gynekologicke oddelenie rozpadlo? 😲

burina111
24. júl 2007

skôr z neho odišli nejaký dr, zdá sa mi že 4. je momentálne zatvorené, lebo sa prerába, ale nemám info, že sa rozpadlo. po rekonštrukcii ho majú otvoriť ale vraj tí najlepší odborníci z KK odišli. uvažovala si o KK? ja tiež najskôr... 😒

aja7
25. júl 2007

cistko, vraj lekari z KK vyhrali konkurz do PP, ale nie je to 100%tna infoska..Hovori sa to. Pozname sa inac z "lady", pisali sme si chvilku aj z Katkou zo Soboty 🙂

cistko
27. júl 2007

Ahoj Adi, pocula som aj novinku o tebe🙂))))Ked sme pri Katke, nevies co je s nou, potvorkou? Dlho sa mi neozvala.
Dnes mi volal mamka, ze p. Brenisin z KK vyhral konkurz do popradskej nemocnice, vsetko sa vraj velmi meni tak uvidime co sa stane este za mesiac kym sa budem musiet rozhodnut. Stale neviem ci KK alebo PP, zalezi co mi odporuci moj gynekolog, tusim sa spolahnem na jeho radu 😀
Mamka lezala minuly rok v KK na gynekologii a nevedela si to vynachvalit, lekarov, sestricky, velmi mily pristup/samozrejme najdu sa aj tam vynimky/ bola nadmieru spokojna. V PP nemocnici ma zase manzel medzi sestrickami vela rodinnych prislusnikov 😀

aja7
30. júl 2007

Ahoj Zuzanka, Katka aj na mna kasle, neodpisuje, len pracuje a pracuje, ani na kavco nema cas! Neviem, co sa s nou stalo 😠 Ja mam cas do februara rozhodnut sa ohladne porodnice, ale uz teraz mam z porodu obavy 😖 Tiez by som rada rodila v PP a podla moznosti mala aj nadstandardnu izbu, ak nebude obsadena, ale to je este daleko...Prestalo mi byvat zle, tak sa teraz vytesujem z toho 🙂 A zavidim ti, ze uz to mas za "par"... 😉

cistko
30. júl 2007

Aj tebe to velmi rychlo zleti ani sa nenazdas🙂ja mam pocit ze som si len vcera robila tehotensky test a uz je to tu a pritom to tu este nie je, to bude ak to tu bude🙂🙂🙂Drzim palceky, kludne sa ozvi niekedy na mail, rada vymenim pismenka🙂 Katka sa mi dnes koooooooonecne ozvala potvora jedna ked ju stretnem dostane par na zadok🙂do deviateho autusta museme stihnut nejake stretko potom odchadza za sestrou do Nemecka ked sa vrati mozeme ist na spolocu kavu ak sa budem vladat este gulat🙂)))

cistko
30. júl 2007

Co sa tyka tej PP nemocnice dost som to doplietla, hanba mi 😖 konkurz na primara vyhral p. Bohmer - byvaly primar gyn. odd. v KK Tak.

cistko
9. aug 2007

Nemame ziadne nove info?

aja7
10. aug 2007

ahojky cistko 😉 nevies, aky je Dr. Sade ako porodnik? Pre mna je este skoro, ale preventivne si to chcem zistit 😎 Ty ku komu chodis?

zdenkabrt
12. aug 2007

ahoj Aja7, myslim ze je aj porodnik.

burina111
12. aug 2007

aja7 počula som, že Sade je super, kamoška si ho objednala k pôrodu, vraj je podarený, robí si do poslednej chvílky srandy, ale s nadhľadom a kľudom, asi vie, čo robí.chválila si ho, bola nadmieru spokojná. vraj ho ale nemajú dr. v PP veľmi radi, že su dve skupinky. no ale to je asi jedno, ked by si ho mala pri pôrode, tak sa bude venovať tebe.

cistko
13. aug 2007

Uvidime co to bude po tych zmenach v PP nemocnici...

broskynka
26. aug 2007

neboj sa cistko Bohmer postaví PP gynekológiu s pôrodníctvom na nohy,tak ako to urobil s KK,škoda,že to takto dopadlo,aspoň,že ostal môj gynekológ 🙂

cistko
27. aug 2007

Ktovie ci tie jeho dobrotive zasahy pocitim aj ja🙂)skor si myslim, ze zatial tam bude len chaos, pretoze cele okolie rodi v PP.

broskynka
27. aug 2007

tak to máš asi pravdu,že to tak bude pokiaľ sa neotvorí KK nemocnica ☹ ,som zvedavá kedy to konečne otvoria

burina111
28. aug 2007

fakt baby, neviete, kedy majú ten KK otvoriť? počula som echo že koncom augusta, no nezdá sa mi, veď už je koniec augusta. 😒

broskynka
28. aug 2007

burina,takže preťahujete,čo? 🙂,ako sa cítiš? no s tým KK som to tiež takto počula,ale nevyzerá to na ten august ☹

zdenkabrt
28. aug 2007

baby uz som pocula nieco ze nemocnica v kk je otvorena, ale neviem ci je to tak na 100% 😒

burina111
28. aug 2007

ahojte kočky, no veru preťahujem preťahujem a je mi uplne normálne, že nič sa nedeje. až mám obavy, čudné je to.

zdeni čauko, bodaj by si mala pravdu s tým KK, doteraz je to vraj v PP hrozné a baby ležia skoro na chodbách, všetci zúria a tak... 😅 😵

jergus
29. aug 2007

Včera do KK volala moja známa a pôrodnica nie je ešte otvorená.Údajne ju majú otvoriť 10. septembra. Stále to naťahujú, tak pochybujem , že ju otvoria. Ale bola by som rada, do Popradu sa mi vôbec nechce aj keď Dr. Bohmer je môj gynekológ. Termín mám 12. 9. , možno to vydržím.
Ozvite sa niekto, kto teraz rodil v PP, ako to tam prebieha.

denny
29. aug 2007

Ahojte, síce mám ešte do februára čas, ale tiež by ma zaujímalo ako to je s tými nemocnicami. Tiež som počula, že v KK je lepšie, ale kto vie ako to bude teraz po novom 🙂 Keď sa niečo nové dozviete, tak napíšte. Rada sa poinformujem. 🙂

katarinah
31. aug 2007

Dnes som sa dozvedela, že Kežmarská pôrodnica sa slávnostne otvára 3.septembra.Uvidíme, čo je na tom pravdy.
Viete o tom niekto niečo viac?

jozzef1
2. sep 2007

Milé budúce mamičky,
dovoľujem si Vám oznámiť,že pôrodnica v Kežmarku-po rekonštrukcii,opäť funguje a už prvých 5 mamičiek bolo veľmi spokojných. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za omeškanie,ale chceli sme Vás prekvapiť pekným darčekom. Je ním nové 4-polohovateľné el. ovládateľné pôrodné kreslo a vynovený priestor lôžkovej časti. Zaslúžite si pekné a pestré prostredie a vľúdny personál. 🙂 To sme pre Vás pripravili a tešíme sa na Vás,
Dr. Jozef Klíma - riaditeľ

katarinah
2. sep 2007

Vážený pán riaditeľ,
určite sa mnoho mamičiek potešilo, ja určite. Chcela by som sa opýtať , či po výmene lekárov funguje stále odber pupočníkovej krvi.
Ďakujem za odpoveď.

denny
3. sep 2007

Vážený pán riaditeľ,
už aj ja sa veľmi teším na vynovenú nemocnicu. Chcela by som sa opýtať, či sa na gyn. - pôrodníckom oddelení zmenil personál, teda kto vykonáva pôrody. Taktiež ma zaujíma, že keď som z PP a chcem rodiť v KK, či je potrebné sa objednať.
Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre