Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

donatoni
16. mar 2011

@ada222 Ahooj, v Poprade nie je ziaden extra vyber kociarov, ale skus obchody v Polsku v Novom Targu - Baby boo a Baby city - tam si urcite vyberies 🙂)
@79vierka Myslis tie geliky ked rastu zubky?? Ja malej nicim nepotieram dasienka....

trinka
27. mar 2011

Ahojte maminky... dlho som tu nebola.... ale prisla som Vás pozdraviť a opäť sa pripojiť 😉

tami_tami
27. mar 2011

@trinka ty cakas babatkooooooo aaaaaa gratulujem jeeeej krasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

trinka
27. mar 2011

@tami_tami dakuuujem skoro som dnes na tom nasom zachode odpadla 😀 ale už sa spamatavam zo soku... len to moc este nekomentujem ani na fb nedavam, lebo je to take cerstve... a o lili sme na začiatku takmer prišli.... takže tešiť nahlas sa budeme až o 5 tt 😉
Tami nádherný účes, jaká kočka!!! 😀 😀 😀 😀

tami_tami
27. mar 2011

@trinka juuj krasa - chapem je to take neiste v podstate ale verim ze budete s babatkom o.k ved vy si to zasluzite ste uzasna rodinka a Lilinka si zasluzi surodenca, aby sa mala sikovnica s kym ucit nove veci a zaucat mladsieho surodenca 😉 silno silno drzim palceky a modlim sa za vas - a strasne sa tesiiiiiiiim juj 😵 😵 😵 😵
a vdaka za pochvalu - hoci som sa tejto zmeny obavala - som spokojna s vysledkom 🙂

trinka
27. mar 2011

@tami_tami dakujeme, zajtra idem k ženskej, dufam, že to bude okej.... inak som taka grogy akoby som drevo rubala... 😀 ja som si vobec nevsimla, že som tehotná, nechápem....

tami_tami
27. mar 2011

@trinka hehe nic si z toho nerob - ja som na to prisla tiez az v 11.tt 😀

trinka
27. mar 2011

😎 idem do hajan... 🙄 lebo som hotová, posielame pusinku :-*

tami_tami
27. mar 2011

@trinka dobru aj vam poriadne si oddychnite 😉

zdenka_pp
31. mar 2011

Ahojte baby, od Vianoc som nepísala, aj keď som si chodila na MK čítať, že kto sa ako má. My sme včera oslavovali prvé narodeniny 😅 😵 😵 😅 . Ten čas neuveriteľne letí, takto pred rokom som netušila nič o starostlivosti o malé bábo a ten malý lapaj mi už behá po byte, otvára všetky skrinky, vyťahuje smeti zo smetného koša...
Krásne rozpráva mama, tata, baba (len sa ešte musí trafiť na správnu osobu), vie si zatlieskať, zakývať papa aj servus dá. Máme 5 zúbkov. Prešli sme už na obyčajné mlieko, no musím povedať, že to nie je bezproblémové, ťažšie sa mu kaká a tiež zle spáva. Ak to neprejde, vrátime sa k nutrilonu.
@trinka Gratulujem a držím palce 🙂 🙂 My sa chceme pokúsiť o súrodenca koncom leta, tak uvidíme, či sa podarí.
@tami_tami Keby že si neprečítam meno, tak ťa nespoznám 🙂 Sekne ti to ale poriadne 🙂

trinka
31. mar 2011

@zdenka_pp Gratulujem Adamkovi k roku 🙂 Fešák veľký a šikovný ako čítam. 😎 My sme plánovali tiež v lete... ale nejako nas to zastihlo skor....

tami_tami
31. mar 2011

@zdenka_pp vdaka 😵 taktiez prajeme malemu vsetko naj k prvemu rocku... my sme tiez skosuali obycajne a tiez ho strasne zapieklo tak pijeme dalej nutrilon 😉

santerra
10. apr 2011

Ahojte babizne, možem sa k vam pridat? 🙂

cerstvamamina
11. apr 2011

ahoj, pred pôrodom som si čítala všetky tieto komentáre a dosť ma vystrašili. dnes, ked už mám po tom som sa rozhodla pridať novšie a aktuálnejšie skúsenosti. rodila som v Poprade. o starých doktoroch nebolo ani chýru ani slichu. Jediný starý je tam Brenišin. Ostatný sú mladučký. a čo sa týka sestričiek. sú mladé aj staršie: mladé sú milé všetky do jednej a staršie no jeedna mi nesadla ale inač v poriadku. bolo mi tam fajn a bolo o nás postarané. drobca som mohla mať pri sebe kedy som chcela a keď nie, tak som ho odniesla k sestričkám.
a čo sa týka nastrihovania. nastrihujú tam asi každú. a neviem či som mala šťastie ale zošili ma úplne perfektne. po 3 týždňkoch som si znova mohla s manželom dovoliť ...... takže ja sa na poprad nesťažujem. 😉

katarinasifrova
11. apr 2011

@cerstvamamina plne s tebou suhlasim 🙂 🙂 🙂

vinka
12. apr 2011

@santerra ano kludne môžeš.už asi odpovedám neskoro čo? 😀 😀 😀
@cerstvamamina ja som tiež nemala velmi zlé skúsenosti v posledých rokoch.Horšie to bolo pred 10 rokmi pri synovi 😝

michi295
13. apr 2011

Ahojte, ja som rodila v Poprade pred dvoma mesiacmi, a budem tam rodiť aj ďalšie deti. Chodila som na kurz ktorý mi super pomohol, vôbec som sa nebála a keď to na mňa prišlo všetci boli ochotní a pomáhali, dýchala som ako stará bifľoška, ktorá má nabiflený celý pôrod. 🙂 Aj nástrih a zošívanie som prežila v pohode. Starostlivosť super aj o malú. Ale to je aj o psychike myslím, keď sa žena bojí alebo je z niečoho vystrašená tak to ublíži aj škaredý pohľad... držím päste budúcim maminám... 🙂

trinka
14. apr 2011

@santerra ahoj budes rodit v PP? 😉

kakakina
14. apr 2011

Prosim vas nevie niekto,kedy a kde sa planuje sekcia v kezmarskej porodnici???Planuje ju gynekolog,alebo az v porodnici primar,alebo dr.Remecky?A v ktorom tyzdni sa planovana sekcia vykonava?

onellyo
23. apr 2011

@kakakina 🙂 🙂
ahoj ja som mala sekciu ale v poprade,,,,
neplanovanu robili mi ju v den terminu .....
a aky mas zdravotny problem,,, ak to nieje tajomstvo<< 🙂

kakakina
23. apr 2011

@onellyo ,som po operacii bedrovych klbov v detstve,aj po laserovej operacii oci!Prvu sekciu som mala ale nemala planovanu,a koli nepostupujucemu porodu mi ju robili az tyzden po planovanom termine!

kakakina
23. apr 2011

@onellyo ,a uz mam termin 18.5 tak dufam ze vydrzim 🙂 ,ak nie nevadi!!!

alenkapau
7. máj 2011

@kakakina ahoj uz si po peracii?? ja mam ist na sekciu do Kezmarku tak ma zaujima ako to ide.?

kakakina
7. máj 2011

@alenkapau ,ahoj nie este nie!mam nastup v utorok 17.5 rano,a 18teho by mali robit sekciu,tak sa dam prekvapit,ake to bude.Mala som uz tu v KK jednu sekciu,bola som maximalne spokojna,ale to bola neplanovana,bola som uz dost po termine a neotvarala som sa!A kedy mas nastup ty?

alenkapau
8. máj 2011

@kakakina este neviem. v utorok sa idem en ohodnut s lekarom.chcela by som ist aspon dva tyzdne pred terminom. cisarak mi budu robit kvoli polohe dietata, ale teraz som nejako prechladla tak dufam ze to nebude problem. presny datum porodu mam na 27 maja.ja som z PP ale chcem rodit v Kk .

kakakina
8. máj 2011

@alenkapau ,no ja mam termin porodu 26.5 a dal mi termin tyzden skor,takze pocitam ze sa tam stretneme. 🙂 Objedna ta asi tiez na utorok 17.5 kedy robia vysetrenia,a streda je operacny den,tak asi planuju aj sekcie na stredu. 🙂

ada222
8. máj 2011

Dievcata, prosim poradte mi dobru lekarku na Starom Juhu v Poprade.... 🙂

alenkapau
9. máj 2011

@kakakina no tak to sa tam asi stretneme. ja by som chcela ist 14 dni pred terminom ale to musim dohodnut s primarom.mam na to nejake dovody o ktorych nechcem velmi rozpravat. dufam ze to v utorok vybavim.

alenkapau
9. máj 2011

@ada222 chces detsku alebo pre dospelych?

ada222
10. máj 2011

@alenkapau myslim samozrejme detsku lekarku na Starom Juhu nejaku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre