Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

donatoni
6. dec 2010

@mafia102 Ja Sofi tiez kremujem - sem-tam aj napriek zakazu 😉 No neda mi to ... 😝

donatoni
6. dec 2010

Baby ako ste zhodili to poporodne ,,brusko,, ????? My sme sice len 7tyzdnov po porode, ale strasne mi to vadi.. 😒

onellyo
6. dec 2010

@mafia102 🙂
a ty ak smiem vediet kde robis???
ale ja nenatieram maloho a je to v pohode,,
a uz je tomu 4 mesiace,,, 🙂 🙂
@donatoni 😀 😀
ja ta poznam 🙂 🙂

donatoni
6. dec 2010

@onellyo Asi aj ja teba 😀 😀

onellyo
6. dec 2010

@donatoni 🙂
nasho drobca akurat ockovali ked si bola
za lekarom este tehotna!!!

fopardi
6. dec 2010

@donatoni to sa ešte načakaš pokial to brucho zmyzne ak vobec skor by som sa zmierila s tym že už nikdy nebude take ake bolo nieže by som bole predtym chuda ale vtedy mi trčal iba špek ale teraz mam tie svaly nejake vypulene a nie a nie aby sa nejako znormalizovali -no posilovna daleko a ja som leniva aby som niečo robila ale aspon som sa dala na volejbal snad sa toho nejako zbavim 😀 😀 😀 ale tie strie no ked som sa videla po porode mala som dosť ☹

donatoni
6. dec 2010

@onellyo No pekne - zoznamme sa prosim 😀 😀

donatoni
6. dec 2010

@fopardi Tak dakujem, nepotesila si ma - ale ja stale verim 😀 Povodne som chcela byt fit do Vianoc, ale teraz vidim, ze to nepojde ani keby som co robila..... A cvicenie vraj nie je vhodne pocas kojenia, tak si tu dokonalu postavu musim zabezpecit inak 😝

onellyo
7. dec 2010

dnes som bola u lekara ,,tak maly ma 8,6 kil 76cm, 🙂
pytala som sa na natieranie,, tak ked su mrazi dal nam
krem exicipial lipolotio 🙂 na tvar 😉 telo ani mydlo
ani kremovat a v zime kupat co najmenej 🙂

@donatoni 🙂
poznam sa s manzelom aj svagrinou 🙂
a brusko ja za 2 mesiace vaha ako pred tym,,
a ked kojis tak to vsetko drobec s teba vycicia
takze ziadne strachy
@fopardi
ja musim poklopat ziadne strie nemam ,,natierala som sa
cele tehoenstvo aj 3 krat za den ,,ku koncu uz aj
s olivovym olejom ,,, 😀 😀

donatoni
7. dec 2010

@onellyo No a okrem pediatra mame aj rovnakeho gynekologa 🙂 My ideme do poradne pred Vianocami, tak sa ho tiez musim pytat na natieranie v zime... Ja som sa tiez natierala poctivo cele tehu a brucho mi popraskalo posledny tyzden - mozno keby sa mala narodila v termine - tak by nepopraskalo... 😒 To dufam, ze schudnem, ale nie kazdy ma to stastie 😝

onellyo
7. dec 2010

@donatoni 😉
neboj uvidis ako kila pojdu dole,,
jedna radost, 😵

donatoni
7. dec 2010

@onellyo V to dufam, ze to pojde dole tak pekne ako slo hore 😝

zdenka_pp
7. dec 2010

Babenky ja sprchujem malého každý deň. To trvá max. 5 min. A potom ho vždy natriem telovým mliekom od nivei a keď ideme von, tak mu tvár natieram modrou indulonou.
Mne sa schudnúť doteraz nepodarilo, skôr som pribrala a o bruchu škoda hovoriť. Aspoň že mi nepopraskalo počas tehu. Mám dosť strií z čias puberty.

vinka
7. dec 2010

Baby nechcem vám skaziť nádej ale mne pri treťom už nešlo dole skoro nič. ☹ A to som mala ešte pred tehu asi 56 kg. 😒

fopardi
7. dec 2010

no ja mam tiež taku skusenosť že ked som kojila nešlo dole nič ale vobec nič ešte som asi pribrala ale teraz to je už lepšie no o idealnej postave možem snivať 🙂 ale som asi tak ako som bola pred tehotenstvom ja som ani počas tehotenstva nepribrala vela iba do 10kg popraskala som na bokoch čo by som aj zhltla ale posledne dva týždne som popraskala po bruchu uplne som citila ked som sa predklonila ako mi rpaska brucho no neije to nejaka tragedia ale je to vidno a hlavne na bokoch ale no ved nemožem mať všetko aj dieťatko aj postavu mm mi vždy povie že 9 mesiacov mi brucho rastlo a 9 mesiacov bude trvať kym sa to da ako tak do priadku 😉

mafia102
8. dec 2010

@fopardi ja som na tom podobne, pocas kojenia som este pribrala, kojila som maleho do roka, teraz chodim na zumbu tak hadam daco pojde dole, ja som vela prbrala pocas tehotenstva, hlavne ked som musela lezat v nemocnici, a to ani nie tak na bruchu, ja som mala malicke babo, a brucho nemam ani teraz velke, ani mi vobec nepopraskalo, ale zvysok tela- otras- zadok, boky, stehna :(

vinka
8. dec 2010

@fopardi tak pozdrav muža,že mne ani 9 mesiacov nestačilo na to aby sa mi dalo brucho do poriadku 😀 😀

vinka
8. dec 2010

@mafia102 No ked to pôjde dole na zumbe daj vedieť začnem potom aj ja chodiť 😀

stamion
8. dec 2010

no čítam babenky o tom chudnutí,že to má každá z nás 😉 Ja som si kúpila dvd od Emmy Tekelyovej čo schudla za 6 týždňov 6 kíl. Tak uvidíme či to bude pravda 😀 Je tam super zostava že to fakt zvládne každá žena.Ja keď cvičím tak príde dcéra začne cvičiť,potom muž začne cvičiť a potom sa smejeme zo seba ako cvičíme 😀 Ale budem musieť cvičiť doobeda keď som sama doma,že dám malého spať a v kľude si pocvičím.Ideme dnes do poradne tak som zvedavá akú máme váhu 😉

fopardi
8. dec 2010

no je som sa dala na wolejbal tak uvidim 😀
@stamion ja ked dam maleho doobedu spať tak spim s nim aspon mam istotu že nič v tom čase nerbudem vyjedať 😀 😀 😀

stamion
8. dec 2010

@fopardi tak ťa ťahá jesť?Aj volejbal je dobrý šport 😉A kde chodíš hrať?
Tak sme po poradni máme 11,250kg,krásna váha 😝 Len ja už nevládzem 😉 Ryčal tam na živé raty,neviem čo bude robiť keď ho budú očkovať. V poslednú dobu je len mamičkin maznáčik,len ja a nikto,no to je proste chlap 😉

fopardi
8. dec 2010

@stamion no teraz to je už lepšie ale ako som pisala ked bol menši teda v čase ked som kojila som neskutočne žrala ahlavne sladke celkom na začiatku som sa krotila ale potom okolo toho 10tt to bolo brutalne so mnou teraz je to ok

na wolejbal chodim tu u nas do telocvične 😉

onellyo
8. dec 2010

@stamion 🙂 🙂 🙂
🙂 moj ako bol tak zvyknuty na babku dedka
az som mala radost ze ho tam mozem sem tam nechat
a teraz no konec ako vravis iba mama 🙂 🙂
jooj ciciky male rozmaznane)))))

inac ja som hrala tiez volejbal este v skole
poctivo 9 rokov,,, ale teraz s mojimi rukami
ani podanie by som nedala ,,a cvicit
chodila som do fit,,, ale teraz nehrozi
som rada ze nemam ruky v sadre preto radsej
ani na kontrolu k varholikovi nejdem isto by ma zas
sadroval))

zdenka_pp
10. dec 2010

Ahojte baby, s tým chudnutím to je balamuta, zo začiatku kojenia som doslova "žrala" sladké, normálne som musela pred mm skrývať prázdne obaly, aby nevidel, čo všetko som pojedla. Potom sa to ustálilo, ale teraz sa na mňa akosi zase nalepili kilečká. Pred tehu 54 kg teraz 59 kg. Neznie to hrozne, no mám len 161 cm. Trčí to z každej strany :(
Už od jesene sa chystám na zumbu, ešte som nedošla...ale malého už nedojčím, pekne papá, tak dúfam, že niekedy po sviatkoch začnem.
Ozaj, nevie niekto o zumbe v blízkosti Starého Juhu? Viem, že je v meste v Redute. Sa mi zdá, že raz Tami tami spomínala, že vo Výkriku je tiež, len som o tom nepočula...

mafia102
10. dec 2010

@zdenka_pp viem ze sa cvici aj na skole Mladeze alebo na tej vedla, tusim dokonca kazdy, cvic to nejaky cernoch, ak chces, tak ti to sksim zstit presne.

zdenka_pp
10. dec 2010

@mafia102 To by si bola strašne zlatá, keby si sa popýtala. Ja sa nemám koho.
A nepočula si náhodou, že kde sa najlepšie "zumbuje"?

tami_tami
10. dec 2010

@zdenka_pp ahooj no tak moja hor sa na zumbu je na vykriku a tiez chcem codit no ja sama nepojdem 😅 takze zistime o kolkej a mozeme kludne zacat 😉 tiez mam nejakych 5 kg navyse - ziadny horor no niektore veci nemozem nosit bola som dost na kratke a uzke tricka, sukne a teraz som vo vsetkom jak detvianec 😀

tami_tami
10. dec 2010

@zdenka_pp nasla som aha az na troch miestach:
Centrum voľného času
Aktualizované september 16
Centrum voľného času, sídlisko Juh V, Poprad,
Pondelok 17:30-18:30
Utorok 17:00-18:00
Streda 17:30-18:30
Piatok 17:30-18:30

Internet Klub
Aktualizované september 16
Internet klub pri Výkriku, Poprad
Štvtok 17:45-18:45, 18:45-19:45

Základná škola Dostojevského
Aktualizované september 16
Pondelok 18:30-19:30
Streda 18:30-19:30
Piatok 18:30-19:30

viac na: http://zumbastudio.sk/?page_id=88

onellyo
13. dec 2010

baby dajte dajakeho typa
co navarit malemu na obed,,,
uz neviem co varit 🙂 🙂
a inac kolko davate maska do jednej
porcie??

stamion
13. dec 2010

@onellyo moja včera som si kúpila časopis výživa detí od Mama a ja a máš tam kadejaké recepty od narodenia po školský vek,akurát som to začala čítať. Ja dávam malému jednu polievkovú lyžicu mäska. Keď mám krídlo tak mu pooberám 2 krídla k tomu zeleninku a nevie sa dopapať 😀 Minule som uvarila morčacie stehno so zeleninou bolo toho veľa tak som si to naporcovala do sáčkov a zamrazila som to, a postupne mu to dávam. Simon nechce ryžu a cestoviny,tak mu dávam zemiaky a zeleninu,možno časom sa polepší 😉 Inakšie som mu dala plnotučné mlieko ale pozvracal sa tak mu budem ešte dávať hami mlieko,asi mu žalúdok to mlieko nestrávil. Veľa úspechov papkáčom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre