Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

zdenka_pp
15. jún 2010

áno, Adam je plne dojčený

mafia102
15. jún 2010

Zdenka, ono to naozaj okolo troch mesiacov prejde, my sme mali to iste, tie koliky daju riadne zabrat :(. Treba len vydrzat 🙂

vinka
15. jún 2010

Zdeni a dávaš si pozor čo spapáš?

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mafia102
15. jún 2010

Sofiaella, ja som mala zle prietoky, ale nechcem ta strasit, ja som lezala mesiac kvoli tomu v nemocnici.

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka_pp
15. jún 2010

Vinka, na diete rozhodne nie som, ale istým veciam sa vyhýbam. Strukoviny, kyslá kapusta, cudzokrajné ovocie (okrem banánov, tie jem, veď tie nám dávali aj v nemocnici ako olovrant). Povedala by som, že jem dookola sále to isté.

silvia_pp
15. jún 2010

@zdenka_pp dokonca aj obyčajná šupka na jablku ti môže narobiť poriadnu šarapatu v brušku malého,cibuľa,cesnak,dokonca aj korenie ako červená paprika,peper,vysmážané jedlá a je toho viac,čo by ťa možno ani nenapadlo,treba určite odsledovať dieťaťko,každé reaguje na niečo iné a niektorým drobcom to zasa nevadí,každé dieťaťa je iné 😉 my sme sa tiež potrápili,ale teraz je to už fajn,môžem si toho dovoliť viac,lebo na začiatku som fičala na troch obedoch dookola 😀

silvia_pp
15. jún 2010

@vinka tortu na stretko si urobila perfektnú,akurát som obzrela fotky 😉

vinka
15. jún 2010

Presne tak Zdenka odsleduj si čo papáš ty a po čom je zle malému.Ja som jedla kyslú kapustu ked sa nemohla Chiara vykakť.Len som zjedla segedín hned bola plná plienka.Ale ju nezdúvalo.A iné by malo krče.Takže sleduj čo si do teraz nejedla a teraz začala.
Silvia_pp dakujem 😉 To je moje nové hobby 😀 😀

silvia_pp
15. jún 2010

@zdenka_pp do mliečka sa dostáva to čo zješ po 6-tich hodinách,tak sa dá celkom ľahko zistiť, z čoho ho bruško bolí,prajem ti,nech vám to rýchlo prejde...
@vinka si fakt šikovná 😉 🙂

vinka
15. jún 2010

@silvia_pp No moja sú aj šikovnejšie.Ja sa len učím torty poťahovať a zdobiť. 😉

stamion
16. jún 2010

sofiaela držím palčeky,aby ťa v nemocnici dlho nedržali 😉
Vinka si šikovná tak si to priznaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lebo takú tortu vie máloktorá nevyučená cukrárka upiecť 🙂 A bola vynikajúca naozaj 😵
Zdenka ja ti neporadím aj keby som chcela,lebo ja nekojím a koliky nás našťastie obchádzajú,ale vidíš zase máme iné problémy,ale problémy sú na to aby sa riešili,tak sa to vyrieši a bude dobre 😉

tatianka.g
16. jún 2010

holky co vsetko mi treba zbalit do porodnice pre babatko? a dostanem aj nieco, myslim nejake vzorky alebo plienky?
a este treba si do KK nemocnice brat aj pohar a pribor?

vinka
16. jún 2010

Tatianka ak dávajú ešte pôrodný kufrík tak tam máš jednu plienku možno a dáke vzorky.Ale na toto sa nespoliehaj.Obsah sa mení. 😉 A potrebuješ svoje hyg.potreby župan papuče noč.košelu plienky pre dieťa a veci potom na odchod. a neviem čo ešte sa pýtaj.Ja som si brala príbor kôli hygiene.Veci na oblečenie v pp dávajú sestričky pre bábo.Potom si oblečieš do svojho 😉

tatianka.g
16. jún 2010

vdaka vinka, len som chcela vediet co pre babo, takze beriem plienky a obliecko na cestu domov.
Pribor si vezmem aj ja urcite. V kazdej nemocnici je to ine moja svagrina dostala aj latkove plienky 😠
u nas predpokladam ze nic

stamion
16. jún 2010

Tatianka aj u nás ti dajú 10 ks látkových plienok,takže tie si neber,a kufrík dostaneš,máš tam sudocrem na dupku,mydlo dettox.

tatianka.g
16. jún 2010

stamion myslis v KK?

stamion
16. jún 2010

nie v PP. Ale to bude rovnaké aj tam. Ale ja by som na tvojom mieste zavolala na pôrodnicu,že čo ti treba doniesť,to máš najistejšie 😉

vinka
16. jún 2010

Nič iné pre dieťa nepotrebuješ.No ja som si vzala ešte aj septonexový púder.Lebo po tom schne viac pupok ako po septonexe.Oni len septonex dávajú.A aj odporúčajú.Ale ja po vlastnej skúsenosti viem,že púder viac vysušuje pupok.

domika9
16. jún 2010

no s tym neošupanym jablkom mam aj ja skusenosť jablkovy džus v pohode možem ale ked som zjedla neošupane jablko tak maly velmi plakal tak si myslím že to bolo z toho
inač predvčerom som si dala parížsky šalat aj s hraškom a v pohode lae nezjedla som ho vela 😉

lenocka84
16. jún 2010

ahojte, prepacte ze tu plietem tuto otazku, ale zaujima ma kedy posiela UPSVaR v PP rodicovsky.
teda otazka na uz maminky, uz dlhsie. dakujem velmipekne

vinka
16. jún 2010

Lenocka nerozumiem úplne tvojej otázke.Myslíš dátum? 😕

domika9
16. jún 2010

lenočka my sme davali žiadosti ked mal maly presne 4 týždne a kedy to príde ani netuším tak som ti asi velmi nepomohla

vinka
16. jún 2010

Jáj to je to pôrodné?Tak to skôr ako o 28 dní sa ani nedá 😉

mimuska21
17. jún 2010

lenočka-ten príspevok ti pošlu,ked sa dieťa dožije 28 dní,skôr nie. ale či to bude hned to asi nie,oni majú čas 😒

mimuska21
17. jún 2010

tatianka ja som bola v KK a trebalo mi len pampersky a veci na odchod z pôrodnice.mala som aj detol na pupok,ale v nemocnici mi ho nebolo treba,doma som používala detol,je super,odporúčam,je šetrný k pokožke a vôbec neštípe.

domika9
17. jún 2010

lenočka a prišlo nam to prave dnes pravdepodobne lebo prišli aj prídavky a to sme vybavovali všetko v jeden den len tie príspevky som si dala poslať na iny učet a kym príde vypis ale isto to prišlo všetko naraz

zdenka_pp
17. jún 2010

Baby, a čo kurzy plávania pre bábätká. Chodí tam niektorá? Teraz som si o tom čítala, vidí sa mi to dosť drahé. To sa fakt robí v ranných hodinách!? 6:45...veď to mi sa akurát po kŕmení ukladáme zas do postele !

vinka
17. jún 2010

Zdenka ano.No ja som chodila zo synom ale to bolo ešte v sately a za trošku lacnejšie.Je to dobré ale K..a drahé.Ja pri troch deťoch si to už dovoliť nemôžem.Ale keby som mala nato šla by som je to fakt perfektné.Mne sa už Chiara krásne ponára.Ja s nou chodím sama na bazén jak sa dá a vie krásne plávať pod vodou. 😉 Vôbec sa nebojí vody.No a damiánovi to dalo tiež niečo.Aha máme doma diplom,za diplomom. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre