Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

os
13. nov 2013

@kadri ... no... to bambino je lacnejsie 🙂 ... a dakujem za kontakt 🙂

kadri
13. nov 2013

@os nemusis ist ku nej na kurz, ale ma urcite informacie, co ti treba atd.

adikad
13. nov 2013

@os kazdy pondelok su kurzy v nemocnici na 9.posch a piatky su cvicenia. No neviem o kolkej presne,zda sa mi ze o 13:30 sa zacina.V nemocnici je to o mnoho lepsie,lebo sa spoznas so sestrami a aj prostredim kde budes rodit.
https://www.modrykonik.sk/group/148/?h=kurzy

os
14. nov 2013

dik za info 🙂

bublinka1911
7. jan 2014

@alena1808
Ahoj Alenka chce sa opýtať...som z Levoče, a dnes som bola v KK...no, primár na mňa zapôsobil čudne , som prvorodička...no myslela som si, že KK..no..po dnešne skúsenosti...neviem, asi odrodím doma...

bublinka1911
7. jan 2014

Ahojte dievčatá, chcela by som sa Vás opýtať...som prvorodička..v našom meste bola nemocnica - gynekologicko- pôrodnicko zrušená a preto sa rozhodujem pre Kežmarok, alebo Poprad , čítala som Vaše príspevky no mám z toho zmiešané pocity...Nemám už 28 rokov a ani 32 , mám po 35 a preto by som chcela aby ste mi poradili, pretože mám vek, ale samozrejme aj strach z pôrodu ...Môj gynekológ mi navrhol sekciu a ja som súhlasila, no dnes som bola na odporúčanie môjho gynekológa v KK za pánom primárom , a troška sme sa nezhodli .Poradte mi dievčatá, čo a ako sa vybavuje pri sekcii..Ďakujem

adikad
7. jan 2014

@bublinka1911 chod do PP 🙂

alena1808
7. jan 2014

@bublinka1911 Ahoj, primar v KK ma taku asi mensiu recovu vadu, je mu zle rozmiet, preto moze u niekoho vzbudzovat nedoveru. Je ale velmi profesionalny, ja som s nim nemala ziaden problem. Aj ked ja som rodila u Dr. Remeckeho a ten bol uplne ok, vsetko vysvetlil, vsetko sme si vykomunikovali. Bol velmi profesionalny. Ja som rodila sama, nik okre mna vtedy nerodil, tak aj to prispelo k mojej vacsej pohode. Ja som ozaj s KK bola spokojna a mozem odporucat.

bublinka1911
8. jan 2014

@alena1808 ahoj Alenka, veď toto, že...primár hovorí trošku sám pre seba ,ale viem, že je veľmi dobrý odborník...poznám ho , nie zasa osobne , ale býva v v meste kde aj ja...a preto som aj ja šla za ním...na odporúčanie môjho gynekológa,...termín sa blíži...a mala som dobrý pocit s personálu...to som tam bola iba na monitor...ale sestričky boli milé...Koľko je tam vlastne gynekológov a pôrodníkov???

bublinka1911
8. jan 2014

@adikad ...uvidíme čo bude, v PP nepoznám nikoho...to je to...:(

hanuska89
9. jan 2014

@bublinka1911 ja som bola v Starej Ľubovni a perfektne, aj pán primár Chaba je super..

bublinka1911
10. jan 2014

@hanuska89 do Starej Lubovne mam daleko..:(

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte, ak môžete, podeľte sa o vašu skúsenosť s Popradom: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

luckydaay
16. jan 2014

@bublinka1911 Ahoj ja som rodila v PP presne pre 2 rokmi a bola som spokojná, ale hlavne preto že som nemala žiadne komplikácie prístup lekárov aj sestričiek bol úplne v pohode. Teraz mam termín cca o 3 týždne a zas idem do PP. Nikoho som nemala ani teraz nemám dohodnutého tak dúfam, že zas to bude ok. Takže ja som s Popradom spokojná.

bublinka1911
16. jan 2014

...Ja som už prehupla dnes do 37 týždňa...a už mám také rôzne pocity....a hlavne strach...Ja so bola už teraz v pondelok v Kk...tak uvidíme, dphodnuté to mám tam....Držím ti palce
@luckydaay ...snáď to nejak zvládneme...A ty už máš jeden za sebou , tak vieš...čo Ťa čaká....Bude všetko dobré..🙂

bublinka1911
16. jan 2014

@alena1808 minule som si len prebehla zbežne čo si mi napísala....Prepáč, ale už to ide na mňa strach...veď...by som klamala....keby som povedala, že ho nemám.. 😒

gnocca
21. jan 2014

kočky, je mi ľúto i ked mnohé ho nemali rady a nevedeli mu prísť na meno... nemali ani šajn aký odborník to bol... jeden z najlepších MUDr. Vozár už nie je medzi nami ☹

mirka200
21. jan 2014

@gnocca ja tomu ešte teraz nemôžem uveriť a kde zomrel nevieš&,či v nemocnici. ☹

gnocca
21. jan 2014

nie v nemocnici nie... no je to obrovska strata pre kezmarsku nemocnicu, nech si hovori kto chce co chce!

mazia
21. jan 2014

Ja som rodila v kk a nemenila by som, v buducnosti pojdem tam znovu. Nerodila som pri primarovi ale su tam aj ini lekari. Pristup bol super, sestricky tak isto. Tiez som sa rozhodolala medzi pp a kk a kezmarok vyhral. 🙂

zuzu1104
21. jan 2014

baby, neviete čo bude teraz s KK pôrodnicou, keďže MUDr. Vozár už nie je medzi nami? A akí lekári tam teraz robia pôrody. Ja som tam rodila prvého syna pred troma rokmi a bol pri pôrode MUDr. Remecký a bol fakt profesionálny. Keď som tam ležala kvôli krvácaniu v novembri, tak tam boli samí mladí lekári, tak mám obavy, aby som nejakého z nich netrafila k pôrodu. Vie mi niekto napísať nejaké info?

belliadka
22. jan 2014

Ja som rodila v KK nemocnici a bola osm spokojná aj ked osm rodila už v 33tt predčasne kôli krvácaniu. Odrodil ma p. primár, ktorý bohužial nieje medzi nami :( veľmi som si ho tam obľúbila, počas mojich 3och hospitalizáciach. Ešte po pôrode prišiel za mnou povedal mi všetko o malinkej, stále posrandoval a povedali sme si že možno o 2-3 roky sa uvidíme pri ďalšom pôrode. No ale už sa neuvidíme,.
Ja osm tam len stretla Remeckého a jedného mladého ale neprídem mu teraz na meno.

zuzu1104
23. jan 2014

@belliadka jeminečku, ja padnem na zadok, veď ja som s tebou prežívala to krvácanie. Ja som s tebou ležala na tej nemocničnej izbe, si Andrejka? Tvoja malá sa volá Sofinka či sa mýlim a narodila sa ako 2 kilová? Ako sa máte? Darí sa vám? Ako to dopadlo vtedy v Poprade?
Teda ak si to ty ak nie, tak prepáč 🙂

belliadka
23. jan 2014

@zuzu1104 Ahooj.. áno som to ja 🙂 sofinka priberá už máme 3800g,54cm 🙂 no šla som potom za ňou a bola som tam pri nej 3 týždne a 5 dní pred Vianocami nás pustili domov 🙂

zuzu1104
23. jan 2014

@belliadka Jeeeej no to sa tak teším, som na vás myslela aj Kuba som sa na teba pýtala, ale nevedel mi povedať nič. Som rada, že malá prospieva. 🙂 Takže ste mali pekné Vianoce, to je skvelé 🙂, teším sa s tebou, len nech to tak ide ďalej 🙂

veronika71
24. jan 2014

@zuzu1104 zuzka ked je to mladý doktor určite na neho prihliada starší kolega, a určite si myslím že sa viac sústredí😉pred 7,5 rokom som rodila pri mladučkej luptákovej a raučina prihliadal a teraz sú v pp a sú skvelý😉

veronika71
24. jan 2014

A este k vozarovi, bol to super človek, aj manžel na vďaka nemu skvelý zážitok z pôrodu a aj ja...este aj počas pôrodu srandoval...naozaj vďaka nemu sme mali zážitok na celý život...škoda ho☹

zuzu1104
24. jan 2014

@veronika71 Nika,veď uvidíme čo bude či to nakoniec tá pôrodnica nejako zvládne, či bude niekto kto nastúpi na Vozárove miesto.
Ja na neho moc dobré spomienky nemám, ale nech už odpočíva v pokoji.

blanch12
24. jan 2014

@bublinka1911 zvladnes to 🙂...ja som bola 36 rocna prvorodicka a chodili sa po porode na mna pozerat, ze ako som to zvladla 😀...bola som v PP a so vsetkym max spokojnost...tiez som mala strach kvoli veku, ale nastavila som sa tak, ze si to idem "uzit" 😀...a sekciu ti navrhli z nejakych zdravotnych dovodov? 😕 ..ja som ju nechcela..a aj ked mi nakoniec pocas porodu hrozila - dala som to 🙂 a bolo to super!! 🙂...drzim palceky

bublinka1911
24. jan 2014

@blanch12 ...no veru už sa to blíži...Ďakujem za podporu..🙂...Ja mám 38 ...takže...🙂A je to moje prvé mimino..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre