Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

tami_tami
18. apr 2010

hodim vam tu par fotiek niektora sa pytala na foto tak davam aktualne - dnesne 😉

tami_tami
18. apr 2010

a nieco starsie

onellyo
19. apr 2010

ahojte 🙂 🙂
tak baby tak 8 poschodie uz ani neotrvoria
bude tam urologia 🙂 🙂

domika9
19. apr 2010

tami tami maly je kraaasny 🙂
baby ja som stale 2v1 zajtra sa mam hlasiť v nemocnici rano o osmej tak bojim bojim ale sa aj teším
tak 8 neotvoria ? to maju tak vela volnych miest na 9 ? ale asi ano

tami_tami
19. apr 2010

ahojte my sme dnes boli na kontrole u ortopeda tak uz ani ortopedicke nemusime nosit 😵 😵 😵 😵
domika vdaka 😉 drzim palceky zajtra 😉

domika9
19. apr 2010

dakujem tami minule som ta asi videla pri kauflande

tami_tami
19. apr 2010

domika fakt? no moze byt ja sa tam stale motam a minam prachy v dm- ku 😅 😅 😅 😅 si ma mohla konut do nohy aspon 😀

domika9
19. apr 2010

tami ked ty si prave prechadzala okolo DM-ky a ja som bola už na parkovisku a som ta tak letmo zazrela ale teba som nespoznala lebo som nemala okuliare ale kočiar mi padol do oka a až potom som si teba všimla že to budeš isto ty boli sme dosť daleko od seba

tami_tami
19. apr 2010

jaaj no jasne - a ked vidis kocik tak nepochybuj tento v takej farbe mame len my tusim 😉

domika9
19. apr 2010

no ved mne padol ten kočiar do oka a potom som si hned na teba spomenula tak som sa ešte obratila a myslím že si to bola ty ale isto sme boli dosť daleko od seba

miavin
19. apr 2010

ahojte
domi - thá to čo???? ešte kinderko? tomu malému sa nejako nechce???? 😀

domika9
19. apr 2010

tak tak miavin je to tak -ale zajtra sa mam hlasiť v nemocnici tak uvidíme či bude niečo alebo tu budem zajtra poobede zase 🙂

stamion
19. apr 2010

Domika tak dúfam že zajtra už určite porodíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Ja som strašne zvedavá akú váhu bude mať ten tvoj malinký leňoško 😉 To bude riadny valibuk, cez 4 kg bude mať určite,len sa držte obaja nech všetko dobre dopadne, nech ti už píšem blahoželanie k narodeniu 🙂
Tami Nicolas je peknučký,a tie krásne okale,no hotový krásavec,pozerám že ako to letí že malý už má 4 mesiace 😵
A dievčatá až som sa zhrozila že 8 poschodie už neotvoria,kde budú ležať tie ženy??????????????????Veď keď som ja rodila tak bolo plné oddelenie, to budú po päť na izbách strašné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

domika9
19. apr 2010

ved stamion preto som píásala či maju tolko miesta na 9.
ked som ležala zakaždym na 8 tak bolo normalne stale plne ved operačne dni len tak lietali s postelami a ked v jeden den prepusstili napr. 7 žien hned príjimali dalších spon 5 čo nemali ani tolko postelneho a utekali požičiat na 9 tak tiež sa čudujem ale asi už ženy v pp nepotrebuju operacie už sa asi len rodí 😀 😀 😀 🙂

tami_tami
19. apr 2010

domika mozno sa raz postasti a narazime niekde na seba uz obe s detickami 😉

stamion dakujeme - ocka su mamkine 😵 a veru rychlo sme vyrastli az mi to je luto 😅

a to s tym 8.posch. 😕 ved to bude o drzku ved aj ja som bola po sekcii na opacnej strane lebo nebol volny flek na sestonedeli... no ale ked si trufaju... snad tam uz nebudem potrebovat lozko 😀

stamion
20. apr 2010

No Domika ako?????????????????????????????????????????? 😵 Pridala som nejaké fotky 😉

onellyo
20. apr 2010

ahojte Dominika ak tu nieje tak mozno uz ma drobceka pri sebe!!! 🙂 🙂

miavin
20. apr 2010

no Domika to má asi za sebou, ráno sa mala hlásiť v nemocke.....tak na ňu myslíme - držíme palčeky

zdenka_pp
20. apr 2010

Onellyo, tak už si nám ostala iba ty ako kinderko? Domika to má snáď šťastne za sebou 😉 , možno jej mm dá vedieť, že čo a ako.

onellyo
20. apr 2010

zdenka- 🙂 🙂
tak ako hovoris,,, uz len ja 🙂 🙂 🙂
no v piatok idem nazad do nemocnici a ktovie mozno to
budem mat zasebou uz v piatok,,uvidime,,, 😵,

stamion
20. apr 2010

Onellyo a kedy máš presný termín??????????Ktovie možno ešte porodíš skôr ako Domika 😉 Chúďa Domika určite bude z toho všetkého vyklepaná,ale bude to mať aspoň za sebou 😵 Veď kto je rád keď má ísť do nemocnice no nie????????????Drž sa Onellyo 🙂

onellyo
21. apr 2010

staminon 🙂 🙂
termin mam 1 maj,,, takze ja Dominiku urcite nepredbehnem
no diky baby budem sa snazit byt statocna
ako 3 muskatieri ,, 😀 😀 😀 😀 😀

miavin
22. apr 2010

ahojte
neviete niečo o Domike?????

burina111
22. apr 2010

ahojte baby, domika má synčeka Matúška. narodil sa včera 12:20 h, 3220g a 49cm 🙂

gajana1
22. apr 2010

Domika gratulujem 😉

robka
22. apr 2010

Domika tak konecne si sa dockala gratulujem k syncekovi 😵

stamion
22. apr 2010

Domika gratulujem k Matúškovi, konečne ste spolu 🙂 Držte sa 😵 😵 😵

monkapp
22. apr 2010

Ahojte dievčatá, priznám sa, nie som tu po prvýkrát, avšak zaregistrovala a odhodlala som sa napísať až teraz 🙂. Pri prečítaní predošlých riadkov o Dominike9 mi až behá mráz po chrbte, je super, že to už má za sebou a synčeka pri sebe. Mne sa to tiež kráti a začínam mať také zmiešané pocity 🙂...neviem sa dočkať 🙂)), ale zároveň sú to aj obavy, čo a ako..

Onellyo, držím ti silno palce v najbližších dňoch 🙂

robka
22. apr 2010

ahoj monka tak vitaj medzi nami 😵 ja to uz sice mam za sebou, ale ked som maleho cakala tak tu som si chodila po rady a teraz ak mozem aj ja sa snazim poradit a prispiet nejakymi skusenostami 😀
pozeram ze je to tvoje prve babatko aj ja mam prve a presne viem co prezivas 😉

tami_tami
22. apr 2010

domika - gratulujem z celeho srdiecka drzte sa 😉 😉 😉 😉 😉

monka taktiez ta vitam a pripajam sa k tomu co pisala robka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre