Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

gajana1
9. jún 2010

Ahojte ked sa stihnem vyzdravieť tak na stretko pridem.
dnes sme boli v poradni a Peťka ma 4700g a Maťko 5830g

domika9
9. jún 2010

ahojte aj ja prídem (teda ak do toho nič nepríde) teším sa na vas 😉

domika9
9. jún 2010

gajana my sme boli v poradni včera a mame 4150gramov tiež pekne priberame 🙂

vinka
9. jún 2010

Domika na teba sa zvlášť teším lebo ťa chcem vidieť osobne.A ti napíšem aj prečo.Podobáš sa na Janu Kirschner 😀 😀 Ak som jej meno trafila.Ešte ti to nikto nepovedal 😀 😀

domika9
9. jún 2010

vinka to je fotka spred asi 2 rokov a dnes už vyzeram inač ale naposledy mi kadernička povedala že sa podobam na Veru Visterovu a na maturitnej fotke vyzeram ako Tvinska 😀 tak neviem asi som na keždeho 😀 😀 😀

pettka44
9. jún 2010

Ahojte maminky, vidim, ze ste sa rozpisali, ja sa ledva stihnem na jest pri tych mojich troch chlapov, starsi stale na strome ,alebo mi niekam uteka, maly mi spinka najlepsie len vonku tak stale nahaname vacsieho a doma na gauci dalsi chlap, niekedy vecer mam dost ked su obaja hladny a ja idem konecne obedovat 😀 😀 😀 😀
😀 G 😀 ko to stihas, stale si na teba spomeniem, ze ty toho mas trosku viac 😉 😉
My sme boli minuly tyzden v poradni a maly mi pribral za tri tyzdne 900 gramov takze uz ma 5500 gramov a rozhodla som sa ,ze ho nedame zaockovat proti tym rotavirusom, dufam, ze to nebudeme lutovat, 😒 😒
Baby aj vase malinke otaca hlavicku ked spinka len do jednej strany? Lebo Kubko nie a nie tu hlavu dat aj na druhu stranu a bojim sa aby ju nemal krivu 😒 😒 😒
Drzkajte sa a nech su vase pokladiky zdravucke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vinka
9. jún 2010

Petka mne to robila jedna ale neviem ktorá asi Vivien.A viem,že som jej sama pretáčala lebo sa môže preležať hlavička.Alebop som ju na opačný bok prevrátila celú. 😀 😀

trinka
10. jún 2010

Ahojte písala som aj Twiti o stretku... 😉 zatial mi nepísala, že či príde ale možno ano... inak mne je už lepšie 😉

twiti
10. jún 2010

Ahojte uz som tuuu 🙂
Som radaaa,trinka ze si mi dala vedieet .
Budem sa snazit prist aspon na chviiilkuuu dufam,ze vas najdem 🙂
Inac stretko mame aj s drobcami vsak? 🙂

twiti
10. jún 2010

Troska som vas zanedbavala lebo ked je teplo 😎 sme stale vonkuuu tak nemam na konika cas,viac som na facebooku.

stamion
10. jún 2010

Ahojte babenky, Vinka ja som ťa tromfla,lebo ja Domiku poznám osobne že Domika? 😉 Joooooooooooj som veľmi rada že prídete aj twiti aj trinka aj domika. Pettka dúfam že aj ty prídeš 😉 A čo sa týka tej hlavičky,aj mne Simonko dával vždy do jednej strany,ale po čase ho to prešlo a už keď bubká tak si mení hlavičku. Neobávaj sa,dieťatko si nájde svoju polohu,zle by bolo vtedy keby si dával hlavičku na jednu stranu dlhšie 😉 Twiti jasné s drobcami je stretko,že uvidíme všeeeeeeeeeeeeeetky detičky,aké sú krásne,a ako rýchlo rastú 😵

domika9
10. jún 2010

tak tak stamion veruže sa pozname osobne ale ver že ja by som ta ani podla tejto fotky nespoznala 😀

vinka
10. jún 2010

Twiti nemyslím,že tolko kočíkov pri maxe na ihrisku bude prehliadnutelných 😀 😀 😀 Kde bude asi 10 matiek po kope a 20 detí tak to sme mi 😀 😀 😀 Tak snád nás tam nájdeš. 😀

zdenka_pp
10. jún 2010

Baby, natierate teraz deťúrence nejakými ochrannými krémami? Vraj bábo opáli aj v kočíku, že treba dávať pozor.

vinka
10. jún 2010

Zdenka ja Chiaru nie ale ju ani nevystavujem na slnko a keby ju spálilo tak by som to videla. 🙂 A nieje spálená 😉 No a tie dve staršie ano natieram 30 faktor 😉 A Damiána na posledy ani na najprudšom slnku neopálilo.Ked sme boli na záhrade plel on nič a ja plačem od bolesti. 😀

monkapp
10. jún 2010

Ahojte baby 🙂,

závidím Vám, že si dohadujete stretko s Vašimi detičkami, už nech by to bolo aj u mna. Chcela by som sa opýtat, či má niektorá z Vás skúsenost s porodom KP v popradskej nemocnici? Som skoro v 39 tt, do poradne chodim ku svojmu dr., teda nie do PP nemocnice, a akurat po dnesnej poradni mi povedal, ze ked sa babatko o tyzden neotoci hlavickou dolu, tak sa definitivne rozhodne. Pytala som sa ho na cisarsky, ci sa to planuje, alebo sa čaká, kedy mamicka dostane doma porodne bolesti a az tak sa robi cisarsky, no on mi povedal, ze radsej nebudeme predbiehat. Nevravim, ze sa maly uz neotoci, ale zaujimalo by ma, ako to vlastne je. Cele tehotenstvo je KP, uz v 30 tt mi iný lekár - gynekolog povedal, že skor si myslí, že sa do konca tehotenstva neotočí. A ešte, je možné si vybrat pri cisarskom epidurál alebo spinál? Ak áno, čo je lepšie? A ako ten cisarsky prebieha? Ako dlho trvá? Dakujem

monkapp
10. jún 2010

Ešte som zabudla...moj lekar mi dnes na tej poradni povedal, ze porod KP sa robi aj spontanne, vraj je niekedy lahsi nez porod hlavičkou. Mala som z neho pocit, akoby vobec nechcel cisarsky pripustit. A to som prvorodička a čakáme chlapčeka. No pokial sa maly neotočí, nechcem prirodzeny porod riskovat, som radsej za CS.

vinka
10. jún 2010

Monkapp ved príd aj ty na stretko.Nieje podmienka dieťa. 😀 Ty ho máš pod srdiečkom 😉

gabinka79
10. jún 2010

zdenka, ja malú natieram mliekom na opaľovanie - 50 faktor. 😎

onellyo
11. jún 2010

lanocka84
dakujem 🙂
no zas to mame nekame,,, ale ako vravis nemam stresovat...
a ako vravis potom sa nevie dokakat 🙂 🙂 🙂 ale vetri ma riadne 😀 😀

MIMUSKA21
chcela som popytat volaco ohladom kociara.. 😉

PETKA44
ja davam tiez vsetky ockovania ake su,,,neboj nebudes banovat!!!!
a aj moj dava hlavicku na jednu stranu , sem tam si ju obrati v spanku, ale zaspava na tej istej,,pravej 😵

mimuska21
11. jún 2010

ahojte kočky,ja malého natieram iba indulonou a tiež ho nevystavujem slnku,podľa mňa je ešte dosť malý na faktori.
no aj my zaspávame na pravej strane,to je asi obľúbená strana detičiek 😀 ale v spánku sa pretáča,zaspí hore a ráno ho nájdem dole v postieľke a povykrúcaný je jak paragraf 🙂 no humor proste 😵

gajana1
11. jún 2010

Ahojte
Tak ja na 100% nepridem som chora a aj Tomaško. Dufam že niekedy nabuduce sa stetneme

zdenka_pp
11. jún 2010

Ahojte, vyzerá to, že ani ja nedôjdem. Na sobotu sa mi ohlásila švagriná na návštevu.

domika9
11. jún 2010

ahojte ta čo to zajtra tam budem sama odtialto? či ako?
vinka ale vy tam budete ,že?

vinka
11. jún 2010

No ja určite. 😀 😀 😀 Zdenka dones aj švagrinu bude nás viac 😀 😀

domika9
11. jún 2010

tak sa teším snad tam dorazím mam celkom strach ísť sama s Matuškom autom ešte som nešla vždy sedím vzadu pri nom

stamion
11. jún 2010

Neboj Domika,raz musíš ísť sama s malým 😉 Až mi je smiešne,lebo akurát poznám len teba domika,to bude poriadna zoznamka 😀

vinka
11. jún 2010

No pre vás dve hej.lebo mi sa už všetke poznáme.mi sme už asi tri také stretká absolvovali a už sa aj tak na ihrisku stretávame.Ale prew vás to bude premiera 😀 😀

vinka
11. jún 2010

Baby chcete niektorá banánovník?zajtra pred max by som vám ich doniesla.Pýtam sa preto aby som vedela kolko mám doniest 😉

mafia102
11. jún 2010

Vinka, ja urcite chcem, aj dva ked sa zvysia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre