Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

tatianka.g
31. mar 2010

dakujem za rady
mne sa velmi paci silver cross maju ho aj u nas v kk
ale tak ako pisala onellyo, kedze je to prve babo tak mam nejaky strach nieco vobec kupit
aby to bolo dobre. 😖 strasne som nerozhodna
a postielku ste kde kupovali, tiez polsko alebo nejaky internetovy obchod?
a tie co uz mate babatko vyuzivate aj take veci aku sterilizacku alebo ohrievacku?
kde v pp je nejaky vyber kociarov, chcela by som sa ist aspon inspirovat.
a este mi napadlo okrem baby boo a baby city je v nowom targu aj nejaky iny obchod?
dakujem za odpovede dost mi to pomaha pri rozhodovani a kludne piste aj rozne postrehy

onellyo
31. mar 2010

ahojte baby,, 🙂 🙂 🙂 ... neviem ake su vase skusenosti ale mna posledne
dni strasne boli panva...ked chodim musim az zastavit a odychovat 🙂 🙂 🙂
ake su vase skusenosti???? 😵 😵 😵

robka
31. mar 2010

ja mam Quinny buzz 3....a tiez som bola nerozhodna 😉 ono kocik si treba vyskusat ja som si skusila asi desat ale ten mi padol do oka a bolo 🙂 v nowom targu je vela obchodov skus na namesti tam ich je zopar a este v Leclercu to je take nakupne centrum ako tesco nieco podobne a na poschodi je kvantum detskeho tovaru

silvia_pp
31. mar 2010

postieľku som kupovala tiež v poľsku v baby boo... a čo sa sterilizačky a ohrievačky týka,tak v tom ti neporadím,či je to dobrá vec a potrebná,lebo ja kojím a potrebovala som tak akurát odsávačku na mlieko... 😉

domika9
31. mar 2010

ja som postielku kupovala tiež v baby boo aj všetky tie veci ako zavinovačky , vaničku stojan na nu , lehatko pre babo , prebalovaciu podložku a ešte nejake drobnosti takmer sme sa nepomestili do auta ato som bola iba ja s mm a sedadla sme mali sklopene 😀

onellyo keby si videla moju chodzu posledne 2 týždne tak by si tipovla že som križena s nejakym medvedom od vianoc ma neskutočne bolia kríže to časom ako keby povolilo noi nie uplne len tie kríže vystriedala ina bolesť a to bolesť bedrovych klbov a citim to tak ako keby sa mi mali rozpadnuť , nemožen nič dlho robiť ani ležať ani sedieť ani chodiť - všetko musím striedať a posledne dva týždne je to už na nevydržanie koli tomu by som si priala porodiť čím skor ale zas na druhu stranu mi bude velmi drobec v brušku chybať tie podarene kopčeky su na zjedenie tak si teraz vyber 😀

a sterilizator a ohrievačku nekupujem sterilizovať budem v obyčajnom hrnci a ohrievačka ? ked pustim teplu vodu tak mi ohreje čo chcem tolko moj nazor 😉 možno časom prídem nato že mi to treba ale zatial nad tým neuvažujem

miavin
31. mar 2010

no tak my sme kupovali prvý kočiar na trhu v targu - v-max a v baby boo casualplay - bola som spokojná s oboma, v-max mal parádnu veľkú vaničku oproti ostatným... a tu v KK som rada, že som zvolila nafukovacie kolieska, lebo neviem ako by reagovali plastové na tých kockách......postieľku sme tiež kupovali v poľsku na trhu - komplet aj s baldachýnom, no a na ohrievačku a sterilizačku mám tiež názor - že nie až tak potrebná a využiteľná vec...ale to je môj názor...

pettka44
31. mar 2010

Ahojte baby, tak moj nazor na sterilizator a ohrievac je rovnaky, ani pri prvom babetku som to nepotrebovala,staci horuca voda, 😅
Stamion, uz mam stanoveny termin na 12.4 tak ratam dni aj maly je uz strasne neposedny v brusku, objednaval ma Dr.Raucina, je to velmi dobry a mily doktor...takze teraz len cakam a ktovie ako dopadla nasa Zdenka, mozno je uz maminka 🙂

onellyo
31. mar 2010

domika9 🙂 🙂 viem si zivo predstavit ako chodis lebo ja som taka ista 😀 😀 😀
jaj ten posledny mesiac je fakt super najprv krce v litkach 🙂
-hnede flaky na tvary-ze vraj zo slnka
-krize - panva-
no proste teraz je to prave tehotenstvo 😎 😎 😎

pettka4 🙂 🙂 🙂 🙂 joj moja krati sa to 🙂 🙂 🙂
--az ti zavidim v takom sa nachadzam stadiu,,,
aj by som menila s tebou 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

pettka44
31. mar 2010

Onellyo neboj aj tebe sa to krati, tie posledne tyzdne su o drzku 😖 ale dotiahneme do to uspesneho konca 🙂 🙂 🙂 🙂
Baby puchnu Vam okrem noh aj ruky, lebo moje su ako z grizliho 😅

domika9
31. mar 2010

petka ved my sa možno aj stretneme

ja som dnes zkonštatovala že chodím ako pred operaciou bedroveho klbu čo krok to bolesť 😖
pettka a možu ti puchnuť aj ruky dokonca aj tvar ale určite to povedz u lekara
pettka a ty ideš na cisarsky ?

onellyo
1. apr 2010

🙂 🙂 🙂 pettka4 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 domika9 🙂 🙂 🙂
dnes ma maly zobudil velmi skoro,,,
nic ine mi neostava ako si zaspievat
PAR DNI ZVLADNEM,,,---------INAC PEKNY DEN VSETKYM 😀 😀 😀

domika9
1. apr 2010

no onellyo ale teraz sa ten čas nejako spomaluje mam pocit 😀
a čo den je to ťažšie , a to si neviem alebo nechcem predstaviť ake bolesti by som asi mala keby som nabrala raz tolko zatial mam do 10kg tak keby sa mi nalepilo nejakych 20kg tak dakujem pekjne asi by ma len prenašali lebo by som nebola schopna chodze ake bolesti by som mala 😅 😅 😅

stamion
1. apr 2010

Pettka takže ti stanovili termín týždeň pred termínom,dúfam že to vydržíš 😉 ,lebo ja som ako som ti písala nevydržala. Doktor Raučina je veľmi zlatý lekár,dúfam že ho budeš mať pri cisárskom 🙂
Domika to si nepribrala veľa kíl,ale tie problémy čo spomínate bolesti kĺbov,kŕče,opuchy to mala asi každá nastávajúca mamička,ja som tiež už nemohla posledný mesiac ani chodiť 😒
Tatianka,ja mám kočiar tiež z Baby Boo,značka emjot a stál do 6000sk, takže ti vrele odporúčam navštíviť ten obchod. A čo sa týka sterilizačky a ohrievačky,tak ja sterilizujem v hrnci,a mlieko ohrievam v mikrovlnke, takže vôbec ti tie veci netreba, kúp si radšej odsávačku mlieka 😉 Babenky držte sa,držím vám všetky palce aby vám to vyšlo podľa vaších predstáv 😵

pettka44
1. apr 2010

Ahojte maminky, Domika keby sme sa stretli to by bolo super, ale ja ked budem po cisaraku ja budem na druhej strane, snad ta uvidim aspon pri ranajkach 😀 😀 😀 😀
Stamion, ano vychadza to tyzden pred terminom, ako som sa bala toho "objednania", tak to islo hladko, ani ma nepozeral...bola by som rada,keby mi bol aj pri cisaraku,ale podstatne je,ze tam uz nie je ten doktor,ktory mi robil prvy cisarak 😠
Stamion nevies ako je to s pritomnostou partnera ked ide o cisarak, ja by som chcela,aby tam manzel pockal a uvidel malinkeho,viem, ze na sale urcite nemoze byt, ale neviem ci ma tam moze pockat 😉 pekny vecer maminky 😉 😉

domika9
1. apr 2010

no pettka asi budeš inde po cisarskom daj nejaku väčšiu fotku ak by sme tam boli nahodou v rovnakom čase ,lebo na tej malej ťa dobre nevidím

ktovie ako gajana či nahodou už nema drobčekov pri sebe lebo sa nejako neozyva naposledy sa šla myslím objednať na cisarsky

domika9
1. apr 2010

petka a prečo vlastne ideš na cisarsky ? maš male zle otočene?

pettka44
1. apr 2010

Joj aj by som dala ale nezmestim sa do nej 😀 😀 😀 , mozno to uz ma nasa gajanka za sebou 😀 😀 ja som mala aj prve sekciou ale nemenovany pan doktor ma zle zasil a jazva mi praskla, a este mam trosku problem s ocami, snad ta tam niekde uvidim, idem si dat tu fotku do albumu aby si ma videla a pridaj si 13 kil a mooooozno ma spoznas 😀 😀

domika9
1. apr 2010

aha už viem že si spomínala tie oči ja som zabudla 🙂

daj tu fotečku že ťa potom pokukam 🙂

pettka44
1. apr 2010

uz som dala 😀

domika9
1. apr 2010

dobre pozrela som tak snad ťa spoznam ja mam taku aktualnu fotku v albume a som tam nenamalovana tak to by si ma mala spoznať 😀

pettka44
1. apr 2010

Skusim ta tam pohladat, snad tam budem so svojou momentalne bielou tvarou svietit 😀

domika9
1. apr 2010

ale aj tak dufam že chytím nadštandard tak ale keby nie tak mam čisto biely župan 😀 😀 😀 😀 😀 spoznavacie znamenie

vinka
1. apr 2010

Pettka ty si bývala spolužiačka mojej sestri však. 😕 Si chodila do Svitu na chemickú? 😕

vinka
1. apr 2010

Ináč Gajana ani nám nepíše.Tak kto vie. 😉

domika9
1. apr 2010

asi si ju tam už nechali dvjičky sa aj tak rodia kusok skor a už bola v 38t tak je možno už mamina 🙂

gajana1
1. apr 2010

Ahojte ja som ešte doma ako kinderko ale už nevladzem ani chodiť 😉

domika9
1. apr 2010

ahoj gajana a čože na kedy ťa objednali ?

gajana1
1. apr 2010

Neobjednali ma lebo bol tam taky neochotny dr. ktory povedal že to odrodim normalne žiadna sekcia že mam prisť ked mi odtečie plodovka

domika9
1. apr 2010

ty brdo tak držím palce aby ti to dobre dopadlo
vobec ti nezavidím ja vzdycham katastrofalne všetko ma boli a fakt chodím ako kačer a ty s dvoma drobcami si neviem ani predstaviť

gajana1
1. apr 2010

ved v noci už ani spať neviem a ked mam isť na wcko tak tej noci som až slzy na krajičku mala lebo som sa mala postaviť z postele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre