Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

pettka44
10. apr 2010

Ahojte baby, 😀 😀
Gajanka ja tam mam byt rano na 7:00 a ty? Domika na ranajkach sa urcite stretneme , poznavacie znamenia uz vieme 😀 😀

gajana1
10. apr 2010

Ahojte
pettka ja mam prisť po vizite čiže cca o nejakej 9:30

pettka44
10. apr 2010

Ahoj Gajanka, to ja uz budem mat asi po.....duuufam 😅 😅 😅 tak sa hadam nejako stretneme, ale ty mozno budes na ten strane kde ja, kedze budes mat dve babenka, snad sa uvidime, 😉 😉
Ja sa uz tesim , ze zajtra je posledny den s bruskom, lebo uz sa mi strasne zle chodi a oblieka ☹ ale neviem ako zaspim z nedele na pondelok, nepoznate nejaky recept ,aby som zporiadne aspala bez pozitia alkoholu? 😀 😀 😀 😀 😀

mafia102
10. apr 2010

Caute baby, ja som mala Fatiovu tiez pri sekcii, a bola som s nou velmi spokojna, aj rana sa velmi pekne hoji. Aj ked povodne som chcela primara a nie ju, ale teraz som rada, ze nakoniec bola ona.

onellyo
11. apr 2010

pettka44 -- gajana1 --domika9 😉
baby tak drzim vam palce nech vam vsetko
dopadne OK,, 🙂 🙂 🙂
pretoze cas leti!!!!

domika9
11. apr 2010

onellyo dakujem
zatial som doma 🙂 , žiadna zmena

domika9
11. apr 2010

baby gajana ma už babätka narodene

DNES SME SA NARODILI VOLAME SA PETRA 3000g 50CM a MARTIN 3300G 52CM.

gratulujem

vinka
11. apr 2010

Ahojte Domika si ma predbehla. 😀 Aj ja gratulujem a mamičke želám vela mliečka. 😀

mafia102
11. apr 2010

Gratulujem mamicke 🙂

domika9
11. apr 2010

veru toho mliečka jej bude treba dosť vela 🙂

vinka
11. apr 2010

Ale ona je dobra dojka 😀 😀 Tomíka no neviem jak dlho ale dojčila ho asi do dalšieho tehu 😀 Ona zvládne aj dvojky. 😀

silvia_pp
11. apr 2010

Ahojte, vinka ďakujem za pozvanie do babytuningu 😉 neprispievam denne,len keď je čas 🙂 ,ale určite sa niekedy ukážem ...
pripájam sa ku gratuláciam, mamičke a batätkám veľa zdravíčka 🙂

domika9
11. apr 2010

tak to je fajn ja mam s dojčenia riadne šoky velmi by som chcela vylučne dojčiť ale bojím sa aby som všetky tie trampoty ktore nas istotne čakaju zvladli

silvia_pp
11. apr 2010

domika prvý mesiac je ťažký,kým sa upraví tvorba mliečka,treba vydržať,ale potom to už ide super... zvládneš to 🙂

vinka
11. apr 2010

Domika ber to tak,že dojčenie je prirodzená vec.A africké matky nemajú ani internet ani žiadnu literatúru a dojčia lebo nemajú žiADNU flašku ani žiaden nutrilon. 😉

vinka
11. apr 2010

Zabudla som,že dojčenie je aj o psychike ked si budeš myslieť,že to nezvládneš tak to nezvládneš.Ked si budeš veriť tak budeš kojiť. 🙂

silvia_pp
11. apr 2010

vinka má úplnu pravdu... 😉 niet čo dodať

domika9
11. apr 2010

mm vravi že mi už haraší z tolkych časopisov a člankov čo som prečitala ale je fakt že každa jedna takmer prekonaju nejaky problem tak sa bojím aby som to zvladla
nuž uvidíme ale zatial s inou možnosťou ani neratam ako vylučne dojčenie minule sa ma jedna kamaratka pytala že ake mlieko idem malemu davať čo ma dosť zarazilo že by som mala vopred rozmyšlať nad značkou mlieka a nie sa sustrediť na dojčenie 😒

mafia102
11. apr 2010

Domika, neboj sa dojcenie zvladnes, ked som to zvladla ja, tak to zvladne kazda, ja som maleho kojila 56 mesiacov bez dokrmovania, teraz uz dokrmujeme, ale este stale ho kojim a je to super 🙂

mafia102
11. apr 2010

Hlavne sa snaz na zaciatku co najviac aj mliecko odsavat, aby sa ti pekne tvorilo, a potom to uz pojde samo, uvidis.

silvia_pp
11. apr 2010

tiež som sa s tým stretla,mala som teraz v pôrodnici spolubývajúcu,ktorá mala mliečka na rozdávanie a nič iné tam neriešila,len aké UM kúpi malému,keď prídu domov,tak mi to prišlo aj ľúto,že sú maminy,ktoré by chceli veľmi dojčiť a s určitých dôvodov nemôžu a niektoré čo môžu,tak na to kašlu.... 😠

mafia102
11. apr 2010

Ked sa mi maly narodil, bol malicky, takze bol v inkubatore, ja som si musela mliecko odsavat, a krmili ho z flase, potom sa v pohode naucil pit aj z prsnika, ale musila som ho kojit cez klobucik, lebo inak nechcel, ale vobec mi to nevadi, a kojim tak doteraz.

domika9
11. apr 2010

56mesiacov ? asi 5 mesiacov si myslela
ved odsavačka nachystana beriem si ju aj do nemocnice , určite budem robiť všetko preto aby sme to zvladli ved keby niečo istotne budem pytať rady 🙂

domika9
11. apr 2010

ja som si kupila aj klobučiky všetko nachystane 😀

mafia102
11. apr 2010

Su aj take maminy, ktore nechcu kojit, a je to smutne, ja som mam kamosku, ktora kojit nemohla kvoli chorobe, a tak ked ja som mliecko odsala, tak som jej ho davala, aby jej malicky nebol len na umelom mlieku 🙂

mafia102
11. apr 2010

Sorry, som chcela napisat 6 mesiacov 🙂

zdenka_pp
11. apr 2010

Dojčenie vážne nie je jednoduchá vec. Aspoň pre mňa. Aj keď to vyzerá úplne prirodzene. A je to aj s troškou bolesti.
Mne sa mlieko začalo tvoriť až poslednú noc, čo som bola v nemocnici, dovtedy to bolo utrpenie, aj keď som si malého prikladala, ako mi každý radil. Chudáčik, nevedel sa poriadne prisať a pekne mi dokrvavil bradavky. Aj teraz ešte zmätkuje pri prisatí, najprv mi olizuje bradavku ako zmrzku, ale nakoniec sa mu to podarí 🙂
Dúfam, že sa mi podarí kojiť aspoň 6 mesiacov. To je taká moja méta. 😉

silvia_pp
11. apr 2010

Ahoj Zdeni,tiež som mala métu 6mesiacov a nakoniec som prvú dcéru dojčila 18mesiacov a dúfam,že sa mi to podarí aj pri druhej...potom ti to príde úplne prirodzené a fajn 🙂 keď budeš odstavovať,tak ti to bude aj ľúto ☹

onellyo
11. apr 2010

gajan1 🙂 blahozelam ku krasnym detickam!!
domika ja uz radsej nic necitam lebo potom
nam len depku a len premyslam,,, 🙂
inac uz by som bola naj,,keby som to mala za sebou,
inac mozeme popytat napriklad v 40tyz, o vyvolavacku
alebo to vsetko ostava na lekara ako sa rozhodne???
neviete nahodou??

domika9
11. apr 2010

zdenka a ty si bola na nadštandardnej izbe? alebo to mohol prísť manžel na izbu za tebou ? alebo si bola sama na izbe ?
a ku porodu mu dali tie prezuvky alebo ste si doniesli svoje navleky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre