Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

stamion
30. nov 2010

@sofiaella to máš pravdu,ale aj v meste máš sekáče,alebo keď ideš do Veľkej ale cez západ ako sú závory tam je jeden veľký veľkosklad,tam som kúpila dcére aj bundu aj lyžiarske nohavice 😉

stamion
30. nov 2010

Pozrite sa babenky akú tortu chcela moja dcéra na narodeniny 😀

zdenka_pp
30. nov 2010

@stamion Dcéra je 12-ročná rokerka 😀 ??? Ináč super 🙂

onellyo
30. nov 2010

@stamion 🙂 🙂
a to znamena ze ss dlhym rukam body a svetrik,, nato bunda 🙂
no s tou postielkov ja si pamatam nikdy som nechcela spat sama
asi je po mne 😀 😀 😀
@sofiaella 🙂
ja si niektore veci objednavam rovno z nextu
aby bol fesak ked niekam ideme a poviem vam
ze niektore veci lacnejsie ako v tesku,,
jedna cez mimibazar objednava vo velkom a potom rozposiela
len jej napises kody zo stranky next co uk

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stamion
1. dec 2010

@zdenka_pp no si predstav,neviem čo sa jej na tých pomaľovaných chlapov páči?! Ale nakoniec spievajú pekne.V detskej na nich pozerám z každej strany,všade má polepené plagáty s Kissom 😉

stamion
1. dec 2010

@onellyo presne tak s dlhým rukávom body,a svetrík taký teplejší 😉

stamion
1. dec 2010

@onellyo a cena z tej stránky je libra? Lebo keď som si dala slovenský jazyk tak sa mi zobrazili eurá,ale sa mi zdali dosť drahé tie veci, tak asi libra bude lacnejšia nie?

kasiopeja01
1. dec 2010

Baby sice trosku mimo temy,ale uz nam ostava len par dni do porodu a ja stale vaham, ci si dat epiduralku, alebo nie. Vsetko uz mam zistene, len by som sa chcela opytat, ci s nou mate niekto skusenosti v Poprade. Mozete sa podelit pls?

onellyo
1. dec 2010

@stamion 🙂 🙂
no oplati sa take tie baliky kde mas po 3 kusy
tricka s dlhym rukavom ,mna vyslo jedno na 100sk,aj ciapky a topanky,,
no libry sa mi zda ze je 1,38

donatoni
2. dec 2010

@kasiopeja01 Ja som rodila v PP a chcela som si dat epiduralku, ale nakoniec som si ju nedala a ani nebolo treba... Inak mne primar vravel, ze je lepsie si ju predplatit - ak ju teda chces a aj keby si sa rozhodla, ze si ju nakoniec nedas - peniaze ti vratia. Myslim, ze to stoji 100€...

kasiopeja01
2. dec 2010

@donatoni
dakujem za odpoved. Zajtra idem na vysetrenia, ktore su potrebne, ak by som sa pre nu rozhodla. Aspon budem mat na vyber, ale aj tak stale vaham 🙂

fopardi
2. dec 2010

@sofiaella tak teraz mi padla sanka moj mal včera na poradni 7770g 😀 😀 😀 tak tvoj drobec je riadny bunkoš ale tak fajn ked mu chuti

fopardi
2. dec 2010

@onellyo ja davam malemu tielko čo je ako body zapnute medzi nohami nato tričko s dlhym rukavom alebo dam body + tričko dole pančuchy ponožky a nato overal samozrejme overal +čiapka +šal a do fusaka

fopardi
2. dec 2010

@kasiopeja01 ja som si epi nedala ja som nemohla zo zdravotneho hladiska ale bala som sa a nakoniec mi ju ani nebolo treba a som rada čo som čitala takl že niekedy potom trva porod dlhšie neboj ked to pride tak budeš jak naspidovana veverička a ani nebudeš vedieť že ta niečo boli teda aspon u mna to tak bolo a po porode som mala tolko energie že som ani zaspať nemohla 😀 😀 😀

onellyo
4. dec 2010

ahojte baby ,,, pana tak ten moj drobec
uz nacisto odmieta mlieko ,,
mam uz hlavu v smutku
vsetko ostatne napcha do seba jedna radost
uz ani jest pred nim nemozme,,,
ked zbada lyzicku pozera pozera a ked nedame
jemu plac neskutocny,,,
v utorok ideme do poradne so zvedava co povie lekar,,
inac kolko tak priberaju mesacne babetka?? 🙂

79vierka
4. dec 2010

@onellyo Ahoj,koľko to má ten tvoj lapaj? Priemerne detičky priberajú 0,5-1kg mesačne. Ak ti odmieta mlieko,tak ho nahraď jogurtami,alebo mu skús dať ochutené mlieko-vanilkové /acidko s príchuťami/,ak má min.7mesiacov. Pa a držte sa

donatoni
5. dec 2010

Ahojte baby, mam otazocku - kremujete svoje deticky??? Mne doktor povedal, ze malu nemam vobec kremovat ani olejovat..... ale mne to neda, tak ju sem-tam naolejujem - ved aj dospely clovek ma suchu pokozku tak co potom take babo??

onellyo
5. dec 2010

@donatoni 🙂
ja som olejovala 3 mesiace ked to pocul
lekar zakazal mi to ,,,nedavam vobec nic a je v pohode 🙂
v 🙂 vravel mi ze ked by mal len volajake problemy tak potom
to treba riesit 🙂

donatoni
5. dec 2010

@onellyo No tak neviem ci nemame rovnakeho doktora 🙂 Moj je proti olejickovaniu - povedal, ze to je este stara skola.... 😝

stamion
5. dec 2010

@donatoni ja natieram svojho syna tel. mliekom ale len po kúpeli,a to ho kúpem každý tretí až štvrtý deň. Ale teraz keď chodíme vonku v tých mrazoch tak mu stále natriem tváričku keď ideme vonku,ale ináč nie 😉

stamion
5. dec 2010

@onellyo to bude taký fajný papkoš ako aj môj,tiež pred ním nemôžem jesť,ale na mliečko nedá dopustiť,práve dnes som mu skúsila dať tatranské plnotučné mlieko tak vypil celú fľašu,som šťastná,lebo tá beba je dosť drahá a už sa veľmi neoplatí ísť ani do Poľska lebo plienky im išli hore,1 ks vychádzal na 5,10 sk,a kvôli bebe tam nepôjdem tak pomaly chcem začať dávať obyčajné mliečko.Lebo Simon ešte pije mlieko 3 krát denne a to je dosť 😉

vinka
5. dec 2010

@donatoni ked tak indulonou modrou 😉

fopardi
5. dec 2010

no ja kremujem po každom kupani a niekedy aj ked nekupem v ten den ale moj ma kus take po koži a najlepšie mu nato zabera indulona s olivovym olejom

mafia102
6. dec 2010

@donatoni mozem sa spytat, ku ktoremu dr chodis? Ak chces, napis do IP.

onellyo
6. dec 2010

@donatoni 🙂
ja mam lekara v kezmarku ondo

donatoni
6. dec 2010

@mafia102
@onellyo Aj my chodime ku Ondo-Estokovi 😉

mafia102
6. dec 2010

@donatoni je to manzel mojej kolegyne 🙂

donatoni
6. dec 2010

@mafia102 TAkze aj ty k nemu chodis ?? 😉 Alebo zbieras rady priamo z pravej ruky ? 😝

mafia102
6. dec 2010

@donatoni nie ja k nemu nechodim, ja chodim do PP k Hajdukovi, ja som bola len prekvapena, ze male deti sa nemaju kremovat, lebp ja svojho olejcekujem kazdy den, tak zato som sa pytala, ku komu chodis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre