Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

vinka
31. máj 2010

Existuje téma poprad babytuning naše stretká.Tak kludne sa tam môžete dohodnúť na stretnutí a mi sa len pridáme 😀 😀 Je to v téme stretnutia 😉

domika9
31. máj 2010

vinka potom si idete nikede sadnuť alebo ste väčšinou vonku lebo mne by trebalo poriešiť určite kojenie 🙂

tami_tami
31. máj 2010

planujete stretko cez den ci vecer? lebo ja som myslela na take vychadzkove - s detmi... 😕

vinka
31. máj 2010

Dominika vonku lebo sme tam s deťmi a bolo nás tam stále dosť,že baby kludne kojili na lavičke.všetke okolo sme debatili a nikto si z okolitých ludí nevšimol,že tam dáka kojí.Neboj aj mi sme mali malé deti čo sme kojili. 😀 Tami stretká sú len s deťmi.Večer je už vínko.Toto neriešime v téme stretká. 😀 😀 Mi sa stretávame aj s deťmi.Práve preto som napísala max.Tam sa deti vyšalia a my vykecáme 😀 😀

vinka
1. jún 2010

Ahojte baby tak baby s babytuningu sú za aby sme urobili spoločne stretko.Len ho musíme naplánovať ked prestane pršať lebo si to nevychutnáme. 🙂 A asi by najlepšie vyhovoval víkend niektorý.Lebo mi máme jednu zamestnanú z kk a aj Mafii by víkend vyhovoval.Urtčite nájdeme spoločný termín. 😀

stamion
1. jún 2010

Noooooooooooooooooo babenky tak konečne došlo na to stretko,som rada len nech prestane pršať 😵

domika9
1. jún 2010

ok tak sa tešakujem 😉

trinka
1. jún 2010

aj ja aj ja!!!! 😀 aj cem stretkoooo 🙂 prídeme ... ak to teda nebude veľmi blízko okolo 16.- to mám tu moju druhu nešťastnú štátnicu... 😠

vinka
1. jún 2010

Trinka urobíme tak aby všetke čo chcú ísť im ten dátum vyhovoval. 😀 😀

stamion
2. jún 2010

No babenky,dnes idem konečne so Simonom na očkovanie do oboch nožiek,tak nám držte palce aby sme neplakali 😉 Konečne má čistý noštek, aj očko má už zahojené chválabohu,už bolo dosť trápenia, teraz len samé úsmevy hádžeme, a otvárame ústa ako malé vtáčatko 😀 To počasie je strašné, rieka stúpla poriadne aj keď jej ešte veľa treba k vyliatiu, dúfam že sa to nestane,lebo my pôjdeme prví, ja totiž bývam hneď pri rieke ☹

mimuska21
2. jún 2010

ahojte dievčata,aj ja by som išla ale ja nebývam priamo v pp a vpodičák nemám tak nemám ako dôjsť a mne zase víkend nevyhovuje.tak si to užite.stamion aj my dnes ideme na očkovanie,ale už druhýkrát a tiež do oboch nožičiek,tak si držme palce.

vinka
2. jún 2010

Mimuska a odkial si?A prečo ti víkend nevyhovuje.

stamion
2. jún 2010

Mimuš,ja by som po teba prišla. Mne je to jedno kedy bude stretko či cez víkend,alebo cez týždeň. Alebo môžme urobiť dva stretka aj cez víkend aj cez týždeň, kto bude môcť tak príde aj na jedno aj na druhé stretko,čo poviete???????????Určite to nebude ľahké zosúladiť jeden termín pre každú maminu,ale nejako sa dohodneme 😉 Držím palce na očkovanie,potom napíšem ako bolo 😉

trinka
2. jún 2010

@stamion držím palce pri očkovaní! My sme boli včera v poradni mali sme doniesť moč... na baby hotova "kovbojka" to bola a to som o sebe ako o zdravotnej sestre mala vyššiu mienku 😀 😀 😀 nakoniec chytila prababka do mištičky od kompotu... 😎
Vážime 6660 gr a 64 cm.
čo sa stretnutia týka, prídem kedy kolvek a kdekolvek ... už mi z toho učenia a prania a plienkovania šibka 🙄 a nemusím Vám hovoriť, že sa nam pustili horne zuby 😠

gabinka79
2. jún 2010

Potom mi tu napíšte, ako ste sa mali na stretnutí. Určite Vám bude super! 😀 Všetkým očkujúcim sa detičkám a ich maminám držím prsty. Nás to čaká koncom júna a už teraz sa na to pripravujem psychicky a aj tak sa na to nepripravím. ☹

mimuska21
2. jún 2010

stamion.si zlatučká,ale čosi nemôžeš predsa po mňa chodiť,mohol by ma odviesť mm,ale vieš je to horšie ked my staviame ten dom,tak ho nechcem ešte s tým otravovať a musí chodiť ešte do práce.no očkovanie prebehlo v pohode malý je riaden chlap ani neplačkal len trošku pomrnčal,teraz som mu dala nurofen sirup aby nemal bolesti sa napapkal a ide spinkať.vážime už 7kg,pekne priberká.a na dalsie očkovanie ideme o pol roka.a vy ako ste to zvládli stamion?

mimuska21
2. jún 2010

gabinka a ty prečo nejdeš na stretko?
vinka.víkend preto lebo v sobotu musím variť na stavbu a v nedeľu chodíme k svokre,bývam v matejovciach

vinka
2. jún 2010

Mimuska tak v matejovciach je Mimini.To je z druhej témy ona príde isto s autom vzala by ťa vybavíme.Moja setsra stavia tiež dom a som jej nakázala v piatok navariť pre stavbárov a v sobotu to len nieko dá zohriať aj toto sa dá. 😀 Takže ak chceš môžeme stretko urobiť poobede to už nevaríš a odvoz ti priamo z matejoviec vybavím 😀 😀 Alebo ťa po ceste kažmarčanky vezmú len povedz,že chceš a všetko vyriešíme. 😀 😀

mimuska21
2. jún 2010

nie nie vinka ja nebudem takto nikoho otravovať.fakt,to ja nerada. ☹
pôjdem na budúce,teraz je toho asi veľa,ja viem,že všetko sa dá ak sa chce ale mám ešte k tomu teraz problém so psíkom,lebp ho pohryzol iný pes a každý deň s ním chodíme na atb.a učím sa ešte aj do školy,tak ked bude po všetkom určite rada pôjdem 🙂 😉

stamion
2. jún 2010

Presne tak Vinka,všetko sa dá keď sa chce 🙂 Tak už máme po očkovaní,Simonko veľmi plakal,ale už je o.k. Doktorka mi povedala že nemusím dávať žiadne obklady ani teplotu by nemal mať, že teraz sú iné očkovacie látky ako boli kedysi. Ale predpísala mi nurofen keby aj tak dostal teplotu,lebo doma nič nemám od teploty. Tak hneď som mu dala nurofen, napapal sa, vykakal sa, a už bubká 😵 Váži 7420g, a meria 63cm 🙂

domika9
2. jún 2010

bože tie vaše detičky važia tak vela ? teraz mi to pride že ten moj važi nejako malo

tami_tami
2. jún 2010

@domika9 kolko vazite? my mame 5,5 mesiaca a vazime necelych 7kg a mam pocit ze je grulka 😀

domika9
2. jún 2010

ked mal presne 4týždne tak važil 3740g a teraz ideme v pondelok to bude mať skoro celych 7týždnov

vinka
2. jún 2010

Dominika nie všetky deti sa narodia velké a nie všetky rovnako priberajú 🙂 Moja malá má 10 mes.a 8 kíl a iné dievčata v jej veku majú po 10-11 kg.A ja si z toho ťažkú hlavu nerobím.Furt si poviem,že ved moja Chiara bude modelka tak musí mať štíhlu líniu 😀 😀

stamion
2. jún 2010

Domika,veď tvoj Matúško váži tiež pekne, a uvidíme o 3 mesiace koľko bude mať,potom ti to pripomeniem,len aby nevážil ešte viac ako Simon 😉 Každé dieťa je iné,aj každé dieťa papá inakšie.

mafia102
2. jún 2010

Vinka, tak my sme na tom podobne,m moj maly ma 8 mesiacov a vazi cca 7 kg a pritom zje toho vela, ale je strasne hyperaktivny 🙂

mimuska21
2. jún 2010

no vieš stami ja viem,že ked sa chce tak sa všetko dá,ale vidíš mám to teraz dosť komplikované,ale veľmi by som išla a ved uvidím kedy pôjdete a možno to nejak porieším. 😉
no my vážime 7kg a meriame 67cm,malý je riaden chlap.
a čo stami ako po očkovaní,malý mi doma trošku plakal teraz večer tak som mu po 6hod,zase dala nurofen a už je v pohode inak celé poobedie prespal.

stamion
3. jún 2010

Mimuš,neboj urobíme aby bolo dobre 😉 Nemám problém prísť po teba,fakt 😉 Po očkovaní Simonko spal 4 hodiny,potom sa zobudil napapal sa,dala som mu prvý krát do beby ryžovú kašu s banánom(bobovitu),samozrejme vydudlal 240ml a zase išiel hajať. Okolo tretej ráno som sa zobudila,lebo bol nekľudný,ale neplakal len bol hore,tak som si ho vzala do postele a spali sme do 7hod. Nakrmila som ho a zase spí 🙂 Dnes máme 16 týždňov 😵 Budem ho musieť krmiť aj niečim iným ako je mlieko,lebo on vypije 240ml, a plače,lebo ešte chce,tak mu musím dávať cumlík,beťár jeden 😉 Ale aj Mathiasko je poriadny chlap, a dosť dlhý,to som Simona merala ja doma,lebo lekárka mi ho ešte ani raz neodmerala. Nám sa zdá Simonko dlhý a tvoj musí byť aký 😀

trinka
3. jún 2010

240???? wau Stamion, tak to bude riadny chlap... ta moja muška zje večer ledva 120 kase ☹ ale je pravda že sa doladuje mojim mliečkom...

neviem možno som si nevšimla, ale padol už nejaký konkretny datum stretka ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre