Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

danciacik
12. aug 2010

no tak sa kočky na nejaký ten čas dohodneme nie? 😉

tami_tami
12. aug 2010

jasneeee zesa dohodneme 😉

danciacik
13. aug 2010

@tami_tami super teším sa len to ešte musíme presne zistiť ktoré dni a o ktorej to je 😉

tami_tami
13. aug 2010

okis 😉
@danciacik

vinka
13. aug 2010

No čo vás vyradím zo stálic ked nič nepíšete tam? 😠 😀 😀

danciacik
14. aug 2010

@tami_tami no tak ktorá to zistí prvá tak napíše 😉

stamion
15. aug 2010

Ahojte babenky,dnes sme išli na nákup do Targu do leclerku, a pozeráme že prázdne parkovisko,mali zatvorené lebo majú nejaký sviatok,ešte k tomu začalo liať,tak sme aspoň lacno nakúpili 😒 Inakšie čo máte nové,detičky poslúchajú?

danciacik
15. aug 2010

ahojte

@stamion moja viem, že dnes je nejaký cirkevný sviatok tak asi preto.
To dnes bola búrka čo? Som všetko zaradom vypínala.

vinka
15. aug 2010

Joj aj ja.Sme boli po tme a bez telky.Sa tak bojím búrky,že až ☹ ☹

zdenka_pp
16. aug 2010

No babenky, my sme dnes ráno boli na krv na pneumológii, brala som sebou aj mm, že keď malý chytí hysák, nech pomôže, veď mňa seklo v krku, tak ani poriadne na ruky ho nemôžem vziať. No malý ani nepípol. Za to teraz sa hodne ozýva zo spálne, nervuje sa, keď na niečo nemôže dostať. Zatiaľ sa len pretáča na bruško a dokáže sa na ňom otočiť o 360 stupňov. Ozaj, kedy detičky začnú ako -tak liezť?

mimuska21
16. aug 2010

@stamion o moja,tak to je smola.a ako sa inak máte,my celkom dobre,malý je v pohode nejak sa tým zúbkom nechce ísť von. 😀

mimuska21
16. aug 2010

@zdenka_pp a prečo na pneumológii? čo je malému?

zdenka_pp
16. aug 2010

@mimuska21 Lekárka našla malému uzlinky v podpazuší (reakcia na očkovanie proti tuberkulóze) a to sa rieši na pneumológii.

mimuska21
17. aug 2010

@zdenka_pp o môj zlatý.čo sa to všetko nespraví tým naším drobcom.a teraz to ako bude doktorka dalej riešiť? držím palce. 😉

ewellina
17. aug 2010

Žienky, vidím, že ste sa tu skamarátili tie, čo ste rodili v Poprade, ja som rodila prvé v Bratislave, druhé v Kežmarku a teraz riešim, či ísť do Popradu alebo do Kežmarku. Chcem sa len opýtať, či v Poprade tie WC a sprchy, čo nie sú na izbe - ako je to z hygienou, sú čisté? Alebo mám ísť na nadštandard, lenže tam je to fakt drahé. Aj v BA aj v KK som bola na polonadštandarde, čiže sprcha a WC boli na izbe, ale sme tam boli po dve, ale tam to bolo aspoň finančne únosné.

domika9
17. aug 2010

@ewellina sprcha a wc su fakt pekne zrekonštruovane a čiste teda aspon ja som takto natrafila aj ja som chcela isť na nadštandard ale sa mi nedostal ale bola som fakt spokojna

tami_tami
17. aug 2010

@ewellina tak ako pisala domika - ak ti ide toto tak je to tam fakt pekne a ciste 😉

ewellina
17. aug 2010

@tami_tami
@domika9 - Ale sprchy a WC sú na chodbe spoločné, že?

tami_tami
17. aug 2010

@ewellina ano spolocne

ewellina
17. aug 2010

A ako ste to riešili, keď bolo treba sa ísť osprchovať a dieťa ostalo samé na izbe? Postrážili ste si ich navzájom?

domika9
17. aug 2010

ano presne toho som sa aj ja obavala ale samozrejme sme si navzajom stražili

tami_tami
17. aug 2010

@ewellina ja som bola sice sama na izbe a maleho som mala az den pred odchodom ale bola moznost aj odniest babo na novorodenecke ked uz celkom... 😉

stamion
18. aug 2010

Ewellina záchody sú krásne,a sprchy tiež,môžem ti len odporučiť,niekedy to bola katastrofa 😒 Aj keď sú spoločné nikdy sa mi nestalo žeby boli obsadené obidva záchody,a ani sprcha. A čo sa týka maličkého pri sprchovaní,záleží či budeš s niekým na izbe alebo sama,ja som bola na izbe ešte s jednou kočkou,tak sme si postrážili bábätká navzájom,a keď budeš sama tak ako písala tami pôjdeš maličké zaniesť na novorodenecké 😉 Nemaj vôbec strach, sestričky sú veľmi zlaté 😵 Držím ti palce aby si šťastne donosila a porodila 😉

stamion
18. aug 2010

Ahoj Mimuš,ani nám tie zúbky nejako nevychádzajú,sliny idú statočne 😉 30.8. sa chystáme na dovolenku,tak dúfam že na dovolenke nebudem riešiť nejakú teplotu ani nič podobné 😉 Vy ste boli niekde mimo domu?V stredu na týždeň ideme do poradni som zvedavá na tú váhu 😉

mafia102
18. aug 2010

@stamion A kam sa chystate na dovolenku?

stamion
18. aug 2010

Mafia do Grécka na Sarti,na 12 dní a autom,dúfam že to zvládneme,ale boli tam aj kámošky a tiež mali také malé detičky,a zvládli to super, tak sa neobávam 😉

vinka
18. aug 2010

@stamion pána to kolko hodín pôjdete autom? 😕 Tú cestu by som asi s deťmi v aute neprežila ja 😀 😀 Mne stačilo zo Znojma a som povedala,že už iba letecký.Kým stihnu povedať cikať tak sme tam 😀 😀 😀

mimuska21
18. aug 2010

ahoj stami,hm,tak na dovolenku,super užite si to,my tohto roku nejdeme nikam,chceme si dokončiť domček 😉 ,ale na budúci rok chceme ísť do chorvátska a tiež autom a vidím v ceste autom veľa výhod s takými malými deťmi.ak by sa niečo nedaj bože prihodilo ,tak sadneš a ideš domov.myslým,že sa nemusíš obávať,moja suseda tiež chodí s takým bábom do grécka autom a v pohode to zvláda. 😉 my ked pôjdeme,tak budeme cestovať v noci.tak peknú dovolenku a že už prídete so zubkami 😀 😀 😀

stamion
18. aug 2010

Vinka ideme pred obedom,a ráno sme tam,ale budeme mať aj prestávky,a manžel si musí aj trocha pospať. Cesta trvá 20 hodín,ale poobedie zbehne a už je večer a noc,to predpokladám že budeme všetci spať 😉
Mimuš ani my sme neboli dva roky nikde lebo sme stavali,to ťa chápem,ale tohto roku som si dovolenku vydupala,aj keby sekery z neba padali tak by som išla 😀 Teraz je veľa mojich známych v Chorvátsku,ako keby sa dohodli na jeden termín,a skoro všetci išli autom,to je výhoda že to nieje až taká diaľka ako Grécko,no ale uvidíme,potom vám napíšem ako bolo aj fotky pridám do albumu, ale ešte musíme viac ako týždeň vyčkať,dcéra sa už nemôže dočkať,ešte ju musím ísť vypýtať zo školy.No možno že Simonkovi more donesie aj žubky 😀

vinka
18. aug 2010

@stamion no čo by sa dcéra netešila.Všetci pôjdu do školy a ona na dovolenku. 😀 😀 😀 To by isto aj môj syn bral 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre