Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

fopardi
21. okt 2010

@stamion no ku jacošovi sa radšej ani nebudem vyjadrovať 😖
a bujnakova no .... s nou sa občas dalo

a kubikovu poznaš? moja triedna

tami_tami
21. okt 2010

jaaaj baby jake zname mena ze Plevova, Bujnakova, Jacos... kubikova byva tu vedla v bytovke 😉 moja triedna bola Rusinakova...

fopardi
22. okt 2010

@tami_tami rusinaku som mala rada ona bola uplne v pohode 🙂

stamion
22. okt 2010

@tami_tami Kubíková bola moja triedna,ona je zlatá. Jacoš ( fúzo) ten bol poriadny sukničkár 😀 A Králika si pamätáte?

danciacik
22. okt 2010

@stamion ja mám 24 rokov, ale sestra má 29 tak možno ju by si skôr poznala. Dedo je Jozef Zákrevský.

@fopardi no ja som Jacoša nemusela ale toho čo učil chémiu som mala rada - ako sa len volal - Kukura? a čo ešte Husár? 😀

danciacik
22. okt 2010

@tami_tami Rusiňáková bola v pohode na základke ale odkedy učí na OA Poprad tak som ju moc v láske teda nemala 😒

stamion
22. okt 2010

@danciacik poznám tvojho deda,zlatý ujo 😉 Tak to ťa určite nepoznám keďže si taká mladučká 😉

danciacik
22. okt 2010

@stamion he môj dedo to je taký expert ale podarený. No čo už so mnou ale ani ja si na teba nespomínam 😅

stamion
22. okt 2010

@danciacik ale teraz rozmýšľam že asi poznám tvoju mamku, ocko nemá náhodou fúzy,ale nemal?Pamätám si že k nemu chodila pani s dvomi malými slečnami,a to si bola asi ty so sestrou 😉

danciacik
22. okt 2010

@stamion no asi si dobre pamätáš 😀 . Ocko stále mal fúzy a aj mal no a tie dve slečny to sme museli byť len my, pretože jeho druhá dcéra má troch synov. 😀

fopardi
22. okt 2010

@stamion heej pamätam si kralika
aj husara ale kukura neviem si ho vybaviť a mnaličku si pamätate?
@danciacik ty maš 24 rokov neviem prečo som si myslela že maš cez 30 😅 ale to sa určite musime z videnia poznať lebo ja som len o rok staršia ako ty

fopardi
22. okt 2010

@stamion a s tym že jacoš je sukničkar čista pravda

danciacik
22. okt 2010

Juuuj ja som Jacoša nemala v láske práve preto, že bol sukničkár. Liezol mi tým na nervy.
@fopardi, cipána to tak staro vyzerám ? 😀 No daj dajakú tvoju fotku nech viem či sa poznáme. 🙂

fopardi
22. okt 2010

@danciacik pozri moj album

fopardi
22. okt 2010

@danciacik ja asi viem ktora si ty

danciacik
22. okt 2010

@fopardi no neviem ťa veru zaradiť, nechodila si do triedy s Libušou Sklenárovou?

fopardi
22. okt 2010

nie nechodila ale viem ktora to je

danciacik
22. okt 2010

@fopardi aha tak preto ťa neviem zaradiť, lebo ja som celé prestávky trávila práve v tej triede kde ona chodila 😀

fopardi
22. okt 2010

🙂

stamion
22. okt 2010

@danciacik pozerala som si tvoj posledný album, a tam bol tvoj ocko s deťmi,presne na ňho som myslela,aj mamka nosí okuliare že?A nebola ste niektorá z vás kučeravá blondínka?

stamion
22. okt 2010

@fopardi a ty si kde bývala keď si chodila na pioniersku?

danciacik
22. okt 2010

@stamion presne - mamka nosí okuliare a ja som nebola blondína, prevažne som mala červené vlasy alebo špinavý blond. Sestra mala vždy tmavé vlasy. Človeče akoto že ja si teba nepamätám?

stamion
22. okt 2010

@danciacik asi preto si ma nepamätáš lebo keď som tam bývala tak si bola veľmi malá, a ja som mala 18 rokov keď som odišla z domu a ty si mala 6 rokov. A človek sa mení, ale vašich si pamätám 😉

onellyo
24. okt 2010

babenky,,, ako ste na tom so stolickami?? ake mate?
ste spokojne ?? a kedy ste tam zacali davat deticky?? 🙂 🙂

vinka
25. okt 2010

@onellyo ak myslíš stoličku na papanie tak ja mám drevenú od syna.A som maximálne spokojná.Ja na drevo nedám dopustiť.A začala som tam dávať až ked samé sedeli. 😉 Na všetko mAJú času dosť.Načo sa ponáhlať.Ved majú pred sebou dalších 70-80 rokov a to budú sedieť,chodiť tak nech ležia a oddychujú kým sa dá 😀 😀 😀

fopardi
25. okt 2010

@onellyo ja mam z ikei a zatial ju nepoužívam kedže maly mui ešte nesedi sam ako piše vinka ma to čas 😉 zloženu ju sice mam ale ešte v nej nejeme 🙂

stamion
25. okt 2010

@onellyo ja mám takú vysokú plastovú, a začala som tam dávať Simona od 7 mesiacoch. Posadila som ho zapásala a sedel a papal 🙂 Máš čas, ale je to dobrá vec,nikde ti neuteká, je sústredený len ne jedlo,keďže iné nemôže robiť 😉

stamion
25. okt 2010

Dnes som bola na kožnom so znamienkami. Doktorka ma poslala s troma znamienkami na chirurgiu aby mi ich vyrezali. Tak zajtra budem volať do Svitu ku doktorovi Brijovi,že on krásne odstraňuje znamienka,tak uvidím či sa tam aj platí 😉

vinka
25. okt 2010

@stamion moja a mne tu na chire rezali naraz 4 s toho 2 na tvári a nemám žiadnu jazvu po nich.

onellyo
25. okt 2010

@vinka
@fopardi
@stamion 🙂 🙂
ja zatial nemam kupenu ale len vyberam ktora je dobra
takze tak,,, a moj krasavec sa uz prevaluje s bruska na chrbatik
aj naopak ,,a uz aj pomylicky brusaky robi,,,, 😉
ale je strasne rozmaznany alebo ako to nazvat ,,
nevie byt sam ,,a naj,, mu je na rukach((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre