Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
21. mar 2010

vinka viem že treba ísť ale či po skončeni 6-nedelia alebo či nie skor určite by som šla take veci nezanedbavam 🙂
ale isto zaleži najviac od maleho kedy mi dovolí ísť 😀

vinka k rafikovi som chodila - našťastie to je minulosť lebo to by som ešte stale nebola tehotna , len by som dodnes počuvala medove motuzky 😠 😠 😠

zdenka ja som tak natrafila asi raz alebo 2x a som sa až čudovala či vobec robia ?

domika9
21. mar 2010

bože baby ja by som už chcela mať drobčeka pri nas už sa neviem dočkať

vinka
21. mar 2010

Dominika nie skôr až po skončení. 😉 Na rafika sa ťa pýtala Miavin.Ja Rafika ani nepoznám. 😀 😀

domika9
21. mar 2010

aha chcela som napísať miavin ale chybička se vloudila 😀

miavin
21. mar 2010

domika - ja som sa pýtala, či chodíš k Rafikovi - no ja nemôžem nič zlé povedať, ja som spokojná, a prečo by si nebola tehu???
a po tých 6 nedeliach treba ísť ak moc nekrvácaš - skôr neviem - asi radšej potom

zdenka_pp
21. mar 2010

Mne sesterka vyveštila (sa jej snívalo), že porodím 20.3. ( mm narodeniny), no nevyšlo to. Akurát mi asi odišiel maličký kúsok hlienovej zátky, či ako sa to mu hovorí. Ale švagriná povedala, že nemám ešte ani padnuté brucho, že to ešte potrvá. To ma tiež nepotešila, lebo už mám také naliate nohy, že aj tie najstaršie, najrozťahanejšie botasky sú mi tesné ☹ . A aj cesta do obchodu hneď tu vedľa je pre mňa hotová túra.
Snažím sa malému dohovoriť, ale zatiaľ bez úspechu 😀

miavin
21. mar 2010

domika no a ešte si užívaj chvíľky kým ste sami - viem o čom hovorím, ak príde bábo - zmení sa život - zo začiatku to bude ťažšie ale určite k lepšiemu - no človek je viac vyčerpaný...tak si naozaj oddýchni kým môžeš, ja som tiež netrpezlivo čakala každým dňom 😀

miavin
21. mar 2010

zdenka - no ak Ti odchádza hlienová zátka - čoskoro to príde, mne hlienová zátka začala odchádzať vo štvrtok poobede a v nedeľu ráno bol drobec na svete - tak sa chystaj.... a ak prídu kontrakcie - daj teplú sprchu - ak neprejdú - šup do nemocky 🙂

vinka
21. mar 2010

Nie skôr nie iba ak by boli dáke problémy.ináč nie.No a Zdenka mne dr.v stredu v poradni povedal,že som úplne zavretá,že sa isto stretneme ešte v pondelok.Vidí to ešte na týžden.A v piatok ráno už Chiara uvidela svetlo sveta. 😀 😀

zdenka_pp
21. mar 2010

Ibaže mne v sobotu odišiel naozaj len malinký kúsok a odvtedy absolútne nič. Niekde som čítala, že to môže trvať aj 3 týždne!!!! No zajtra mám tú poradňu, tak som zvedavá, čo povie gyndoš.

domika9
21. mar 2010

miavin kym som nemala problem tak sa mi zdal super - dobry prístup prijemne prostredie ale .... ked po troch rokoch snaženia maš za sebou tri nevydarene tehotenstva a na jeho tvari usmev a žiadna snaha problem vyriešiť tak by si si asi tiež rozmyslela ☹

ej zdenka len aby ťa neodvažala z poradne sanitka

vinka
21. mar 2010

Zdenka mna po sprche prešlo a na druhý den zas a už neodišli. 😀 😀 Dominika dôležité,že už si tehu 😀 A už dlho tehu nebudeš. 😀

miavin
21. mar 2010

domika - no tak neviem aký ste mali problém - my sme tiež dva roky snaženia nedospeli k výsledku, ale bolo to psychického rázu a toho,že môj manžel nebol doma - chodil na týždňovky.... a vidíš, dnes máme 11 mesačného šintra čo behá ako maratonec a nejde sa zastaviť 😀

miavin
21. mar 2010

Zdeni - nevadí - to príde naraz ani nebudeš vedieť....ja som začala byť hrozne nervozna...ešte večer som sa vyvadila s manželom - o 9 som zaľahla a o 11 som šla do sprchy o 0:30 sme boli v pôrodke.... 😀

zdenka_pp
21. mar 2010

A ako je to s tým padnutím brucha?

miavin
21. mar 2010

No ja neviem, mne už 2 týždne pred pôrodom hovorili, že mám dole bruško - ale ja som to nejak neregistrovala.... 😀

domika9
21. mar 2010

no u nas toho bolo viac než dosť a z jeho strany nebola ochota tak som si to vyriešila po svojom a teraz je všetko ok 😉 a som rada že som si vzala kartu - sto ludi sto chutí - ako so všetkym

zdenka no neviem či každej babe musí klesnuť bruško možno ti kleslo ale len kusok ?

zdenka_pp
21. mar 2010

Ja som si nič nevšimla, tak neviem. Ale je cítiť, že malý je nižšie, teda,...pokiaľ si to nenahováram 🙂

clea9
21. mar 2010

Ahojte. Aj ja sa rozhodujem kam pojdem rodit.

clea9
21. mar 2010

No baby, vidim ze ma to hodilo uplne na koniec 😀 no nevadi.. Rec bola o tom ci je lepsie rodit v KK alebo PP 😒

miavin
21. mar 2010

Zdeni - určite už bude nižššie - naozaj u každej maminky je to iné, ale v stredu budete mať anjelika - uvidíš....
clea - odporúčam Poprad.....

vinka
21. mar 2010

Miavin ved ty to nemôžeš posúdiť ked si v kk rodila. 😕 😀 😀 No to závisí od skúsenosti.Moja kamarátka z pp rodila obe deti v snv.Tam bola spokojná 😀

miavin
21. mar 2010

Cicuš - ta veď vieš, že ako som rodila - preto odporúčam PP - určite lepšie ako KK. Ja rozmýšľam pri druhom pôrod v Starej Ľubovni - tak uvidíme...to ešte ďaleká budúcnosť
no moja - a budúci týždeň sa chystám kuknúť našu nevestičku 😀

domika9
21. mar 2010

clea ked počkaš par týždnov tak budeš mať čerstvučke infošky , par sa nas tu chysta za chvílu rodiť tak uvidíme ktora budeme mať aku skusenosť 🙂

vinka
21. mar 2010

Prídte prídte. 😀 Budeme radi. 😀 Povedz kedy,že napečiem. 😀

miavin
21. mar 2010

No mojko - neviem presne - ozvem sa z PP ak budem u našich 😀

onellyo
22. mar 2010

miavin ....moja sestra je zdravotna sestra , 🙂 tolko vymyslala ze ano do pp ani kk
rodit nepojde tak isla nakoniec do lubovne,,, a nakoniec malu
jej vytahovali kliestami a ako 3 rocnu jej museli operovat krcne svaly ☹
baby myslim si ze nezalezi aka nemocnica pretoze kazdy porod je iny
a ak maju nastat komplikacie nastanu kdekolvek sa vyberieme odrodit

miavin
22. mar 2010

onellyo - no to možno máš pravdu, ale nejde mi o pôrod, lebo ako píšeš - ten neovplyvníme, ale o ten personál, ako sa správa.... ja som bola maximálne sklamaná a veľmi sa bojím mať druhé dieťa pri tých spomienkach, nejak sa to ťahalo celé tehotenstvo so mnou....ozaj, vybrala si si už kočiar???? 🙂

zdenka_pp
22. mar 2010

Clea,
skús si prečítať celé toto fórum, od začiatku až do konca a uvidíš ako sa to vyvíja. To som urobila aj ja.

tatianka.g
22. mar 2010

ahojte ja si stale neviem rady s kociarom 😒
zdenka ake su pocity? uz sa to blizi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre