Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

zdenka_pp
29. mar 2010

No babenky, tak to mám za sebou. Výsledok? Otvorená na 2 prsty, hmatateľný plodový vak. Ak by som si priniesla veci, on by mi ho normálne pretrhol 🙂 a šla by som do nemocky. A tak tam idem až zajtra. Napísal mi lístok a mám sa ráno hlásiť. Dúfam, že ma odtiaľ nepošlú naspäť domov. A že zajtra aj porodím.
Všetci traja budeme mať v dátume narodenia trojku 😅 .
Pýtal sa ma, že či som prvorodička (to sa pýta stále, nemôže si to zapamätať 😉 ), že by som mala mať dosť rýchly pôrod, keďže už teraz som na dva prsty. No ktovie, jeho predpoveď, že do soboty porodím, nevyšla.

zdenka_pp
29. mar 2010

Dnes večer sa ešte odvážim, že koľko kg to vlastne mám, aby som si vedela vypočítať, koľko stratím v nemocke a koľko na mne ostane. Už aj tak mám nejakých 15-16 kg navyše.

miavin
29. mar 2010

Zdeni - tak to máš dobré - ja som bola v nemocke od 0.30 a o 4 ráno keď som mala kontrakcie každých 5 minút mi povedali, že som len na 2 prsty - takže to budeš mať naozaj rýchle podľa mňa - držím palce - ako nám dáš vedieť?? má niekto na teba číslo? že sa budeme tešiť

tatianka.g
29. mar 2010

ahojte, tak zdenka budeme drzat palceky, kazdy den citam ci uz je nieco nove 🙂
a uz teraz sa tesim na riadky v ktorych opises pocity z porodu. prajeme hlavne vela zdravicka

robka
29. mar 2010

Zdeni drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😉 a ze sa pochvalis ked pridete z nemocnice 🙂

onellyo
29. mar 2010

zdenkapp ,,drzim palce nech ti dobre dopadne,,,a s vahou
si nic nerob ja som 36 tyz a mam uz 15 kil navyse a dokonca
no nechcem vediet kde sa ta vaha zastavi,,,hihihii 🙂 🙂 🙂

zdenka_pp
29. mar 2010

Díky baby,
fakt dúfam, že ma zajtra nepošlú domov, ale že si ma už nechajú a trošičku tomu pomôžu. Lebo zbytočne ležať by som tam nechcela. To by som radšej doma počkala, až to príde.
Potom napíšem "memoáre" , až sa vrátim a budem sa mať ako-tak k svetu. Zatiaľ sa držte
😉 🙂

domika9
29. mar 2010

zdenka tak super bože to budeš mať bezsennu noc 😅
ale isto sa ti už ulaví

miavin bola som rano na hematologii a potom som šla hned domov keby som mala volny cely den tak by som sa ti ozvala ale mm si vzal p-čko so mnou tak sme šli hned potom domov

mariavall
29. mar 2010

Zdeni taktiez drzim palce, nech to uz mas za sebou a hlavne nech je vsetko v poriadku.

tami_tami
29. mar 2010

zdenka vela stastia drz sa 😉

miavin
30. mar 2010

Dobré ránko
Zdenka - myslíme na teba
Domi - no nevadí, veď raz sa možno stretneme, a čo na hematologii???

mimuska21
30. mar 2010

ahojte babenky.
Zdenka aj ja držím palčeky,nech všetko dobre dopadne. 🙂

pettka44
30. mar 2010

Zdenka drzim palce, nech to mas za sebou a Tvoj maly pokladik nech je uz pri tebe 🙂

stamion
30. mar 2010

Aj ja ti prajem Zdenka rýchly pôrod,a krásneho zdravého drobčeka 😵 Pettka a ty si bola v nemocnici aby ti stanovili termín? Ako sa držíš? 😉

tatianka.g
30. mar 2010

holky aky mate kocik?mozno mi pri vybere pomozu vase nazory.prosiiiiiim o radu.
a tiez by som chcela vediet kde ste kupovali napriklad postielku alebo prebalovaci pultik a aku znacku?
zaciname pomalicky s vybavou a niekedy si uz neviem rady, tych internetovych stranok je strasne vela.
🙂 🙂

silvia_pp
30. mar 2010

Ahoj Tatianka, vrelo odporúčam detský obchod v Nowom Targu - Baby boo, tam kúpiš ozaj komplet výbavičku od cumlíka až po kočík,veľký výber... 🙂

onellyo
30. mar 2010

tatianka-----ja som kupovala vsetko v polsku,,,ale vtedy bol este dobry kurz
a vyslo ma vsetko lacnejsie ako u nas,,,zo stranky maderma,, som
kupovala senzor dychania na plienku,,snuza" a som spokojna,,,
a kociar stale nemam ,,, ale pravde podobne kupim,,cam" s3 🙂
inac ja som mala pri kazdej kupe dilemu ,,ci je to dobre a tak
pretoze nemam skusenosti,, cakame totiz 1 babatko 🙂 🙂 🙂 🙂

domika9
30. mar 2010

miavin ja na hematologiu chodím cele tehotenstvo lebo som mala predtym priblem a asi za to mohla moja krv tak tam musím chodiť

tatianka ja mam kočiar v albume a či s nim budem spokojna uvidím až z praxe 🙂 ale boli sme na nakup v spomínanom obchode baby boo v polsku a nakupom sme vela ušetrili oproti tomu čo by sme boli minuli na slovensku takže vrelo odporučam a ak nevieš aky kočiar tak tam nebudeš vedieť ktory si maš vybrať maju ich tam asi 50

zdenka ma možno drobca už pri sebe

mafia102
30. mar 2010

tatianka, ja mam kociar X-lander XA 2009 a som s nim maximalne spokojna, zatial sme sice pouzivali len vanicku, ale uz chceme pomaly vytiahnut aj sportovu verziu. Kocik som kupovala v Polsku, vysiel o dost lacnejsie ako u nas,....

tatianka.g
30. mar 2010

mne sa paci tolko kocikov ze je to naozaj problem
ja som sa bola uz pozriet v tych obchodoch v nowom targu ale mne to prislo nejake drahe
neviem ci nie je vyhodnejsia kupa cez internet

tatianka.g
30. mar 2010

dominika ty si tu s4 kupila v babyboo?

vinka
30. mar 2010

Tatianka v Novom soncu je pri Reali obchod s detskými kočiarmi.SDú tam aj značkové ako Peg-perego alebop Chicco a sú za super cenu. 🙂 Sama som to videla. 😉

tatianka.g
30. mar 2010

vinka a ty mas aky kociarik?

vinka
30. mar 2010

Peg-perego ale ja som ho kúpila z netu.To som ten obchod v Soncu nepoznala ešte

mariavall
30. mar 2010

tatianka - ja taktiez odporucam obchod Baby boo, tiez som tam nakupovala a som spokojna. Kociar (VR Connect Verso) mam tiez z Poska - z trhu, nie velmi znama znacka, ale pacil sa mi, za dobru cenu a so zarucnym listom. Uvidime ako sa osvedci ked ho budeme uzivat.

robka
30. mar 2010

tatianka aj ja odporucam baby boo kupovala som tam komplet vybavicku aj kociarik a som s nim nadmieru spokojna 😀

domika9
30. mar 2010

tatianka aj ja som ho kupovala v baby boo

domika9
30. mar 2010

a vyšiel o 9000sk ako by nas stal na slovensku

domika9
30. mar 2010

a 9000 menej som chcela napísať 🙂

silvia_pp
31. mar 2010

Tatianka, ja mám kočiar Coletto Austin 3, my už používame a som s ním spokojná, len ak bývaš v paneláku,tak je problém s výťahom,lebo má široko kolesá od seba a nevojde do výťahu...tiež kupovaný v poľsku,vyšiel tam lacnejšie... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre