Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

mimuska21
3. jún 2010

stamion,si zlatučká fakt,vieš čo ja som už na dne,dnes sme išli so psíkom na preväz a museli si ho tam nechať,museli ho znova drenážovať,teraz išla mamka pre neho a ja som taká chorá,ani neviem z čoho,som prechladená. ☹
no my sme mali rušnú noc,malý mal bolesti tak som mu o pol druhej dávala nurofen potom zaspal a dnes je dosť dobre,je kľudný.no mathias je dlhý aj doktorka bola prekvapená,ale aj ja aj mm sme vysoký.za chvíľku nevojde ani na váhu 🙂 no tak ho prikrmuj je to super vec,ked mu dám hipp tak potom už mliečka zje tak 120,ale večer pred spaním tiež vypije240ml.hej je dobrý macko,a ten tvoj ešte väčší bunkoško,zlaté naše detičky 😉 ja som bola včera ked som šla k doktorke v hypernove nakúpiť kaše a hippy,mali teraz akcie,lebo z poľska som už minula,aj body mali po necelých 2 €,tak som si tiež nakúpila.ale tie bobovita z poľska sú tiež dobre.

vinka
3. jún 2010

Trinka ešte nie zatial je to výkend ale ktorý sa nevie lebo stále prší.Musí prestať pršať 😉 Neboj dozvieš sa všetko včas 😀 😀

stamion
3. jún 2010

No Mimuš tak to ti nazávidím ☹ Máš toho vyše hlavy,a ešte aj Mathiasko pre to očkovanie,ale už mu bude určite lepšie 😉 Takže ty mu dávaš na obed zeleninku a potom hneď mlieko? Pozerala som leták Hypernovu ale ja zatiaľ mám nakúpené z Poľska kaše,aj výživy, ale majú dobre akcie 😉
Trinka, si zlatá že si taká nedočkavá 😉

mimuska21
3. jún 2010

stamion-no ti poviem,že som na pokraji zrútenia 😔 nie ja mu dám tie výživky a až potom tak o hodinku o dve mliečko,zatým obedíkom mu dám len čajík.zatiaľ mu je dobre je pokojný,to len noc bola trošku divoká,ale dalo sa to prežiť. 😉 psíček sa preberá z narkózy tak ho strážim.

trinka
3. jún 2010

to preto lebo manžel bol v prahe a už mi z tej samoty praská... 😖

stamion
4. jún 2010

Mimuš,neplávate ešte,ráno nás zobudila švagriná,že Matejovce sú zaliate vodou ☹ Pri nás Popradka je stále väčšia a väčšia,tiež sa obávame ako to dopadne, niekde už majú v pivniciach vodu,my zatiaľ nemáme,ale keď bude naďalej pršať tak budeme mať vodu aj v dome ☹ Držte palce aby všetko dobre dopadlo 😉

stamion
4. jún 2010

Bože babenky,je to strašné,chodím len z okna do okna pozerať na vodu ktorú mám pred sebou,a mám samé telefónaty kde sa voda vylieva. Kamarátka mi volala z Ľubice,tam je všetko zaplavené,v Starej Ľubovni tiež má kamarátka zaplavený dom,katastrofa a vôbec to nejde k lepšiemu ☹

mimuska21
4. jún 2010

ahoj stami,nie my ešte nie,ja nebývam pri rieke našťastie,bývam na konci matejoviec,ale mm ked išiel ráno do práce tak mi volal,že auto ani vidno nebolo,čo toľko vody bolo na ceste.tak držím palce nech vás nevytopí,je to strašne čo sa deje ☹
my sme dnes spali od večera do rána do 8.30.to bol rekord,lebo vstávame tak o 6-7.

mimuska21
4. jún 2010

bože ved ja som teraz pozerala správy na ta3 a katastrofa,celý spiš pod vodou.a stamion ty bývaš priamo v pp?že máš vodu rovno pod nosom?

stamion
4. jún 2010

Tak to sa fajne bubkalo Mathiaskovi 🙂 Aspoň niekto sa dobre vyspí. Zase začína pršať,a rieka stúpa a stúpa,naša ulica je plná ľudí čo sa chodia pozerať na rieku,ale nemám dobrý pocit. Plávajú v rieke samé obrovské pne stromov otras ☹

mimuska21
5. jún 2010

Tak ako ste dopadli stami?dnes je už konečne slniečko. 🙂

onellyo
6. jún 2010

dominika 🙂 🙂 🙂 🙂
kazde babetko pribera inac,,, moj pribral za 11 dni
dni len 150 a teraz to dobehol... dnes ma uz 4,600 😵 😵 😵
ale mame nasadeny nutrilon,, mam totiz malo mieka,,

inac mamicky ako casto vam kakaju vase poklady???? 🙂

domika9
6. jún 2010

onellyo moj kaka každy den a niekolko krat
suseda ma o 2týždne mladšie babo a jej kaka každy 2 až treti den

vinka
6. jún 2010

Ahojte baby memala som net tak som bola jak bez pravej ruky 😀 😀 No hned o kakaní. 😀 Mne Chiara nekakala aj viac ako 10 dní.A ževraj kojené deti nemusia aj 3 týždne kakať 😉

trinka
6. jún 2010

Vinka, prrrr! To kde si počula? Ja som zdr. sestra a nič take som nepočula. Je pravda, že kojene babatka, môžu kakať aj po každom kojení alebo aj pár dní nekakať. tyžden max. 😉
Lili kakala po každom kojení postupne sa to upravilo na 1-2x denne a teraz ked prikrmujeme, tak tiskame cela rodina, každý druhý den 😀

trinka
6. jún 2010

Práve čítam, že ti Chiara nekakala viac ako 10 dní... a to nemala žiadne problémy? Nebolelo ju bruško? 😲

vinka
6. jún 2010

Trinka ja som tiež sestrička tiež som to pučula až od Annag tu ns konovi.Laktačnej sestri.Preto som tam napísala,ževraj.Lebo mne ked Chiara nekakala tak som sa radila s nou a ona mi povedala,že už mala prípad kde 3 týždne nekakalo dieťa.Nie Chiare nebolo vôbec nič.Nebolelo ju bruško nemala ho ani tvrdé.Ale píšem o kojenom dieťati. 😉

vinka
6. jún 2010

To,že nemusí 10 dní to viem lebo to mi aj detská dr.povedala,že mali už dieťa čo cez 10 dní nekakalo. 😉

trinka
6. jún 2010

wau, tak som sa aj ja dnes niečo naučila... 😉

domika9
6. jún 2010

ano vinka ma pravdu vtedy sa tomu hovorí ako o bezzvyškovom traveni tz. že dieťa spapa tolko kolko mu treba 😉

vinka
6. jún 2010

Dominika hej to znamená,že bruško spotrebuje všetko.Ved materské mlieko je lahko strávitelné tak niet sa čo diviť. 😉

mimuska21
6. jún 2010

no vinka aj mne dr. povedala,že kojené dieťa nemusí kakať aj dlhšie a nič sa nedeje,ja malému dávam výživky a s kakaním nemáme problémy a ani sme nikdy našťastie nemali. 😉

vinka
6. jún 2010

Mimuška to je trošku skoro na výživku nie,príkrmi kojené majú začať od 6 mesiaca a príkrmi sa začínajú zeleninkou aby najprv jedly zeleninu kôli chuti

mimuska21
6. jún 2010

a kde je zdenka? hm?

mimuska21
6. jún 2010

no ja mám od 4 mesiaca aj zelininka aj ovocie,my nemáme problém,malému chutí všetko,je to riaden papkáč. 😀

mimuska21
6. jún 2010

a vinka ja nekojím

vinka
6. jún 2010

Aha tak ok 😉 Tak nech papká 😉

mimuska21
6. jún 2010

dakujeme moja 🙂

vinka
7. jún 2010

Noé čo baby tu nikoho?Neviete aké bude počko v sobotu?Pýtam sa kôli stretku by sme ho mohli na sobotu z organizovať 😉

trinka
8. jún 2010

@vinka 😉 http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/slovensko/... 😉 u nas je nova chripka. ☹ .. už tretí den sa neviem vymotať z postele 😠 a treba sa mi učííííť!!! joj nech už je 16teho večer!!! 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre