Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

tami_tami
6. jan 2011

@tatianka.g my mame tuto len cerveno -ciernu a o nejakych 9 eur bola drahsia u nas v obchode...
ale my sme menili az ked mal maly 11 mesiacov dovtedy vajicko
http://www.najvyber.sk/0049055/Autosedacky_AUTO...

fopardi
6. jan 2011

@miavin ja som sa to dočitala ž ked si bola doma tak tfuj tfuj aby všetko už bolo len dobre 😉 treba viac zapratať polovičku a ty viac oddychuj 😉

adikia10
7. jan 2011

Ahojte, prosim Vas mate niekto skusenost s Hippo programom plavania pre deticky v Aquacity?

79vierka
7. jan 2011

@tatianka.g Našla som aj stránku autosedačky,ktorú mám ja. http://www.mall.sk/autosedacky-15-36kg/autoseda...

stamion
8. jan 2011

@adikia10 chodila tam kámoška s dcérkou ale v zime a malá jej bola často chorá. A ešte čo viem tak je to dosť drahé. Ja som bola s mojím synom na plavárni vo Svite a odvtedy sa vody nebojí, a budeme chodiť zase lebo donedávna tam bola plaváreň zatvorená. 😉

onellyo
12. jan 2011

ahojte babenky ako sa mate v novom
roku??? 😵 😵 😵 😵
piste ze mame co citat ..my sme boli strasne chory
pana na novy rok,dufam ze to neplati ako na novy tak po cely ☹
horucky sme nemali ale zahlieneny takze s nosteka tieklo
zvracial hlieny aj jedlo,,take 3 sme poriadne nejedli
baby neprejem vam zazit take volaco,, 🙄 🙄

donatoni
12. jan 2011

@onellyo No ahooj - a uz je maly v poriadku?? To je asi tym pocasim - moja mala chrapci, ale ked spinka - tak pekne dycha - neviem nebola som u doktora, uvidim ako jej bude... 😖

onellyo
13. jan 2011

@donatoni 🙂 🙂
po tyz,, ked nezaberal sirup na vykaslavanie
dali antibiotika takze uz lepsie ovela,,, 🙂 🙂 🙂

donatoni
13. jan 2011

Baby nema niekto skusenost so zapalenymi slznymi kanalikmi??? My sa trapime uz od narodenia - stale dookola masticky a kvapky, teraz sme mali par dni pokoj co sme dobrali antibioticke kvapky a dnes zase zahnisane ocko 😢 Ocna nam kazala masirovat ocka a dokvapkat antibiotika a potom oftalo-septonex kvapky, ze slzit budeme este 3mesiace... Ale ja neviem, mala bude mat tri mesiace a od narodenia jej stale davame nieco do ocka - kvapky alebo masticky - nie je toho vela na take mimco ????? ☹

vinka
14. jan 2011

@donatoni ja osobne s tým skúsenosť nemám.Ale viem dobre o čom píšeš.Stáva sa to u detí dosť často.Je ten kanálik zúžený to preto.Ak chodíte ku Gibalovej plne jej dôveruj ona je odborníčka na správnom mieste.Robí to už asi 30 rokov.Ak to nepomôže(čo vo väčšine prípadov lieky nezaberú)Tak asi od 5 alebo 6 mesiaca vás objedná na prestrek slzného kanálika.Moja jedna kamarátka to absolvovala s dcérou asi 2 alebo 3 krát a nezabralo.Tak jej povedala,že su úplne výnimočny prípad a ich chcela odoslať asi do ružomberka na kliniku.A kým sa všetko vybavilo očko si to samé rozmyslelo a prestalo to slziť.Držím vám palčeky aby to zabralo.Ale ak náhodou to nezaberie neboj Gibalová vám pomôže. 😉 Ona riešila ešte moju sestru ked bola malá mala takú blanku na očku a sa jej zaťahovala jak rástla.A hrozilo,že ked to nezoperujú ked vyrastie to oko bude úplne zatiahnuté a na jedno oko neuvidí a bude úplne červené.Tak presvedčila mojích rodičov,že jej nič nehrozí pri operácii.Tak ju asi ako 5 ročnú operovali a dnes ani nevie,že niečo také podstúpila a má 28 rokov a je z nej krásna žena.Takže dôveruj gibalovej na 100% ona velmi dobre vie čo robí 😉

donatoni
14. jan 2011

@vinka No len my nechodime ku Gibalovej ale do KK ku Mrstinovej, dnes sme boli aj u nasho doktora - a mala ma zapalene hrdlo - tak jej dal antibiotika - klacid, takze to jej chrapcanie sa mi nezdalo ale naozaj ju to trapi.. 😒 Poslal nas opat aj na ocne lebo uz druhy den nam ocko nie len slzi ale aj hnisa - opat...No obaja doktori nam povedali ze to moze byt tentokrat z hrdielka - kedze ma zuzeny kanalik - zapali sa jej to lahko... Kedze berie antibiotika, ocna mi kazala davat len oftalo-septonex a ked to do pondelka nebude lepsie- mam prist po antibiotika 😢 TAk len dufam, ze nam to prejde cez vikend... no a tiez povedala, ze ked to neprejde tak pojde na ten prestrek, ale mame sa snazit - aby sme to nemuseli absolvovat - takze masirujem ocko ostosest 😝

vinka
14. jan 2011

@donatoni masíruj no snád vám to pomôže.No nepoznám ju tak neviem aká je dr.ale isto vám pomôže neboj 😉

fopardi
14. jan 2011

@donatoni skus očko pretierať plienkou namočenou v prevarenej vode-samozrejme chvilu počkaj kym ma taku teplotu aby to malu nepalilo -normalnu izbovu na všetky kvapky sa vykašli my sme s tym mali problen asi 3.4mesiace a nakoniec nam toto pomohlo ked som sa na všetko vykašlala 😉

fopardi
14. jan 2011

@donatoni a masirovať kazala ja nam očna a povem ti urobila som to parkrat apotom som na to zabudla 🙂

onellyo
15. jan 2011

@donatoni 🙂 🙂 :-
asi je volajaka viroza ,, pretoze
vela deti je chorych...a dobre ze vam dal
hned lieky,,, my sme sa trapili tyz,
so sirupom a bola to hroza neprajem
nikomu 😖 😖 😖 😖 a mrstinova
dobra lekarka,, takze asi len cas potrebuje
ocko,,,,

donatoni
15. jan 2011

No tak to dufam, ze nam to pomoze - masirujem, vymyvam s prevarenou vodou, kvapkam - uz som aj mliecko skusala striknut- uvidime... 😕 Ale dnes sme mali veselu noc - ja som zvyknuta, ze mala pekne spinka a teraz je nervozna- aj by spala aj nie.... hroza- cela som dolamana 😝

donatoni
15. jan 2011

@fopardi A vam pomohlo len to vymyvanie?? Ja som uz skusala aj harmancekovy odvar, ale nic - moc...

onellyo
15. jan 2011

@donatoni 🙂 🙂 🙂
ja som do 3 mesiacov nepoznala spanok,,,
kazde 2-3 hore,,,,, chodila som ako zvaracka
s cervenymi ocami,,,,

vinka
15. jan 2011

@onellyo ma to rozosmialo,že jak zváračka 😀 😀 😀 No baby tak mne dievčatá obe spali od prvého mesiaca celé noci.A potom neskôr začali špekulovať.A Chiaru som kôli tomu musela odstaviť od cici lebo si urobila cumel.To som bola iná zváračka. 😀 😀 😀 Bola som 20 krát v noci hore. ☹ ☹

onellyo
15. jan 2011

@vinka 🙂 🙂
mne spal prvy krat 8 hodin,,,tak som sa pytala
lekaraci to je normalne))) bolo mi to zrazu cudne 😀 😀 😀
az som mala obavy ci mu nieco nieje 😀 🙂

vinka
15. jan 2011

@onellyo mne syn tiež nespal celú noc a ked Vivien prespala po mesiaci celú noc 11 hodín som bola hotová,že čo sa deje.A kamarátka mi povedala,že aj jej dcéra spala od narodenia celé noci 😀 😀 😀 Ja som sa bála,že nočné kojenie(syna som nekojila)a ona spala celé noci a boli sme obe vyspaté 😀 😀 😀

fopardi
16. jan 2011

@donatoni hej ale len čista prevarena voda , nie harnanček 😉 skus

donatoni
16. jan 2011

@fopardi Skusam, skusam - momentalne vytieram prevarenou vodou a kvapkam ofatalos. Ale ked nebude lepsie , zajtra mam ist ku ocnej podalsie kvapky 😖

ada222
16. jan 2011

ahojky, chcem sa opytat na nejaky obchod s tehotenskou modou v Poprade, vie mi niekto poradit?

donatoni
16. jan 2011

@ada222 Ahoj, pokial ja viem tak nijake moderne veci pre tehulky v PP nenajdes, ja som si nohavice kupovala v KE v H&M, - v Optime tam maju super veci pre tehulky 😉 Ale kamoska objednavala vecicky aj z Bon prix - tam to maju celkom lacne a pekne vecicky - ak ti to nesedi , peniazky ti vratia bez problemov.... Je skoda , ze v Poprade nie je ziaden poriadny obchod pre tehulky a ak tam nejaky je, tak veci maju z cias nasich mamiciek 😝

fopardi
16. jan 2011

@ada222 myslím že v mamičke maju aj tehotensku modu a najdeš to na namesti oproti redute

vinka
16. jan 2011

@fopardi majú tam presne tak a celkom fantastické veci.Som si kúpila ku Vivinke nohavice žiadne,že na traky.Také do pásu boli suprové.Velki dobre sa mi nosili.Stáli 1000 sk ale som ich doslova zodrela lebo potom som čakala ešte Chiaru a tzýžden pred pôrodom som už mala dieru 😀 😀 😀 Takže skončili v koši.Aj blúzku dosť elegantnú si kúpila sestra tam.Pekné veci tam mali 😉

ada222
18. jan 2011

dakujem dievcata, chystam sa do KE tak asi skocim pozriet aj do tej Optimy. Chcem si kupit hlavne rifle, to je zaklad a mozno aj nejake slusne cierne nohavice by sa zisli. V KE toho bude asi viac. Neviete nahodou www stranku na ten obchod v PP? Viem, ze som pred casom na nej bola, no teraz ju neviem ani za svet najst...

donatoni
18. jan 2011

@ada222 Ja som si v H&M kupila aj nohavice aj rifle a boli uplne super - az som ich zodrala - urcite sa oplatilo ich kupit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre