Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

gajana1
9. apr 2010

Helka idem rodiť pravdepodobne normalne
a inak gratulujem k Samkovi

domika9
9. apr 2010

baby keby sme sa všetky stretli na jednej izbe ani nadštandard by som si nepytala 😀

gajana1
9. apr 2010

skusime dohodnuť 😀 😀 😀

domika9
9. apr 2010

ale pettka asi bude inde po cisarskom , ale pri ranajkach by sme sa čisto teoreticky mali stretnuť , či po cisarskom alebo normalnom
ja sa moc nespolieham že chytím nadštandard ale tajne dufam tak snad sa isto uvidíme
ked sa maly nevypyta tak toho 14-teho pojdem ku dr. už aj s taškou a budem dufať že mi dr. ponukne taku možnosť ako zdenke že mi pichne vodu 😉

domika9
9. apr 2010

gajana a tvoja polovička ide s tebou na salu?

gajana1
9. apr 2010

no ked budem normalne tak asi hej ked bude mohol

domika9
9. apr 2010

na ktorej fotke sa najviac podobaš čo maš v albume aby som ťa pokukala ked by nahodou ?

gajana1
9. apr 2010

v albume čo som z mm a Tomaškom pri torte ale mam už červene vlasy

domika9
9. apr 2010

ok tak budem mať oči na stopkach 🙂

domika9
9. apr 2010

a ideš si zaplatiť dr. ku porodu?

gajana1
9. apr 2010

nie nejdem si zaplatiť dr. a ty si platiš dr.?

domika9
9. apr 2010

nie tiež nie
aj ked su dr. na ktorych by som natrafila radšej ako na inych ale nejdem si platiť nikoho

gajana1
9. apr 2010

presne tak na niektorych dufam nenatrafim

domika9
9. apr 2010

🙂

tatianka.g
9. apr 2010

holky pekne sa vam to blizi..... prajem vam,aby ste porod zvladli bez vacsich tazkosti a potom piste zazitky a skusenosti

domika9
9. apr 2010

tatianka istotne napíšeme 😉 teda aspon ja

tatianka.g
9. apr 2010

Zdenka len teraz som si vsimla tvoje fotecky 🙂 Adamko je nadherny, taky zlatucky 🙂
Urcite sa tie tvoje neprijemne zazitky z porodu rychlo stratili pri pohlade na takyto poklad.

mariavall
9. apr 2010

Ahojte, tak ja som si práve dnes bola objednať dr. k pôrodu. Tiež som sa dlho rozhodovala či áno alebo nie, uvidíme či som sa rozhodla správne.

vinka
9. apr 2010

Mariavall a pre koho si sa rozhodla? 😉 Len aby dobehol ked dostaneš bolesti. 😀

zdenka_pp
9. apr 2010

Dik Tatianka, no zatiaľ ma to stále drží,...žiaden ďalší pôrod 😉

miavin
9. apr 2010

Zdeni - ja mám rok po pôrode a tiež nie som istá či druhé...ale ono to fakt prejde - a viem o čom hovorím, ja som mala ťažké kontrakcie dobrých 8 hodín a tiež mi malého vytlačili dve sestričky....

silvia_pp
9. apr 2010

Ahojte,tak ja mám traum z prvého pôrodu dodnes a to je už tri roky a na ten druhý som už aj zabudla,čo je necelé tri mesiace 🙂 takže po druhý krát to ide už rýchlejšie a možno aj ľahšie... 😉
Zdeni - Adamko je krásny a veľmi vám to ako rodinke pristane... 🙂

vinka
9. apr 2010

Silvia a ty si z pp?

silvia_pp
10. apr 2010

vinka - som z PP

vinka
10. apr 2010

A nechceš si písať s nami aj na baby tuningu myslím tému na regionoch.Poprad baby tuning. 😉

mariavall
10. apr 2010

Vinka - rozhodla som sa pre Fathiovu.

vinka
10. apr 2010

Ja som ju mala pri Vivine a som bola spokojná 😉 A sadeho som mala pri Damiánovi a to som bola najspokojnejšia. 😀

domika9
10. apr 2010

Sade už nerobi v pp ale na Hagoch 😉

vinka
10. apr 2010

Viem,že tu už nieje.

helka1
10. apr 2010

Ahojky, mariavall dobra volba 😉 Fathiovu som mala pri 2 sekcii a maximalna spokojnost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre