Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
11. apr 2010

onelly ja myslím že aj teba pošlu do nemocnice až ked ti bud odtečie plodova voda alebo začnu kontrakcie
ja by som tiež najradšej už rodila skušam stale teplu sprchu ale nič sa nerozbieha
bolesti ako na menštruaciu ma asi už dva týždne a nič , akurat čoraz častejšie ma picha zospodu asi krčok alebo aspon ja to tak citim tak snad je to z toho že sa otvaram
a hlavne je to dosť boletive ked sa maly vrtí tak pritom mi tlačí dole

domika9
11. apr 2010

ja už fakt chodím akokeby som mala ísť nadochodok a nie rodiť to už ani nieje že kačacia chodza ale mam problem sa aj poobliekať akože zodvihnuť nohu aby som ju navliekla do teplakov je niekedy tažky boj

vinka
11. apr 2010

K tomu odstavovaniu sa pridávam.Aj mi máme problémy po nociach a pridávam jej sunar už ale stále aJ CICU POUžíVAME.A už teraz viem,že mi bude luto ked úplne prestane sa kojiť.Je to pocit na nezaplatenie a cíti to len matka. 🙂 žE Sú BOLESTIVé A KRVAVé.TO SOM MALA aj ja pri tretej.to kým si zvyknú bradavky potom to už bude ok. 😉

silvia_pp
11. apr 2010

onellyo - ja som prenášala 9dní,mala som všetky pocity,čo aj vy,ale malinkej sa veľmi na svet nechcelo a lekár sa ma pýtal,či budem čakať ďalej alebo pristúpime na vyvolanie pôrodu,už dlhšie som prenášala,tak mi to navrhli,ale rozhodnúť som sa musela ja... ☹

silvia_pp
11. apr 2010

ale v 40.tt ti to ešte navrhovať nebudú 🙂 a je určite lepšie ak to na teba príde prirodzene,vyvolávačka nič moc ☹

onellyo
11. apr 2010

domika9 --- moja viem si predstavit ako sa obliekas ,,
ja aj ked som len 38 tyz,,mam taky problem, 🙂 🙂
a to ze akoby mi isli kramy mam aj ja!!! 🙂
Silvia-pp 🙂 a to znamena ze si mala 9dni po
42 tyz?? alebo po termine co ti stanovili,,,hned
na zaciatku???

domika9
11. apr 2010

baby ja som mala prvy termín až na 24.4 tak si neviem predstaviť že by som prenašala ešte dva týždne za ten datum asi by som sa už nepohla vobec a kríže akože to by bola už uplna katastrofa

silvia_pp
11. apr 2010

onellyo 🙂 - 9dní čo mi stanovili na začiatku a šla som na vyvolanie,v poradni som bola v pondelok a to mi lekár povedal,že ma nechajú pokope maximálne do piatku,tak aby som sa rozhodla...dlhšie ako do 42.tt nikoho nenechajú,to už nieje bezpečné pre bábo,preto som už ani ja nechcela čakať,lebo som sa bála,aby bolo všetko ok... 😉

mimuska21
11. apr 2010

gajanka aj ja ti z celého srdiečka blahoželám a prajem vám veľa zdravíčka. cmuk

mimuska21
11. apr 2010

domika, a odkiaľ vieš,že gajanka má už bábätka?a mala sekciu či prirodzený pôrod?

domika9
11. apr 2010

občas nakukam a prispievam aj do temy apríl 2010 a aj gajana tam občas píše a tam to jedna baba písala tak som si dovolila to skopírovať 🙂

a ako rodila netuším

onellyo
12. apr 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂
dnes nam ma Pettka44 🙂 🙂 velky Den
tak nech jej vsetko dobre dopadne!! 😉

mariavall
12. apr 2010

gajana - aj ja blahozelam a prajem vsetko naj naj naj 🙂

onellyo
12. apr 2010

ja po poradni,,, tlak v poradni som mala 160/95
hned ma poslala na interne kde mi robili ekg
to bolo ok ale tlak je stale vysoky,,,
dali mi tabletky magneziove 500mg,
a vo stvrtok na krv a uvidime,,,
joj ale plakala som jak male decko a je len tlak,,,
a kde este porod atd!!!

zdenka_pp
12. apr 2010

Domika nebola som na nadštandarde. A som aj rada. Aspoň som si mala s kým pokecať. Na druhej strane ma "susedin" synček budil v noci, bol dosť uplakaný. Môj bol v tom čase ešte kľuďas 😀
Mm za mnou na izbu prišiel aj tak (povolené je to iba na nadštandarde, ale bol len raz, a to v deň hneď po pôrode), no to vďaka jeho sestre, ktorá je sestričkou v nemocke a poznala jednu sestru na oddelení. Potom som chodila za ním s malým do jedálne. Aj keď raz nás odtiaľ vyhnal Surgent, že to nie je čakáreň, ale jedáleň, že máme ísť na chodbu, kde samozrejme nebolo kde sedieť a bol riadny prievan.
A ani netuším čo mal mm obuté. Spýtam sa ho, keď príde z práce.

twiti
12. apr 2010

Ahojteee baby uz som tu dlho nebola. To viete malinka mi da zabrat 🙂 A kazdu peknu chvilocku vonku vyuzivam na prechadzky. Len dns je skaredo tak spinka na terase.
Co nove?
Kto uz porodil? a koho to este len caka?
Zdenka pozeram,ze ty to uz mas za sebou. Ako si spokojna?
Mariaval a ty ako?
Domika len si to este uzi a oddychuj kolko sa daa. Ja viem je to hrozne to cakanie aj ja som bola taka ale terz by som dala hocico za taku celu prespinkanu nocku ako ked som bola tehu. 🙂 No zial povinnosti a drobacik volaa.
Tak len sa drzte tehulky a uspesny koniec tehotenstva a potom radost z babatiek vam prajem 🙂

stamion
12. apr 2010

No Gajanke blahoželám,teraz mi volala jej švagriná moja spolužiačka že nakoniec rodila cisárskym. Nejaký lekár že ju nechal na sále trápiť sa ani sa na ňu neprišiel pozrieť až dr, Fathyová prišla, pozrela ju a hneď robili sekciu,lebo že jedno bábo malo už obmotanú rúčku alebo nôžku okolo pupočnej šnúry 😒 Takže našťastie všetko dopadlo o.k. 🙂 Petka a Domika držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariavall
12. apr 2010

Twiti - ja som zatial doma, citim sa fajn, aj ked myslienky uz mam hocijake. Uvidime, kedy sa malicka rozhodne prist medzi nas. 🙂

onellyo
12. apr 2010

peetka44 🙂 🙂
😵 😵 ma krasneho zdraveho chlapceka,,, blahozelam,, 🙂

vinka
12. apr 2010

Tak aj ja sa pripájam ku gratulácii.Malému vela sili do života a mamičke vela mliečka pre malého. 😀

silvia_pp
12. apr 2010

Pettka44-blahoželám a veľa zdravíčka obom ... 😉 🙂

stamion
12. apr 2010

Pettka blahoželám,a máš to za sebou 😉 Veľa zdravíčka tebe aj maličkému,držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

domika9
12. apr 2010

petka gratulujem
ja som stale v kope a už takto fakt nevladzem , už dnes by bolo neskoro keby ma to chytilo 😖 baby uprimne vam zavidím že to mate za sebou

mimuska21
12. apr 2010

peťka blahoželám
veľa zdravíčka vám obom.

mimuska21
12. apr 2010

domika ty si ešte doma?ja som myslela,že dnes už ideš na príjem.držím ti palce, nech ti všetko dobre dopadne.a neboj sa nič,len hlavu hore, o chvíľu ťa čaká niečo úžasné,tvoje malé bábo a ver,že to tvoje bábo bude pre teba tým najkrajším pokladom na svete.drž sa.

domika9
12. apr 2010

no mimuska dr. vravel že ak neporodím do 14-teho tak mam prísť a že ma pošle do menocnice ale najradšej by som bola keby som šla už dnes
už malemu dohovaram že mu ideme svietiť baterkou na cestu aby vedel kadial ísť 😀

mariavall
13. apr 2010

petka - aj ja sa pripájam a blahoželám, držte sa

zdenka_pp
13. apr 2010

Petka, Gajana, blahoželám k detičkám 😵 😵 😵

stamion
13. apr 2010

No Domika už sa ti to kráti,ešte oddychuj kým sa dá,aj keď viem že posledné dni sú fakt ťažké,ledva človek chodí no nie?Ale neboj o chvíľu si bez bruška s maličkým na rukách 🙂 Držím ti veľmi všetky palce.A ešte sa ťa chcem opýtať či tvoj gynekológ nie je dr Adamkovič?

domika9
13. apr 2010

ano chodím ku Adamkovičovi , prečo? 🙂

a dakujem už by som to fakt mala najradšej za sebou v noci som tak tajne dufala že možno do rana niečo príde ale nič , takk zase len čakam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre