Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
13. apr 2010

už mam blbe sny že som maleho nevedela vytlačiť lebo že bol velmi velky a take bludy sa mi snívaju tak ja neviem čo by platilo na našeho maleho aby sa pytal von začínam fakt rozmyšlať či si nechce počakť na toho 24.4 😒

stamion
13. apr 2010

Lebo sme sa stretli asi 2 krát v poradni keď som ešte bola kinderko.Ty si tam bola s manželom a ja s dcérou taká dlhovlasá blondínka a ja som vtedy mala tiež dlhšie blond vlasy, to len podľa fotiek čo máš v albume 😉 Pred pôrodom má zlé sny asi každá mamina,ale všetko to prejde a budú už len pekné sny 😉

domika9
13. apr 2010

tak ja si ta nepamätam , no rozmyšlam rozmyšlam ale neviem 🙂
a hej mm so mnou chodí skoro stale

no a moj album včera padol cely do ... cely album mi vymazalo 😠 😠 😠 som zvedava čo mi nato odpíše admin

stamion
13. apr 2010

to si bola asi v 4.mesiaci tak to bolo dávno no nie? 😉 A ako si spokojná s doktorom? Lebo ja som lepšieho a citlivejšieho lekára ešte nepoznala. Je to výnimočný lekár,len škoda že už nepracuje na pôrodnici. Prvé som potratila tak ma čistil a pri dcére mi robil cisársky,takže mám s ním dosť skúseností 😵

domika9
13. apr 2010

no ja ked som prvy krat potratila tak bol on primarom - vtedy som nebola spokojna s prístupom personalu - ale s nim som mala dobru skusenosť - no ostatní na gynekologii 😖
ale to som chodila ešte ku inemu dr. s ktorym som bola v tom čase ešte spokojna
potom ked som mala mimomaternicove som bola 2 operovana - to už bolo ine vedenie v nemocnici -to som bola spokojna s prístupom
a ked som zase potratila som sa rozhodla zmeniť gynekologa a šla som ku nemu a nelutujem vobec sa tam necitim ako u lekara , je uplne v pohode aj sa zasmejeme neraz aj sestrička je zlatik takže som velmi spokojna

vinka
13. apr 2010

Domika a koho máš dr?Ak to nieje tajomstvo. 🙂

vinka
13. apr 2010

Aha už viem ku komu chodíš.A koho si mala pred tým? 😀

domika9
13. apr 2010

teraz chodím ku Adamkovičovi a predtým som chodila ku Rafikovi

vinka
14. apr 2010

No neviem kto je Rafik alebo kde je.Myslela som či si nechodila ku Kramárovi.Tam som ja chodila a bola som znechutená z neho. ☹

mafia102
14. apr 2010

Moja mama chodila ku Kramarovi, a tiez od neho odisla, bolo to tam hrozne u neho, teraz chodime k Vojatassakovi a je uplne super. Ja som chodila k Adamkovicovej, a ta mala taky otrasny pristup, a nemala ani ultrazvuk, vdaka nej som aj potratila prve babetko :(

zdenka_pp
14. apr 2010

Teda ja som bola pri Kramárovi asi dvakrát, kvôli 4D ultrazvuku. Má strašne zariadenú ambulanciu, čistý komunizmus. Aký je doki to neviem posúdiť. O Adamkovičovej, no, bola som pri nej raz, lebo jej muž ešte nemal "službu", prišla som tam s nízkym tlakom (v noci som ani na wc nevládala dôjsť) a sa na mňa pozerala, akoby som spadla z čerešne, že to je normálne, že mám nízky tlak, že veď som tehotná. Nakoniec som sa cítila ako úplná hlupaňa, že som tam došla s takou "banalitou".
Ale s jej mužom som spokojná, aj keď jeho predpovede nevychádzajú 😉

domika9
14. apr 2010

ahojte tak ja som doma šla som už aj s vecami že idem do nemocnice a nič ešte aj sestrička že tu robím a či som ešte cela a že domov už nepojdem a šla dom pekne domov že mam prísť zase v piatok tak teraz už fakt neviem 🙂

a si predstavte koho som tam stretla stamion ona ma spoznala ja by som ju vobec nepoznala - zlata baba

domika9
14. apr 2010

vinka Rafik je vo svite aj gajana ku nemu chodí 😉

stamion
14. apr 2010

no domika tak ešte ti nič ten náš doktor nespravil?Aj ťa pozeral zo spodu?Mne povedal že som v poriadku,rana sa mi pekne zahojila ale behať ešte nemôžem,povedal mi že sa nemám opovážiť schudnúť,že teraz mám peknú figúru 😉

domika9
14. apr 2010

no šak jaka si chudučka
no pozrel ma zo spodu a dnes ma to prave vobec nebolelo ale povedal že je ešte dosť vysoko tak neviem či sa to do piatku zmeni čo skor pochybujem 😒 , no tak nakoniec budem aj prenašať za ten povodny termín a to by ma asi švaclo , lebo myslím že nevydržím už ani den nieto ešte další týžden
a my sme sa chceli s babami stretavať pri ranajkach a ja tu takto ešte doma sedím

stamion
14. apr 2010

no tak si ešte užívaj to bruško 😉 Mňa keď pozeral tak mi povedal že hlavička je už veľmi dole že nevydržím do ďaľšieho dňa,tak preto som hned išla do pôrodnice. Ešte 6 kíl mi treba zhodiť,čo mi zostali z pôrodu 😒 Tak budem behať po dome 😉 Skús si dať večer červené vínko,možno že ti to pomôže 😉

domika9
14. apr 2010

skušam stale teplu sprchu na kríže ale nič
sestrička mi vravela že si ho asi dobre chovam ked nechce ísť von 🙂

domika9
14. apr 2010

a kolko si pribrala za cele tehotenstvo?

domika9
14. apr 2010

stamion a aj si to citila že maš maleho uplne dole? citila si to pri chodzi ?

stamion
14. apr 2010

Pribrala som 16 kíl 😒 Cítila som že ma tlačí zo spodu,ale chodiť som ešte chodila,veď v ten deň čo mi robili cisarák som ešte vysávala celý dom 😉

domika9
14. apr 2010

🙂 ale ved si chudučka už ti nič netreba schudnuť 🙂
no mne bude treba riadne schudnuť 😀 ale za tehotenstvo som pribrala len 10 kg- našťastie

stamion
14. apr 2010

možno že po pôrode budeš mať ešte menej kíl ako pred pôrodom,málo si pribrala 🙂 Pri dcére som pribrala 12 kíl, a teraz 16 ale to je aj vekom už som staršia 😒 Drž sa cez noc 😉

tami_tami
14. apr 2010

ahojte tiez som tu davno nebola...
gratulujem cerstvym mamickam a detickam a ostatnym prajem vela sil, pohodvy, rychly a bezproblemovy porod... 😉
domika - mne tiez v pondelok povedali ze mam prist v piatok lebo to nie je este pripravene a rano som bola na prijme 😉 a necitila som ziaden tlak dole, ziadne priznaky nic proste som dostala bolesti - aj to mi dlho trvalo kym som pochopila ze to je ono a sla som rano... 😉 takze kludne mozes porodit aj do hodiny aj ked ti povedali ze este nie... ja mam dojem ze oni povedia radsej ze este je cas aby clovek nestresoval ze uz to pride... 😉
stamion ja som pribrala 18 kil, maly ma zajtra 4 mesiace a tiez este 6 kil mam navyse... ale hlavne ze sme zdravi - pride pekne pocasie pojdu aj kila dole - kupila som si korcule tak budem makat 😉

tami_tami
14. apr 2010

ze zajtra... ved to je uz po polnoci cize dnes mame 4 mesiace uz 😀

stamion
15. apr 2010

tami včera som na teba myslela,lebo mi prišlo z mestského úradu pozvanie na privítanie detí do života. Môžeš mi to troška opísať ako tam bolo a koľko detičiek tam bolo?????????????Diki moc,a pozerám akého chlapa máš na rukách 😉 ,ale fotky nemáš žiadne,zmizli ti?

stamion
15. apr 2010

Domika,ešte si celá??????????????Lebo mám dákeho tušaka že si už na pôrodnici 😉 Keď áno tak ti držím palčeky 😵

tami_tami
15. apr 2010

stamion dakujem 😉 robi sa to po skupinkach po 4 deticky- ak nepridu vsetci tak je deticiek menej je to otazka nejakej polhodinky privitanie poslancom predstavenie deti a rodicov no a potom polozis dietatko do kolisky, podpises sa do knihy, vezmes ho, sadnes si naspat... takto prejdu vsetci a potom vam deticky co tam budu zaspievaju a zatancuju, poslanec kazdej mamicke pogratuluje osobne, poda ruku a da kvietok, deticky rozdaju plysakov... po skonceni sa da pofotit a ide sa domov 🙂 je to velmi mile som rada ze sme boli hoci niektore mamicky to neuznavaju 😉 fotky mam ale uz nie su aktualne - pridavam vsetko na FB tu uz nejak nestiham tak som to zamkla... kludne ak si na FB tak tam nejdes stovky fotiek 😉

domika9
15. apr 2010

hi ešte stale som doma 🙂 takže asi predsa len zajtra zase pojdem navštiviť dr. 🙂

mariann2
15. apr 2010

Ahojte kočky, dnes som bola na 4D u Vojtaššáka, bola som milo prekvapená, bol veľmi príjemný, čakáme zase chlapčeka, takže sukničiek sa dočkám už len ako babka 😀 Dôležité je, že malý je v poriadku. Domika, držím prsty, aby to bolo do zajtra rána.

stamion
15. apr 2010

no Domika ja som už celkom myslela že si v pôrodnici 😉 Vínko si si dala?
Mariann2 tak asi si dúfala že bude dievčatko že?Ale ešte nič nieje stratené,lebo poznám veľa mamičiek čo boli na 4D, a porodili opačné pohlavie ako im povedali na 4D,takže dúfaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre