Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

onellyo
16. mar 2010

GAJANA ja som 34-35 a este mi ich nerobili,,a ako tak pocuvam
baby ta nasa lekarka neviem ich vobec robi"""!!

gajana1
16. mar 2010

onellyo prietoky sa robia v 36tt

onellyo
16. mar 2010

gajana ,,, a ako sa to robi??? 🙂 🙂 ze by som vedela,,,, dik!!

gajana1
16. mar 2010

onelly je to UTZ ktorym sa sleduje či je dieťa dostatočne vyzivovane

zdenka_pp
16. mar 2010

Gajana,
ja som šla niečo po deviatej a mala som šťastie, bola som prvá, keď som vyšla asi po 2 minútach von, už tam sedelo zopár báb.

domika9
16. mar 2010

mna prietoky čakaju asi buduci týžden

gajana1
16. mar 2010

diky Zdeni

domika9
16. mar 2010

gajana a ty kedy ideš na prietoky

gajana1
16. mar 2010

domika ja idem zajtra

domika9
16. mar 2010

jaj ja idem v pondelok do poradne a myslím že ma pošle v stredu buduci týžden

domika9
16. mar 2010

a ty ideš rodiť normalne alebo ideš na cisarsky?

gajana1
16. mar 2010

pravdepodobne cisarsky lebo su KP a aj dohodnuť sa mam zajtra a ty?

domika9
16. mar 2010

ja som mala tiež dlho KP už ma chcel doktor poslat na predoperačne ale nakoniec sa drobec otočil tak som rada lebo ja som nechcela ísť na cisarsky (dufam že to nebudem lutovať 😀 )

gajana1
16. mar 2010

ani ja som nechcela cisarsky ale čo už

domika9
16. mar 2010

ved to ale pri dvojčatach vraj robia väčšinou cisarsky

baby netrpne vam vrch brucha?

gajana1
16. mar 2010

pri jednovaječnych by mali robiť cisaarsky ale pri dvojvaječnych ked su otočene hlavičkou tak môže byť aj normalny pôrod

domika9
16. mar 2010

tak to som nevedela 🙂

a čo to brucho netrpne ti? ja to pociťujem posledne dni

gajana1
16. mar 2010

nie zatiaľ nie len ruka mi trpne a detsku lekarku už maš?

domika9
16. mar 2010

hej bola som vo svite stala som pred dverami ani jedno meno mi nič nehovorilo tak som zaklopala na jedny dvere a tam bola velmi mila pani dr. tak som rada že som zaklopala tam vola sa eva ammerova

gajana1
16. mar 2010

Aj ja chodim s malym k nej a teraz som sa ani pytať nebola a nahlasim ju

domika9
16. mar 2010

mne sa zdala velmi mila , tak som naozaj rada a ked ideš ku dr. s malym tak nachavaš si kočiar na chodbe lebo ja budem mať asi kus strach , neviem či ho nebudem davať dovnutra , ved miesto tam nan je tak sa jej asi opytam či jej to nebude prekažať

gajana1
16. mar 2010

ja som nechavala v čakarni

domika9
16. mar 2010

no uvidím ako to budem riešiť

onellyo
16. mar 2010

baby vy nechcete cisarsky a ja som sa dnes rozhodla ze si ho vyziadam,,, mam strach normalne rodit ☹ ☹ ☹ ☹
aby nenastali dake komplikacie,, 😢 😢 😢

domika9
16. mar 2010

onellyo a ty ideš rodiť v kežmarku?

onellyo
16. mar 2010

no este neviem a ani mi tak o nemocnicu nejde lebo kk je nova super zariadena lepsie ako v pp
ale ten porod mi robi volajaky problem uz 2 dni 😉 😉 😅

stamion
17. mar 2010

Onellyo,keď môžeš rodiť normálne tak roď,lebo z vlastnej skúsenosti ti neodporúčam cisársky. Ja mám tri rezy, z toho dva cisárske,a tie bolesti po cisaráku neprajem nikomu,ďaľšia strasť bolo kojenie,to som si vytrpela aj pri jednom aj pri druhom dieťati,lebo mlieko sa začne tvoriť neskôr,ako po normálnom pôrode. Mne sa naraz prsia nabili,a potom mi musela sestrička ručne pomáhať aby začalo tiecť mlieko.Aj tak som kojila 3 týždne. Ale to je pri každej žene inakšie. A ešte ti chcem povedať že po reze vznikajú zrasty,a tie po rokoch spôsobujú bolesti a tlačia na iné orgány. Práve pred mesiacom keď ma otvorili tak sa ma lekárka pýtala či nemám alebo som nemala bolesti,lebo mám strašné zrasty. Pred 3 rokmi som dostala také bolesti pri vaječníkoch že som nemohla prísť z roboty domov,a to bolo z tých zrastov.Mojej mamke tiež po dvoch cisarákov museli pre zrasty vybrať maternicu. Vieš ja som bohužiaľ nemohla rodiť normálne,lebo mám úzku panvu,a máme to dedičné,ešte aj moja babka rodila obe deti cisárskym. Takže si to dobre rozmysli,držím ti palce aby ti to všetko dobre dopadlo 😵

twiti
17. mar 2010

Trinka
Pridala som si ta na facebooku keby si nahodou nevedela kto to je.
Uz si tu sice dlho nebola no dufam,ze ma podla fotky spoznas.
Tami aj teba uz mam pridanu 🙂

tami_tami
17. mar 2010

Twiti - mam ta 😉

zdenka_pp
17. mar 2010

Ja som dávnejšie tiež chytila depku z pôrodu, že či by nebol lepší cisársky, ale prešlo ma to. Bojím sa síce bolesti, ale rátam s epi. Nemyslela som si o sebe, že som padavka, no po minuloročnej operácii nosovej priehradky, nuž bolesť ma prekvapila a revala som jak decko, keď mi primár vyťahoval dlahy z nosa. Bolesť jak sviňa. Vtedy sa ma spýtal, či som už rodila, tak som medzi vzlykmi povedala, že nie. A on na to, že toto je ako malý pôrod. Tak som mu povedala, že rodiť nebudem.
A o chvíľu ma to čaká 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre