Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

domika9
15. apr 2010

marianna tak super že ste boli spokojní a pravda hlavne nech je babo v poriadku na pohlavie si každy zvykne 😉
nuž a ku mne rada by som ale uvidíme čo si na nas maly prichystal

domika9
15. apr 2010

nie nedala som si 🙂 bojim bojim aby som nenafukala v nemocnici
ale malemu som dnes slubila pizzu a dohodli sme sa že už pojde von tak pizza zjedena a teraz len čakať 😀

mariann2
15. apr 2010

Stamion ďakujem, ale myslím, že z toho pipíka, čo sme videli, už kávové zrnko nebude 😝

domika9
15. apr 2010

mariann my sme mali tiež jasny dokaz taka palička - to sa nezaprie 😀 aj dr. vravel že to ani nemusí komentovať že vidíme čo to bude 🙂

miavin
15. apr 2010

ahojte
domika - ta ty čo ešte robíš doma??? 😀 ?hajde do pôrodnice 😀

domika9
15. apr 2010

miavin snad zajtra - uvidíme 🙂

miavin
15. apr 2010

domika - myslím, že to bude v nedeľu - držkajte sa......

domika9
15. apr 2010

miavin dufam že snad aj dnes by mohlo byť maly sa nejako velmi tlačí dole ale možno len plaším dnes som mu dala riadne zabrať všetko som povysavala , umyvala wc-ko pozmyvala podlahy umyla som kommplet celu skrinu poličku ppo poličke tak dufam že maly je riadne nabudeny a pojde von 🙂

domika9
15. apr 2010

ju a zabudla som hopsam na fitlopte o 106

miavin
15. apr 2010

domika - a máš na niekoho číslo? že nám dáš vedieť???? no snáď malý anjelik pôjde von - pomôcť mamine pratať 😀

gajana1
15. apr 2010

Ahojte už som doma 😀

miavin
15. apr 2010

domika - to je dobré, že hopsáš, ja som nemala fit - loptu - len teraz mi ju manžel kúpil - na chudnutie.....alebo na druhé, uvidíme 😀

miavin
15. apr 2010

Vitaj aj tu Gabika - srdečne ťa vítame a očakávame - info, foto...

domika9
15. apr 2010

ahoj gajana tak super napíš ako bolo v pp 😉

miavin isto bud napíše mm alebo po niekom odkažem mna prihlasuje automaticky tak mm napíše

miavin
15. apr 2010

domika - super, aj môj manžel písal - a často si to čítam spätne zo slzami v očiach....

domika9
15. apr 2010

🙂
juj už sa teším na maleho som zvedava ako bude vyzerať a všetko ake to bude

gajana1
15. apr 2010

No tak večer mi odišla voda a doktor ma nechal ležať na izbe lebo som nebola otvorena a ani kontrakcie som nemala. Za celu noc Dr. nebol ani pozrieť až rano o 5tej prišla doktorka a okamžite akutny cisarsky ani mm som nemohla dať vedieť, ani pohnuť sa a o 5:15 sa narodila malička a minutu nato maličky.Keby neprišla ta doktorka tak by sa určite niečo stalo
Ale vždy radšej normalny pôrod ako cisarsky

domika9
15. apr 2010

a ktory doktor ta tak nechal a neprišiel pozrieť - ked chceš daj do ip

mimuska21
16. apr 2010

ahoj gajanka.
tak si si tiež dosť vytrpela,no cisársky nič moc však?najhoršie tých 24hod.ležať.a ako detičky?ako sa volajú?ako to všetko zvládaš?máš toho dosť.držte sa.

mimuska21
16. apr 2010

domika,ty si šikovná,všetko si poupratovala,tak držím palce nech už máš malinkého pri sebe.držte sa,ahoj

domika9
16. apr 2010

ahojte stale 2v1 🙂 v noci sa nič nekonalo 😀 žiaden príchod na svet , drobec bol asi unaveny z tolkeho pratania tak asi spal 😀

stamion
16. apr 2010

Joj Domika tak ty sa načakáš 😉 Ale raz to príde neboj,poobede ideš k lekárovi?Drž sa Domika!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj Gajanka,tak už to máš za sebou, cisársky je najhorší hlavne prvé 2 dni však?A máš dosť mliečka?Aj teba pustili na piaty deň ako mňa,a každý sa čudoval že po cisárskom by som mala ležať dlhšie,ale ja som bola rada že idem domov. Inakšie mne volala tvoja švagriná Marianna že máš dvojičky,a ako je to s návštevami po cisárskom. Marianna je moja spolužiačka,a sa navštevujeme tak vedela že som nedávno rodila tiež cisárskym.A čo máš fotky v albume tak som spoznala tvojho manžela,a Marianinu malú, tak som vedela že si Marianina švagriná. Držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

domika9
16. apr 2010

no doktor kazal aby som prišla hned o jednej tak uvidím čo povie ak sa do večera neozvem tak sa niečo deje 🙂

gajana1
16. apr 2010

Domika bol to Surgent
Stamion aha som rada že švagrina všetkych informuje
Mliečka mam dosť

gajana1
16. apr 2010

Inak pridala som fotečky

domika9
16. apr 2010

gajana krasne detičky 🙂
a ktora dr. ti robila cisarsky ?

stamion
16. apr 2010

Gajana krásne dvojičky 😵 😵 Surgent to sa ani nečudujem že neprišiel debil 😠 Nie nadarmo naňho nadávajú.
Domika drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

domika9
16. apr 2010

😀 tak ja som zase doma 😀 ale vraj to dobre postupilo aj hrdlo sa skratilo vraj nevydržím do pondelka a ak by naaaahodou ano mam prísť zas takže tolko moja aktualita 😀

miavin
16. apr 2010

Gabi - krááásne fotečky, Peťka a Maťko - sú krááásne bábätká
domika - neboj čochvíľa aj ty budeš držať svojho drobca v náručí....oddychuj a naberaj sily na pôrod....

zdenka_pp
16. apr 2010

Gajana,ešte raz gratulujem k bábatkám, hneď si idem pozrieť foto 🙂
Keď si písala o lekárovi, čo sa na teba neprišiel ani pozrieť, hneď ma napadol Surgent, nuž a mala som pravdu 🙄 🙄
Ale hlavne, že ste v poriadku, že všetko dobre dopadlo. Prajem skoré zotavenie a nech sa vám darí 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre