Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

bmmz
30. jún 2009

rodila som v novej odd gyn. v pohode novorodenecke otras sestrickz okrem jednej starsej pani v dlhych tmavych vlasoch, ostatne su otras deti su pre nich kusy a mamicky deptaju

mima55
30. jún 2009

PETRA...ahoj,dnes som bola na vysetreni u svojej lekarky a trosku tomu napomohla,takze bud porodim dnes v noci,alebo sa mam hlasit rano v porodnici.Chcem sa ta opytat ci ti nieco hovori meno KUBA vraj ma dnes sluzbu on .

petra1985
30. jún 2009

mima ahoj jasne.. Kuba je mlady a celkom vyzera byt sympaticky doktor podla mna nema ani 35 rokov..a je celkom pekny 😀 .. kus na ciganky krici, ale to asi len na ne🙂 poznam ho len z vizit a raz z ctg.. takze neviem velmi aky je lebo na vizite nevysetroval len pozeral v zastupe hehe, myslim, ze v pohode si natrafila.. drzim palce🙂 sleduj porodne sestry som zvedava ake budu🙂 potom daj vediet 😉

sanik
30. jún 2009

ahoj mima,

Kuba je fakt velmi zlaty lekar. nemusis sa vobec bat nicoho. Bude to super, on ti velmi pomoze, ale oni su tam viaceri velmi zlati, taky mlady kolektiv.
mne inak presne na gram odhadol predporodnu vahu maleho podla sona. Maly presne tolko aj vazil, ked sa narodil. Tak drzim prsty a daj potom vediet ako to dopadlo. 🙂

ludmila.m
30. jún 2009

...ahojte,som tu prvy krat....tak nieco o mne...som v 32.tyzdni,cakam uz druhe babo,prve som rodila pred 12 rokmi,je to chlapec,no na ten tazky porod nezabudnem..o to viac sa bojim teraz...prosim poradte mi aky porod si mam zvolit.....Vdaka....

mima55
30. jún 2009

Dakujem kocky,ste fakt zlate 🙂 dnes mi pisala Adky,ze je uz tiez v monobloku.Trosku sa bojim,teraz sme museli odviest malu na noc ku kamoske aby manzel mohol byt pri porode,este nikdy nespala bez nas,tak som zvedava ako to dopadne.No a uz si idem pre istotu skontrolovat tasku ci mam vsetko 😀 zajtra ma sluzbu PALOVA ani tu nepoznam,ale nech uz to mam za sebou....ahojte a drzte palce

mima55
30. jún 2009

......JA si aj teraz davam pre istotu epiduralku-ak stihnu zohnat lekara 😀 😀 😀

petra1985
30. jún 2009

mimi🙂 a to je iste, ze v noci ides? hmm Palovu ani ja nepoznam taka tam je? 🙂
a adky uz nieco ma?

mima55
30. jún 2009

petra...no,fakt,bud dnes v noci to pride samo,alebo rano sup na vyvolavacku a na obed by mohol uz byt Oliver na svete.......No a Adky sla do nemocnice kvoli opuchom,tak verim ze ju uz nenechaju trapit sa,no tak idem si este odpocinut,pa pa

katka.m
30. jún 2009

Kuba má 30 😀 Mala som ho na príjme, bol trošku viac poplašený. Písal mi papiere, pozrieť však bol Olejár. Voľajako mladému uniklo, že mám v papieroch odber pupočníkovej krvi a tak mi nič neodobrali. Ale na útechu mi zahlásil, že si aspoň ešte raz prídem.
Mňa dali na tú polohovateľnú posteľ(asi to bolo to kreslo) automaticky. Bolo to také nové a nadvihovali si ma tam ako sa im to hodilo 😀 , ale bolo to fajn.
Kdesi vyššie som čítala, že kefku na okusovanie k prvému zúbku. Tak z mojej vlastnej skúsenosti, ja nedám nikdy viac 😠 Malý z toho vyťahuje tie štetiny. Teraz ho strážim aj pri umývaní zúbkov. Vyskúšala som už asi 3 druhy a zo všetkými to dokázal a to mu ešte len vychádzali.
Palovú som stretávala pri sono, v tej súkromnej ambulancii pri františkánskom kostole. Vyzerala solídne. Taká 35.

sanik
30. jún 2009

cau mima,
prave som pozrela tvoje fotky, ja ta vlastne poznam aj z videnia. tak este raz drzim prsty, drz sa. mozno zajtra uz budes mat maleho v naruci. 🙂 alebo uz aj dnes vecer.

petra1985
30. jún 2009

mima tiez som rodila v noci z utorka na stredu🙂 a od zaciatku som stale chcela rodit v noci.. mi to pride tak v klude malo ludi okolo a tak.. tak len nech to vyjde drzim paste

noo hovorila som, ze nema ani 35🙂) a je asi pravda, ze je trosku poplaseny bo to on ked prejde okolo tak to nestihnes ani zaregistrovat je jak vichor heh 😀

a na zubky co tie kusatka? na krstiny sme dostali 3.. to by som viac preferovala ako tu kefku uz len kvoli tym stetinkam

petra1985
30. jún 2009

inak ja zase z videnia poznam Adky.. tusim byva hned vedla vo vchode..teda som si ista lebo som ju este nedavno videla ist s bruskom.. 😉

katka.m
1. júl 2009

Petra: kusatká sú fajn.Ja som dávala aj kôrku chleba. Len to bábo aj tak musíš strážiť. Ale je rozdiel, či prehltne kúsok chleba alebo štetinu 😒

ludmila.m
1. júl 2009

caute,chcem sa opytat ci tu je na fore nejaka holka ktora je v 33.tyzdni......ja som z PRESOVA,prosim piste.....

andrejka77
1. júl 2009

ahojte,tehulky,ja som v 31.tyzdni.a som na tom to fore prvykrat ale uz vas sledujem dlho ,len nebol cas na prihlasenie. 🙂

lucinkax20
1. júl 2009

andrejka77...ja cakam chlapceka 21.7. a tiez som tu kratko registrovana.Tak vitaj medzi nami tehulkami 🙂 🙂 🙂 papa

andrejka77
1. júl 2009

lucinkax20, ďakujem za uvítanie 😉 ja cakam teraz druhe babo a som prestastna 🙂 prve zial pred 6 rokmi zomrelo pocas cesty na porod.tak teraz si to moje tehotenstvo všetci 🙂 uzivame 😵 cela rodinka a hlavne ja z manzelom.
zatial az doteraz je to pohodove tehotenstvo.ale verim ze druhykrat sa to uz nemoze stat.urobim preto vsetko tak sa majte kocky papppa 😵

maria311009
1. júl 2009

ahojte dievcata tak po dlhsom case som tu som stale unavena atd zajtra mam poradnu a tym aj druhy termin,ale chcem sa opytat ze v starej nemocnici je nejaka dobra sestricka neviem alebo asisentka porodna,zo šariša nepoculi ste o nej nieco ze aka je

petra1985
1. júl 2009

ahoj maria a ako sa vola nevies?

lucinkax20
1. júl 2009

andrejka77...Boze to mi je luto...muselo to byt hrozne ☹ az mi presiel mraz po chrbte ☹ ked si predtavim ake veci sa v dnesnom svete deju ☹ tak ti velmi drzim prsty aby sa vam narodil krasny zdravy chlapcek,aby ste mali cela rodinka z neho veela radosti 😉 drzte sa obaja 🙂

mima55
1. júl 2009

uz to mame zasebou 1.7.2009 17.15 4440g/54cm oliver 😀

andrejka77
2. júl 2009

lucinkax20...si zlata dakujem
mima55..... 😉 😉 😉 .blahozelam 🙂 🙂 🙂

petra1985
2. júl 2009

mima🙂) blahozelam.. tak to je rychlovka a krasny datum a miery ani nehovorim hehe nech sa dari

ludnag
2. júl 2009

Čaute babenky ja som rodila v monobloku ale nikdy viac prístup sestričeiek je super ale doktory niektory.. 😠 😠 😠 mizerný prístup no česť výnimkám ale keď mám pravdu povediac neviem kde by som išla druhýkrát rodiŤ na každu porodnicu som niečo počula aj na staru aj na novú aj na čadcu podľa mňa je všade niečo, presne tak ako nájsť dobrého lekára na každého som niečo počula je mi veľmi ľúto ako je natom dnešne zdravotníctvo aj lekári, musela som veľa prejsť lekárov aby som našla dobrého a fakt veľmi mi pomohol nemožem povedať na neho nič zle je vynikajúci odborník veľmi sympatický a hlavne ma zachránil nebyť jeho neviem čo by bolo zo mnou je fakt dobrýodborník MUDR. SMOLKO neviem prečo na neho tak nadávate 🙂 🙂 🙂 Ja by som ho len odporúčila

ludnag
2. júl 2009

Ahojte babenky ja som rodila v monobloku ale nikdy viac ten prístup no niečo hrozné dnes je problém nielen nemocnicu si vybrať ale aj dobrého lekára v dnešnej dobe je to veľký problém a mi je ľúto, že tak dole vodou ide zdravotníctvo no na svoj pôrod viem, že do smrti nezabudnem keby som mala druhýkrát rodiť asi by som išla na Terasu do Košíc počulám som na ňu chvály . A čo sa týka doktorov musela som ich veľa prejsť kým som našla dobrého, mala som veľké zdravotné problémy no nikto mi nevedel poradiť a pomocť no nakoniec mi pomohol super odborník a lekár MUDR.SMOLKO nemožem na neho dopustiť lebo ma zachránil neviem prečo tak o ňom na fóre píšete ja viem, že niektorý píšete z vlastnej skúsenosti,ale na ktorého doktora ľudia nenadávajú ale nepíšte o ňom ak to mate z druhej ruky jedna baba povedala ja ho možem len odporúčiť 😅 😅 😅

andrejka77
2. júl 2009

ahoj ludnag....ja sa zase chystam rodit v monobloku a kazdy sudi podla vlastnej skusenosti ako napr. aj ty.precitala som uz tuna hodne chval aj kritiky ci na staru alebo novu porodnicu tak sama mam v tom bordel.ale za necele 2 mesiace budem uz vediet posudit aj sama podla svojej skusenosti.zatial chodim iba k dr. pitonakovi v monobloku a zatial som spokojna.osobne som dr. smolku este nestretla takze neposudim. 😉

deniskajakubko
2. júl 2009

ludnag pri kom si rodila v monobloku? Ja som prveho Jakubka rodila v starej a bola som spokojna a teraz Filipka som rodila v monobloku a tiez som bola spokojna. Nemala som nikde vybaveneho lekara. V monobloku mne sa zdali vsetci lekari zlati. Su to vq

deniskajakubko
2. júl 2009

su to vsetko mladi lekari a este su zanieteni do prace. Po porode sa nasa izbova lekarka stale chodila informovat ako sa mame. A aj sestricky boli v pohode. A myslim ze mam dost prehlad lebo som lezala v monobloku 16 dni v maji pred porodom a po porode 2 tyzdne.

deniskajakubko
2. júl 2009

andrejka 77 Smolka ani v monobloku nestretnes on je v starej nemocnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre