Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

juliap
3. aug 2010

@zanna28 nas ockovali v porodke, 2 mesiace tam mal len taku akoby gulicku pod povrchom, az teraz mu vysla na povrch a je fialova, ako modrinu, keby tam mal, tak uvidime, lebo ze ked je reakcia na to ockovanie, tak potom posuvaju to ockovanie v 3 mesiacoch az kym nie je ramienko v poriadku ... vsak poobede napisem, ako sme dopadli

zanna28
3. aug 2010

@cmuky82
@juliap tak podľa toho nás tak skoro očkovať nebudú....aspoň to už nebude v takých horúčavach 😉 ...veď uvidíme...

cmuky82
3. aug 2010

no uvidime, len ja by som uz chcela aby sme to mali cim skor za sebou

juliap
3. aug 2010

@zanna28 vsak poobede potom napisem, ako sme dopadli, sa popytam poriadne ...

olienka12
3. aug 2010

ahojte zalezi od dr. nas ockovali este to ramienko nebolo celkom ok a kamoske malu ockovali az pomaly na 6mesiacov prvykrat,lebo mala to ramienko nezahojene.
inak sukromne temy su zrusene...

cmuky82
3. aug 2010

@juliap daj urcite vediet 🙂

cmuky82
3. aug 2010

@olienka12 cafko a kto ich zrusil?

olienka12
3. aug 2010

zakladatelia..

juliap
3. aug 2010

tak asi nie vsetky, nasa co do nej chodim stale funguje ...

juliakocka
3. aug 2010

@cmuky82 neviem ci sa moze očkovať, ale určite mu na to daj framykoin....mojej malej sa to tiez dlho hojilo.....ale dnes ideme už na druhé očkovanie a neviem, či zaočkuje, lebo už 2 týždeň hnačkuje asi 5 krát za deň,.....a to jej dávam probiotiká a vôbec nezabrali...ta neviem

cmuky82
3. aug 2010

@juliakocka jaj tak drzim palce 😉 a to je pravda, ze pri tom ockovani v 3 mesiacoch byvaju teploty?

olienka12
3. aug 2010

@juliap tie presovske som myslela

juliakocka
3. aug 2010

@cmuky82 nemyslim....naša bola v pohode a nemala ani teplotu........ale neviem, pre istotu mám doma čapíky paralen do zadku aj sirup proti teplote

olienka12
3. aug 2010

ta ranka by sa mala vysusis len peroxidom
my sme mali po ockovani teploty aj pri prvom aj pri druhom ...

cmuky82
3. aug 2010

och tak dufam, ze nam to dobre dopadne ☹ pocula som, ze niektore deti maju take silne teploty az potrebuju zabaly

juliakocka
3. aug 2010

ja sa dnes chystam pýtať od doktorky diazepan, to je vraj proti krčom, keby nahodou teploty dostala....ale dúfam, že nie uvidíme.... cmuky...hlavne nestresuj dopredu, že čo bude.....ver, že nič

andrea12737
3. aug 2010

Ahojte,
tak nas starsi mal teplotky po ockovani aj 39,tak sme ficali na capikoch a zabaloch, mala to zvladla super 😉 uvidime co nam prinesie posledne ockovanie. Inak obe deticky mali zahnisane TBC a dr.to pri ockovani neriesila 😉

olienka12
3. aug 2010

@juliakocka mame doma diazepan cipky,ale nedavala som ani pri teplotach nad 39 striedala som paralen cipok a nurofen sirup tak robim doteraz...tie teploty po 2 dnoch ustupia

cmuky82
3. aug 2010

a odkedy sa moze brat nurofen sirup

zanna28
3. aug 2010

@cmuky82 tuším, že od troch mesiacov

juliap
3. aug 2010

tak sme doma v poriadku, ockovali nas, pozerala aj to ramienko, ze je to v poriadku, ze niektorym detickam az pol roka trva ta reakcia, mame 6340g a v sekaci na levockej sme kupili triko pre maleho na zimu s futbalistom a teplaky pre tinu, znackove, spolu za 1e, tak super ... 😉

cmuky82
4. aug 2010

@juliap no mne tiez hovorila lekarka, ze to ramienko sa mu hoji tak ja neviem ona vie asi lepsie ako ja 😉
Ja chodim sem tam do toho sekaca,ale na sekcov 🙂

juliap
4. aug 2010

@cmuky82 aj som pozerala, ze tam maju napisane, ze su aj na jurkovicke, tak aj tam sa chystam niekedy pozriet ...

cmuky82
4. aug 2010

@juliap no no presne tam niekedy zajdem

zanna28
4. aug 2010

@cmuky82
@juliap aj ja som tam chodievala ale ešte keď som nemala Ninku, teraz mi je ťažko s kočiarom, lebo je tam veľa schodov 😒 , ale nádherné veci som tam nakúpila aj pre Ninušu aj pre Taminku 😵

cmuky82
9. aug 2010

Ahojte kde ste baby?

juliakocka
9. aug 2010

@juliap waw, tak ja kukám...že 6345 g....moja má 75 cm a 6120 gramov a to má 5 mesiace a 3 týždne......... 😕 neváži málo?

cmuky82
9. aug 2010

@juliakocka dievcatka su mensie moj mal v dvoch mesiacoch 6200g, ale narodil sa 4 kg 🙂

juliap
9. aug 2010

@juliakocka tak uz teraz ma miery modeliek ... dievcata vacsinou maju nizsiu vahu, ako chlapci a zalezi aj od porodnej vahy ...

juliakocka
11. aug 2010

@juliap moja mala 3700 g ked sa narodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre