• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@zvonkohra ani ja dopredu nie
7. mar 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež toho nazoru "žiadne obalky" :angry: ja so tiež z jednou takou ležala na izbe,ked išla domov tak doslova nahanala doktora po celej nemocke...pripad na zamyslenie :confounded: vraj ona sa s nim musi vyrovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa ani nečudujem,že lekári len ruku natiahnu :frowning2: :rolling_eyes:
7. mar 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile: Tak ja som dnes absolvovala dalsie CTG. Vsetko je v absolutnom poriadku, az tak, ze uz by sa tam aj nieco mohlo ukazat, ale zatial nic. Kontrakcie ziadne, babo v klude a vsetko je OK. V stredu dalsie vysetrenie, tak tam asi budem teraz chodit kazde dva dni :unamused: No nic, malemu sa asi do tej zimy nechce. No snad nebudem cakat do juna kym sa otepli :grinning:
Dnes ma vysetrovala a hodnotila CTG dr. Borecka. Velmi prijemna mi prisla. Hoci sa neusmiala ani raz, ale po profesionalnej stranke bola velmi dobra. Aspon o mna mala zaujem a popytala sa ma kopu veci, vysetrila ma a povedala co a jak. Takze ja mam s nou po prvej navsteve dobru skusenost :wink: Som zvedava na koho trafim v stredu, alebo snad uz nie, podla toho co pride skor :wink: Tak drzte palce a ja sa este ozvem :slight_smile:
7. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka84 nic sa neboj otepluje sa od zajtra cize pojde von do tepla hihi
7. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka84 drzim palce silno
8. mar 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie k nášmu dnešnému sviatku všetkým žienkam prajem :wink:
8. mar 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka ano a cez víkend ma by najteplejšie :grinning: :grinning: Borecka je v pohode,chodila nam stale na vizitu a pytala sa stale či nemame nejaky problem,ona je taka važnejšia bez usmevu,ale mne bola velmi sympatická :slight_smile:
8. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetka84
Predčasom sme si písali... Držím Ti palčeky, aby si to už čím skôr a čo najľahšie mala za sebou. Už len vydrž do zdárneho konca a budeš sa tešiť:slight_smile:
8. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviem kde napisat, ale dufam, ze mi tu bude vediet niekto poradit. kde v Presove robia 3D ultrazvuk okrem Gynstaru? zvazujem ci ist, no neviem sa rozhodnut, odradza ma hlavne cena. myslite, ze to stoji za tie peniaze? a v ktorom tyzdni je najlepsie ist? pocula som este o dr. Pallovi, ale kamoska mi ho velmi neodporucala. neviete aka je u neho cena?
8. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 ano u palla robia 4d utz stal po starom okolo 2000sk. bola som u neho na morfologickom a neodporucam.. mna osobne sa dost dotkol, kedze som mala robeny utz viacerymi lekarmi a nikto nemal problem pozriet, krasne bolo vsetko vidiet a on mi povedal,ze nevidi,lebo mam vela tuku.. pre porovnanie foto od palla to oranzove a foto zo 4d z KE . bola som u dr.Dankovcika cena zhruba to iste, zazitok neskutocny mam cd s fotkami a videami z utz..
takze radsej gynstar
8. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 uf riadny rozdiel
9. mar 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra ze este aj 2d foto z gynstaru kde je drobec v 12tt je lepsie
9. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 aj dr frankovsky robi 3d ultrazvuk v starej vojenskej nemocnici ma ordinaciu, ale cenu neviem, myslim ze cca 50e stoji pol hodiny ked si tam a urobi ti aj dvd ...
9. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono tie ceny sa pohybuju zhruba rovnako,a urcite uz ked platit tolko penazi,tak by som isla tam kde su dobre referencie :slight_smile: v gynstare som bola par krat a bola som spokojna,len neviem ako je to tam so zaznamom z 3d, ked som ja chcela ist dr. bola na materskej a nerobili to vtedy tam
9. mar 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 @juliap dik kocky.
myslela som, ze Pall je lacnejsi, ale vidim, ze nie. a je skutocne rozdiel v tych fotkach. v Gynstare som tiez bola, len tych 66eur sa mi zda dost. no ale tak uz sa musim sama rozhodnut, ci pojdem. a neviete v akom tyzdni je najlepsie ist, aby som to nakoniec nepresvihla.
9. mar 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 ja som bola v 26 ale pytaj sa v gynstare kedy by ti urobili
9. mar 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 ja som bola v gynstare 12tt,20tta 30tt platila som 10E je tam velmi mila lekarka,alo pisala olienka12 tak chodia do KE k Dankovčikovi on len roby tie ultrazvuky 3D :wink:
9. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka a bola si tam aj na 3D? myslis dr.Vaskovu? pri nej som bola, je naozaj zlata. ona robi aj 3D, nevies?
9. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 ano na 3D nebola som pri Vaškovej,lebo vraj bola vtedy na materskej,asi ju zastupovala tušim sa volala Dr.Iliašova taka mladunka,ale všetko mi ukazala,povedala v podstate všetko vidiš,lebo obrazovka je oproti lehatku taže super :slight_smile: ja som bola spokojna vemi :slight_smile:
9. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rianka7 pri pallovi sa plati 40eur
9. mar 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra dik za info :wink:
9. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 To čo je za blud že máš veľa tuku že nevidí dobre a že sa nedá urobiť dobrý snímok???????
ja som tiež mala tuku vela vela a doktor s tým nikdy nemal problém!!!
9. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mixalko no ved pisem,ze ma rozculil, nikto s tym problem nemal a v KE mam krasne snimky... proste ma pan doktor divny sposob humoru a bol tam so mnou moj priatel,tak mal asi potrebu ma nejako ponizit... proste bola som z toho vysetrenia znechutena a viac k nemu nepojdem ani ho neodporucam dalej...podla mna tym utz nevie robit tak ako by mal...tolko moj nazor
9. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 Sorry ale toto je vrchol jemu tiež nikto nehovorí že je plešaty! mam dojem žeje plešatý ...:slight_smile:
Ako nič si s toho nerob ja by som mu asi niečo sproste nato povedla keby mna tak urazil!
10. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze niesom jedina co nevie pochopit pallov humor
10. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial nie kazdy ma to stastie a tehotenstvo je bezproblemove :frowning2: a ak mate nejake pochybnosti a potom aj nejake diagnozy k tomu ..... je lepsie ist tak povediac na istotu,vybavit lekara, viete kto pri vas bude, aj dotycny lekar pozna vas. A peniaze su samozrejme potrebne na ine veci, ale keby sa nieco stalo len koli tomuto, tak by si to clovek vycital do konca zivota :fearful: A pristup je hned lepsi aj zo strany sestier .moj nazor a skusenost
10. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 to co za debila???
10. mar 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so čudujem,že ešte ma pacientky!! :angry: :rolling_eyes:
10. mar 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedavno menila gynekologicku a zvazovala som aj jeho, ale som rada, ze som sa mu vyhla, ked su na neho take ohlasy :confounded:
10. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok