Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

zvonkohra
26. jún 2011

@sasa22122 sasi jasne ved to je na tebe 🙂 doraz sa ti to blizi ze?a ako si s tymi predporodnymi pripravamy???

drobec490
26. jún 2011

@sasa22122 tak je to len na tebe 🙂 ale ja si myslim ze je v poho..za ten cas co som tam bola si myslim ze je tam viac doktorov co su v poho,ale je to o skusenosti kto s kym ake mal..niekomu sa moze zdat jeden ze ma hrozny pristup a druhy zase povie ze ma super 🙂 takze je to take vselijake...

sasa22122
26. jún 2011

@zvonkohra katka pri mojom stasti to dopadlo tak ,ze v lete v starej porodnici nerobia predporodnu pripravu ,az v septembri a to uz je pre mna neskoro ,lebo maly sa narodi koncom augusta ,alebo zaciatkom septembra .Uz sa mi to pomaly krati a uz sa zacinam aj trosku bat .

sasa22122
26. jún 2011

@drobec490 suhlasim ,kolko ludi tolko nazorov a niekedy zalezi asi aj na nas ako na tych lekarov posobime ,tak sa ku nam aj spravaju .

zvonkohra
26. jún 2011

@sasa22122 ta sak dajako uz porodis ne? 🙂

sasa22122
26. jún 2011

@zvonkohra budem musiet 🙂

zvonkohra
26. jún 2011

@sasa22122 i tak sa da daj dajake foto do albumu bruska neee 🙂 🙂 🙂

marcovka
26. jún 2011

@sasa22122 dr.Kaščák,robil mi sc, on je taky zlatúšik 😉

anavila
26. jún 2011

@sasa22122 len tie najlepsie...rodila som pri nej dve deti...bola neskutocne zlata a povzbudzovala ma... velmi dobra lekarka...aspon podla mna

kvietocek55
26. jún 2011

@sasa22122 ahoj, tak chod potom na predpôrodnu do novej, ktorá sa robí na Ďumbierskej.. zajtra to pravdepodobne bude aj s budúcimi oteckami v monobloku, mala by byť aj prehliadka pôrodnice... podľa mňa je tá ženská super. Neviem ale ako sa volá a viem že je po dovolenke, takže jej máme zajtra volať či bude príprava v monobloku alebo na Ďumbierskej..

sasa22122
27. jún 2011

@kvietocek55 super,dakujem velmi pekne 🙂

sasa22122
27. jún 2011

@anavila ja uz som tak na 99% rozhodnuta pre nu ,velmi sa mi pacil jej pristup a hlavne to ,ze mi vsetko vysvetlila

anavila
27. jún 2011

@sasa22122 myslim ze určite neolutujes...je skvela..len neviem ci ona robi sekcie, mozno asistuje..fakt neviem ako to potom funguje...keby si nahodou musela isť ..neviem....ja som si ju neplatila, ale mala som to stastie ze som v obidvoch pripadoch na nu natrafila ked mala službu..deti mam po roku, predstav si ze si ma pametala a dokonca aj meno mojho synceka...zlatunka je...vobec som sa nebala ked som bola na sale s nou...a este si predstav, ze malu som rodila doobeda a ju volali na salu, to bolo asi v polovici mojho porodu a poprosila som ju aby ostala so mnou a ona ostala povedala sestrickam nech zavolaju ze pride ked skonci a ostala...uplne zadarmo...potom som jej dala dezert ked som odchadzala ale nechcela ho ani vziat...velmi je fajn

lubkasungirl
30. jún 2011

Babenky, včera som bola na USG v monobloku a konečne som spoznala toho "Vášho" Šimu 😉 A uplne s Vami suhlasim, je to veľmi milý a sympatický lekár, dúfam, že mi bude hodnotiť usg aj v pondelok 😝 😝

anavila
30. jún 2011

@lubkasungirl CTG si myslela?

lubkasungirl
30. jún 2011

Ano, CTG - zmylila som sa 😀 😀 😀

zvonkohra
1. júl 2011

@lubkasungirl si sa zalubila co? 😀 😀 😀

mirka12011
1. júl 2011

@lubkasungirl usg hihi to jedime mozgu hihi ale bereme to robka tehu demencia hihi
no ze je fesak hihi neze sa zalaskujes hihi

lubkasungirl
1. júl 2011

@zvonkohra 😀 😀 😀 Az tak nie - ale vyzera, ze on je riadny srandista - tak blyskal tymi ocami!!! 😀 😀

zvonkohra
1. júl 2011
lubkasungirl
7. júl 2011

Ženušky, nechystá sa niektorá z Vás čochvíľa rodiť v monobloku??? 😉 Nestretnem sa náhodou s niektorou? Mám termín 16. júla :P

makykaky
7. júl 2011

@atletkas Ano, v monobloku

janinah
16. júl 2011

Ahoj,dievčatá z Prešova,urodilo sa nám dosť marhúľ,tak ponúknem aj tu,urobte si domáce zaváraniny pre deti 😉 ...v prípade záujmu píšte cez IP,pekný víkend

tinika
22. júl 2011

ahojte, mal niekto z vas v monobloku nadstandard? AKo dopredu ste si ho vybavovali a dostali ste ho? A plati sa po pobyte vsak? kedze neviem do predu ako dlho tam budem

preshibana
23. júl 2011

ahojte dievcata.som tu v Po pomerne nova a nepoznam tu vela ludi... ale verim, ze tu sa niekto najde, kto by rad popisal, zbehol obcas von na kafe...ci? 😉

makykaky
24. júl 2011

Ahojte kinderka, kto ma termin 9.augusta? Ja mam podla PM 1.8. tak uvidime kedy to bude.

preshibana
24. júl 2011

@zvonkohra dikza link... 🙂 tam som skusala, ale nejak sa tam rozbehla tema o doktoroch...ale uvidime 😉

olienka12
24. júl 2011

@preshibana ahoj 🙂 kde v PO byvas mozno sa ozve konkretne kocka z okolia inak vitaj v teme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre