Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
2. aug 2011

@zvonkohra jaj bo mne az rano dovolili ja skocila z postele a uz som nelahla sup rovno na prechadzku hihi no ja rodila poobede....

zvonkohra
2. aug 2011

@mirka12011 hmm tak som bola sikovnejsia lebo ja som tej starej betke utiekla 😀 😀 😀 😀

mirka12011
2. aug 2011

@zvonkohra 😎 😀 😝

lubkasungirl
2. aug 2011

@olienka12 Ja hlupa som uz urobila chybu s tou poistovackou - uz ma otravuje a rozculuje do nepricetnosti... Najblizsie ju asi poslem... 😀

zvonkohra
2. aug 2011

@lubkasungirl povedz jej ze uz si dala poistit dieta do inej poistovne a da ti pokoj 🙂 a zmen si datum tt na dieta

olienka12
2. aug 2011

@lubkasungir ja som prisla z porodnice a niekto klope a pred dverami poistovacka akoze cista drzost bola som teda dost neprijemna a poslala ju kade lahsie v porodnici som jednu poslala do teplych krajin lebo ja som jej cislo nedavala a prisla k spoluleziacej ktora sa prave preberala z narkozy a do nej hucala, tak som jej povedala na plnu hubu nech sa berie,ze ci je normalna baba este v narkoze a ona uz trepe...

l

tinika
2. aug 2011

aj mne uz jedna hučala ze či mi letak moze nechat ked som este oči poriadne neotvorila ta ja reku nech necha a ona začala sypat sumy trubka si myslela ze ju vnimam? otravovala este rok po porode a to uz je čo povedat, ked nedviham mobil a ona stale skusa, tava na ntu, druha bola asi na druhy den a ta pochopila hned ze nemam zaujem, dufam, ze natolko budem pri rozume po narkoze pri druhom ze ju poslem do haja

tinika
2. aug 2011

@zvonkohra ty uz v ten den mala vstat? ja rodila o 14:40 a vstavala rano o pol 6

zvonkohra
2. aug 2011

@tinika nooo segra mi poslala reiki 🙂

tinika
2. aug 2011

@zvonkohra a to čo?

mirka12011
2. aug 2011

@lubkasungirl :D:D:D farbicka??? hih

marcovka1
2. aug 2011

@mirka12011 ,
@zvonkohra čaute no vy ste šikovne ked ste tak skoro po sc behali 😀 ja som mala sc 11.00 a rano o pol 6 budiček a sestrička stavamééé 😕 no mala som problem rozchodit 😝 a to aj s priveskami ste behali??? 😀 😀
@olienka12 dačo mi hovor o poistovačkach zamnou tiež až domov sa dotrepala som myslela že ju v zuboch rozkušem 😝

mirka12011
2. aug 2011

@marcovka1 myslis tu kabelku hii no jasne a na obed mi ju dali dole a to uz som behala o sto sest...hihi a pocuvat chodte si lahnut vy nemozte chodit....no, ale ked vrtulka v ritke tak co nepolezim hih

marcovka1
2. aug 2011

@mirka12011 😀 😀 ano ano kabelka na moc 😀 mn eaž ráno a to sa setrička musela doktorky pytat ci moze vybrat 😨

tinika
2. aug 2011

@marcovka1 no ja som sadla o pol 6 a asi 15 minut som mala bordove ruky nohy okrvene 🙂) potom so sačkom sa umyt a az neskor mi ho dali het ked som chodila hore dole ze mozem uz aj na wcko ist 🙂

mirka12011
3. aug 2011

@marcovka1 mne az na obed ked dotiekla posledna mnamka hihi infuzka hihi cize obed kym dotiekol tak hned vybrali to bolo super ked to bolo von hih

zvonkohra
3. aug 2011

@marcovka1 no mna odcievkovali v ten den este lebo som zvladla sama na wc 🙂 len s infuzkou som chodila v ruke
@tinika REIKI-poslanie energie

tinika
3. aug 2011

@zvonkohra aha no sak ja tiez bola uz bez sačka v ten den 🙂 teda ked som vstala nie ako ty 🙂)

marcovka1
3. aug 2011

@mirka12011 tak to racej ta mnamka infuzka jak tie gebuziny 😝 mi take vyhladovane po infuzkach a ze co nam daju jest a bleee 😀 😀 😀

tinika
3. aug 2011

@marcovka1 ja ani hladna nebola po infuzkach ja v porodnici sla na povodnu vahu bo davali aj mliečne a ja nemozem

mirka12011
3. aug 2011

@marcovka1 no to je mnamka a ten cajik bez cukru no proste "nebicko v papulke" hih

katkarv
4. aug 2011

baby ja kus tak od veci,ale mohla by som vas porposit keby ste mi poradili dobreho zubara alebo zubarku v Presove pre mna aj pre deti.V Roznave sme mali uzasneho,vedel to aj z detmi ale je to dost blbe tolko cestovat,staci ze tam mame alergologicku.Dakujeeeeeem 🙂

juliap
5. aug 2011

@katkarv je tu na fore aj tema zubar v PO, tak detska zubarka je vraj vyborna na Svaboch ... urcite neodporucam zubarku na Sekcove v stredisku

zanna28
5. aug 2011

@juliap na Sekčove už tá stará detská dr. nie je 😉

zvonkohra
5. aug 2011

@katkarv dobry zubar je na sekcove dr.hamzik

katkarv
5. aug 2011

🙂 dakujeeem

adriana84
7. aug 2011

maminky ahojte,este mam na vas jednu otazocku..ake oblecenie ste si brali do porodnice ,myslim oblecenie pre babatka...a co sa tyka zavinovacky? balili babatka oni do niecoho,alebo si trebalo doniest? dakujem vam krasne za odpovede 😵

mirka12011
7. aug 2011

@adriana84 v porodke ti babatko oni obliekaju nic ti netreba snad len svoju ciapocku, kedze tam maju problem ciapocky davat....sem tam daju babatkam ked mas svoju ma ju vzdy.....rukavicky na rucicky a tie ortoped.nohavicky s plienockami

adriana84
7. aug 2011

@mirka12011 😵 😵 dakujeeem

anavila
12. aug 2011

@adriana84 no ja som tiez doniesla pre dietatko ciapocku ale sestricka mi povedala ze nemam davat pretoze oni ich rezliekaju a moze sa stat ze ju zapotrošia niekde...lebo nevedia ktore su ich a ktore nie...jedine ze si meno napises..mne tak zapotrosili...potom ju hladala v koši na špinave pradlo...ale našla ju nastastie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre