Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

tinika
7. sep 2011

@hviezdickamaria ja som platila 6 a to pri oboch tehu :( a videla som tie kufre raz v tomto teh a to v rohu ako umyvadlo aju asi 6ks len odvtedy nič asi si zajtra usta otvorim ak nezabudnem a nembudu mat blazinec a opytam sa asi aj tak posledna poradna tak mam len zajtra sancu

nikus5
7. sep 2011

@hviezdickamaria aha, ja som tiež tehu, ale chodím mimo Prešov /ja som špeci prípad/, ale videla som minule u sestričky dajaké kufríky naskladané /tuším prenatal box - žeby toto? 😉

hviezdickamaria
7. sep 2011

@nikus5 urcite je to toto 😉

nikus5
7. sep 2011

@hviezdickamaria Dík, tak to sa budem nabudúce pýtať, lebo ani pri malom som nedostala - žeby to dávali len tým, ktoré si daného Dr. zaplatia k pôrodu? 😉 /ale zase veď nie všetci ambulantní dr.chodia do pôrodnice/

hviezdickamaria
7. sep 2011

@nikus5 urcite nie len tym, ktore si zaplatia svojho dr. ku porodu

nikus5
7. sep 2011

@hviezdickamaria Dík, veľmi si ma potešila, prajem príjemné a pohodové tehu s krásnym koncom 🙂

mirka12011
7. sep 2011

@tinika olejar je v strarej porodnici....
ja som tiez volala kazdu chvilu a nikto nic....raz som volala a dr mi zdvihol hodinu po ordinacn.hodin....hihi

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no ja skusala aj neskor ale bez uspechu 🙂

mirka12011
7. sep 2011

@tinika tak do zajtra vydrzis hihi hlavne nech su ok...

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no vydrzim len uz mam toho dost, prve tehu nič a teraz furt nejaka pliaga .(

mirka12011
7. sep 2011

@tinika pliaga??? hmm dost neprijemne

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no prv so mala nejaku bakteriu e coli a niečo, potom nejaku čo je vraj z kuracieho masa, to som az v nemocke bola, potom zase niečo z criev, tak zase dačo, no proste nonstop niečo :(( dufam, ze uz ok bo o chvilu rodim

mirka12011
7. sep 2011

@tinika no fasa to mas vesele teda....

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no veru, toto tehu je celkom ine ako prve, tam som na začiatku mala strach a potom uz pohoda, a teraz cele tehu niečo ale hlavne ze drobec ok

mirka12011
7. sep 2011

@tinika tak tak drobec je na prvom mieste aj ked maminka trpi....este vydrz a bude uz dobre...

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no to uz bude v pohode to uz zbehne .)) a furt lepsie ja v tych horučavach ako male babo sa ma trapit .)

mirka12011
7. sep 2011

@tinika hihi toto leto bolo viac zimne ako teple hihi ale pravda pravda

marcovka1
7. sep 2011

@hviezdickamaria to u Ligusa si platila za sono?? ja som ani raz neplatila 😕 joj baby je mi smiesno stych kufrikoch teraz kazda bude pytat no nebudu stihat kufre objednavat 😀 😀 😀

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no na mna az moc horuce .)) mam pocit ze pred rokom nebolo az tak to som cele dni von bola a teraz sko ako o 16tej som ani nevysla .)) to bude tym tehu ja sice celkovo horucavy nemusim
@marcovka1 ja si asi aj tak neopytam, vtedy som ich videla aj tehule s nimi ale teraz .... nech sa zadrhnu ak nedavaju a maju

mirka12011
7. sep 2011

@tinika to bude isto tym tehu....

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 inac krasne meno ma tvoja mala, aj ja som chcela ale tato ze ee 🙂 tak mame syna 🙂))

mirka12011
7. sep 2011

@tinika hihi ze tak mame syna hii me poranda to si zabila hihi a dakujem

tinika
7. sep 2011

@mirka12011 no ved sa uz začinam smiat, ze muz obetoval svoju tuzbu mat dceru kvoli menu hihi hoci potom sme sa uz na jednom zhodli, to uz bolo zamiesene 🙂))

mirka12011
8. sep 2011

@tinika zamiesene hihi

marcovka1
8. sep 2011

@tinika mas pravdu mali to davat hned a ne ich o to prosit...ja som tiez taka ze nebudem pytat asi v tedy mala dobry den ze rozdavala... 😉

tinika
8. sep 2011

no tak nakoniec som sa pytala na kufrik, ze dostanem ked bude , no kedze som tam bola dnes naposledy, ako keby som ho mala :D

tinika
8. sep 2011

@marcovka1 no niekomu s tehu knizkou hned davaju a ja dostala aj pri prvom dost neskoro

katmi
8. sep 2011

@nikus5 prenatal boxy sa davaju/mali by sa davat vsetkym mamickam...

tinika
8. sep 2011

@katmi no jedno je čo by sa malo a druhe realita, ani svagrina nedostala pri druhom tehu u gyndosa len v porodnici, ja uz nepamatam čo bolo v tom od lekarka a čo v nemocke, tak dufam, ze to čo chcem je v tej čo dostanem po porode .)

katmi
8. sep 2011

@tinika s prenatal a baby boxmi je to tak,ako vsade a so vsetkym.. najprv si rozdelia sestricky a az tak sa dostane na pacientky... 🙄 nic nove pod slnkom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre