Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

kamilkka
17. sep 2011

@danielka1982 ahoj, v monobloku a ani v starej porodnici nie je možne ma manžela pri sebe, iba pri porode a potom na navšteve, ale navštevy samozrejme oficialne niesu povolene, su nejake navštevne hodiny. Dr.Pall je ak sa nemylim ambulantny lekar a nechodi rodiť. Budeš mať znova sekciu? to maš potom jedno, kam pojdeš, sekciu ti naplanuju a myslim že ju vedia urobiť všetci 🙂

lubkasungirl
17. sep 2011

@domkaa Ahoj, ja som nemala vybaveneho lekara a skoro sme na to s drobcom doplatili... takze nabuduce uz si vybavim na sto percent! 😒

danielka1982
18. sep 2011

@kamilkka Ďakujem ešte neviem či bude sekcia.Sekciu som mala iba pri dcere.Takže to vyzerá tak,že pojdeme do Šaci.Tam vraj môže byť otec aj 24 hodín.

kamilkka
18. sep 2011

@danielka1982 ahoj, v šaci je v izbe matky posteľ aj pre otca? zaujimave 🙂
a kolko to stojí?

olienka12
18. sep 2011

@danielka1982 Pall nie je porodnik pokial viem zobrali mu licenciu

danielka1982
18. sep 2011

@kamilkka neviem ako to tam je nebola som tam ale podla susedky vraj na nadstandardnej izbe bol pri nej muz stale a spal na gauci.A na izbe boli len oni so syncekom.Tak neviem.Zistim a napisem.

danielka1982
18. sep 2011

@olienka12 a koli comu?asi som prespala dobu ked nic neviem...Odisla som od Ochtinskej k Pallovi...Mam to
lutovat?

tinika
19. sep 2011

@danielka1982 ked si odisla od ochtinskej ku komukolvek nemas čo lutovat 🙂 ja som od nej tiez zdrhla rycho ako vichor .))

danielka1982
19. sep 2011

@tinika planovala som od nej odist uz skor ale definitivne ma prresvedcilo to ked som videla ako si berie rukavice z radiatora a s nimi ma isla vysetrit...pouzite rukavice prala a znova pouzivala a potom sa cudovala preco mam stale zenske problemy.

tinika
19. sep 2011

@danielka1982 to fakt?????? sila, moj ma v takom sačku jednorazovky a zakazdym si ich da predo mnou takze viem ze su len pre mna a potom rovno do kosa. Ako sa čudujem, napr. moja svagrina k nej stale chodi, uz dva deti pri nej vynosila, nechapem ju, pritom ako sa kazdy stazuje na nu....

danielka1982
19. sep 2011

@tinika ked mala dobru naladu dalo sa s nou pokecat ale to maaaaalokedy.ked som otehotnela vykricala sa na mna ci som normalna,ked spavam s chlapmi taka mlada a dcera sa mi narodila v 18.Teraz mala zase sproste reci,ze vraj striedam chlapov,ked som stale chora a ktovie ako dodrzujem hygienu...to boli posledne slova ktore som si od nej vypocula...odisla som od nej a nemienim pocuvat jej chore reci

marcovka1
19. sep 2011

@danielka1982 ahoj normalne musim reagovat ,lebo som normalne vytocila a to si jej nepovedala svoje ..no pockaj ja by som jej dala keby mi tak povedala ,ja osobne k nej nechodim len som pocula na nu strasne veci ze otras zenska 😝 😠 a diplom hned by som jej vzala 😠 😠 😠

danielka1982
19. sep 2011

to ze som sa musela vyzliekat pred ostatnymi zenami pri sestricke mi az tak nevadilo,nevsimala som si to ale ked som prisla k doktorke tak som sa len obzerala po fotkach kde mi vysvetlovala s kym tam je a kde a ked som sa pytala na svoj zdravotny stav tak silnejsim hlasom mi len povedala ze kde sa ponahlam a ze jej nemam skakat do reci...a ked som od nej odchadzala tak som jej aj vysvetlila preco si od nej beriem kartu a nech mi neskace do reci ked ja hovorim

tinika
19. sep 2011

@danielka1982 a to ona ako vie ze chlapov striedaš? ona asi s ničim nespokojna bo ja sla prvykrat asi v 22 a ona ze načo som prisla reku od 18 sa ma chodit na preventivu a ja nič tak som dosla konečne proste tava

tinika
19. sep 2011

presne to, ze človek ma pocit ze ju otavuje ked sa vypytuje a ked zmenila aj sestričku uz duplom som palila preč

danielka1982
19. sep 2011

@tinika tebe povedala,že neskoro a mne že skoro... 🙂

tinika
19. sep 2011

@danielka1982 ta vdis, nič jej nedobre :D

zvonkohra
20. sep 2011

@danielka1982 i mne povedala ze kde som doteraz bola ked som prisla v 21r uz tehotna a bez chlapa a ja jej vravim uz som vydata ta bola ticho

danielka1982
20. sep 2011

@zvonkohra ona by mala byt psychologicka.ked sa vyskytol nejaky zdravotny problem nevedela co a ako ale hlavne ze sa do sukromia montovala bez problemov...a nikdy jej nic nebolo po voli...

zvonkohra
20. sep 2011

@danielka1982 ta asi tak

sugarka
20. sep 2011

@tinika Neviem čo tu vlastne preberáte ale dr.Ochtinská už predala ambulanciu a robí tam už dr. Paľová,
ako tak čítam vám nieje dobrá ani jednna doktorka. ,ani doktor hlavne že si poklebetíte a ich urážate...aby som nezabudla spomenuť dr.olejár len ho chválite ,moja kamoška bola operovaná a pekne ju potrápil veď si otvorte oči aj lekár je aj taký aj taký............ 😀 a informácie máte nejaké staré

sugarka
20. sep 2011

😎 😕

tinika
20. sep 2011

@sugarka moja, ak si čitala vsetko tak zistis, ze ja som sa stazovala len na dve lekarky, a to gyndosku a druhu lekarku v nemocke a olejara ani nepoznam, takze asi tak, a o tom je diskusia a ked uz kritizujes, tak neviem prečo prave mne tu pises, su tu baby, ktore sa stazuju ovela viac a na ovela viac veci, podla čoho si si vybrala prave mna? konkretne o ochtinskej sme tu debatili s danielkou prečo jej si nič nenapisala?

tinika
20. sep 2011

@sugarka a ked uz tak ja tu mam ovela viac prispevkov tak par kritickym si myslim ze je v pohode, ty tu mas len dva a hned jeden kriticky, tak neviem kto kritizuje a ja som komentovala svoju skusenost s ochtinskou vtedajsiu mne je uplne jedno či ona este robi abo nie, a kedze svagrina k nej chodi a nespominala ze tam uz nerobi, nemal som dovod si mysliet ine

olienka12
20. sep 2011

@sugarka toto je diskusne forum kde baby vyjadruju svoje nazory a skusenosti.. moja skusenost s pani dr. ochtinskou sa neda ani zdaleka oznacit ako dobra a som spokojna tam kde som teraz...
a mimochodom prvy prispevok a hned utocis..takze trosku zaamyslenia sa nad sebou v prvom rade nezaskodi co ty na to?

marcovka1
20. sep 2011

@sugarka vies co moja Olejar je PAN DOKTOR a Ochtinska mu nesiaha ani po paty...

mirka12011
21. sep 2011

@tinika ahoj ako sa mas? ako pokracuje tehulkovanie? krati sa ti to krati....hihi tesis sa na kabelecku na moc cooo hihi

tinika
21. sep 2011

@mirka12011 ahoj, mam sa fajn 🙂) uz sa mi to veru krati, no dufam, ze kabelečku mat nebudem 🙂))

mirka12011
21. sep 2011

@tinika ta co sa ti nepacila kabelecka hahahahaha uz zacinas chodit na ctgcka co? pobalena? hihi

tinika
21. sep 2011

@mirka12011 o tyzden mam prve ctg 🙂) a radsej by som sa zaobisla bez kabelky 🙂))) a zbalena tak napoly 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre