Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
28. sep 2011

@tinika nie nemyslela som teba ze poddzubovat sa........hihi
ale to je vzdy tak, ze chces dobre ostanes najhorsia....to je zakon schvalnosti

tinika
28. sep 2011

@mirka12011 tak to si vystihla presne, ja sa s nikym nechem hadat, s kazdym zadobre byt, občas to neide ale ... sa preto nezblaznim 😀 😝

marcovka1
28. sep 2011

@tinika to chce klid 🙂 fakt nema vyznam sa rozculovat nad niekym kto nepochopil ocom je toto forum ..pocuvaj ani ja nemam foto,skusala som ale nejde mi to nejak a ta nezlostim sak si pred porodom no este ta bedem vytacat 😀 😀 😀
@mirka12011 pozeram ze si si zmenila fotku jak si to spravila ja som uplne hlupa na tie veci 😀 dajak sa mi nedari 😠

tinika
28. sep 2011

@marcovka1 tak som to nemyslela, aj pri tom ked som pisala som myslela či to tam nemnapisem ze az na vynimky ja som tak myslela ze z vyryvačiek nema ziadna foto hihi skusim ti poradit ako dat foto čakaj

tinika
28. sep 2011

@marcovka1 hore na liste mas nastavenia a ked kliknes ta hodi na tvoj profil, pod tym kde by mala byt fotka je vymen fotoportret, kliknes na to, potom zas a vyberies foto vo svojom pc a hotovo

marcovka1
28. sep 2011

@tinika no ja som skusala viackrat,ale nic ..klikala som na tu fotku a nic nejakmi to nejde ☹ idem skust este raz 😉

olienka12
28. sep 2011

@marcovka1 asi mas velku foto co tam chces nahrat 🙂

tinika
28. sep 2011

@marcovka1 olienka ma asi pravdu

danielka1982
28. sep 2011

babenky neviete čo je pravdy na tom,že starú porodnicu zrekonštruovali a hlavne záchody? A ešte jedna otázka.Nepoznám porodníkov v Prešove a dnes sa ma ujal v monobloku Dr.Pitoňák,budem vraj chodiť už len k nemu lebo ma rizikovu ambulanciu a tam teraz patrím.Pôsobil na mňa celkom v pohode.Aké máte naňho názory?

juliap
29. sep 2011

@danielka1982 Pitonak v pohode, svoje rizikovky si strazi, nemozem na neho povedat nic zle ... starostlivy, na vsetko sa vypytuje ...

danielka1982
29. sep 2011

Poucila som sa ze netreba davat na prvy dojem.Lezala som v nemocnici a dr.Pitonak neurobil na mna dobry dojem na vizite ale po prepusteni pri kontrole som sa dozvedela ze budem chodit uz len k nemu a na tej kontrole sa mi zdal uplne iny.Snazil sa ma povzbudit aj naladu mal dobru a tym uz aj ja a to v rizikovom tehotenstve pomaha.

tinika
29. sep 2011

@danielka1982 aj ja k nemu chodim a je v pohode a aj po porode sa zaujimal ked som bola s prvym vtedy som ho ani nemala vybaveneho

danielka1982
29. sep 2011

@tinika ked chodim k nemu do rizikovej ambulancie aka je pravdepodobnost ze ho budem mat pri porode aj ked si ho nezaplatim?

tinika
29. sep 2011

@danielka1982 tak toto netusim, zalezi asi kedy bude mat sluzbu, pripadne ak by si sla na sc tak ze sa s nim dohodnes

danielka1982
29. sep 2011

@tinika dakujem skusim sa ho to priamo opytat pri dalsej kontrole

zvonkohra
29. sep 2011

@danielka1982 namna posobil fajn dr pitonak...na vizitach citlive vysetrenia super

tasha
29. sep 2011

Dr.Pitonak je vynikajuci lekar aj clovek. Osobna skusenost a aj z pocutia inych mamiciek...

danielka1982
29. sep 2011

@zvonkohra ved prave na velkej vizite sa mi zdal taky odmerany az som sa cudovala ale popravde bol tam zhon mali operovat naraz 5 pacientky nejaky doktor z ciech ich mal operovat tak nemohol ani byt kludny nikto.No potom o par dni v ambulancii bol v pohode,vsetko mi vysvetlil,poucil,povzbudil a aj ta sestricka bola super,velmi mila.Skratka som odchadzala odtial veselsia a takpovediac nabita energiou 🙂

tinika
29. sep 2011

@danielka1982 hej ta sestrička je zlata a vraj si ma pamata spred 2 rokov tak neviem bo do rizikovej som nechodila tak jeidne z ctg

mirka12011
29. sep 2011

@tinika
@danielka1982
pitonak velmi zlaty bol taky milucky no ale adam sa mi zdal byt taky iny hihi

danielka1982
29. sep 2011

@mirka12011 toho asi ani nepoznam aj ked viem ze je prednosta

mirka12011
29. sep 2011

@danielka1982 spoznas na vizite hahaha ked tam este teda je....ci bude po tych vypovediach co davaju lekari hahaha po slovenku hihihi

tinika
29. sep 2011

@mirka12011 ja som ho na vizite videla ked som obla v aprili v nemocke, pri patovi si uz nepamamat, ale ani teraz uz velmi nepamam xicht

mirka12011
29. sep 2011

@tinika hiihi ksicht ako lekar hahaha

olienka12
29. sep 2011

heh doteraz mi zneju v hlave slova dr. pitonaka o 30minut na sal 😀 😀 a ja som chytla taku triasku,ze dovi dopo ale inak mily bol velmi 🙂)

sasa22122
29. sep 2011

@danielka1982 ja som tam stravila 2 tyzdne a nic tam neni zrekonstruovane ,akurat maluju detske oddelenie a su stiesnene podmienky ,v izbach je aj 6 mamiciek . 🙂

danielka1982
29. sep 2011

@sasa22122 Dakujem za info predsa len pojdem do monobloku,aj ked su tam vacsinou 3 postelove izby aj tak furt lepsie ako 6 postelove.

danielka1982
29. sep 2011

Mimochodom neviete ake su poplatky pri porode napriklad otec pri porode a podobne.

tinika
29. sep 2011

@olienka12 mne tak povedal ze sc a ja ze chcem polovičnu tak povedal ze sa uvidi (to uz len aby ma ukludnil bo nebol čas)

@danielka1982 myslim ze 17eur za ocka pri porode :D http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn... tam dole uplne mas vsetky sum

danielka1982
29. sep 2011

@olienka12 vies jak rada by som takuto vetu pocula už teraz?Niezeby mi tehotenstvo prekazalo snazim sa vychutnat si ho ale kazdy den prezivat ci je babo v poriadku a kedy prestanem spinit a ci to dobre dopadne atd,tak to cele tehotenstvo ma cakaju len strachy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre