Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

dadda02
13. okt 2011

Kleinova v Poliklinike na Levocskej

elizabet100
13. okt 2011

tak to je super, že nemusí chodiť do nemocky 😉

olienka12
13. okt 2011

@ivetka1981 no lm je aj mensie mesto menej rodiciek ... no ja si nemyslim,ze je to s presovskou porodnicou tak zle a ja osobne som nicim netrpela aj ked som tam mala obecenstvo a co, ved im chyba mozno rok dva a budu z nich vystudovani lekari, sestry... potom by to bolo ine keby tam boli? nie som princezna ani citlivka a skutocne som bola rada,ze zijem ja a maly aby som zaoberala takymi prkotinami...

dadda02
13. okt 2011

@ivetka1981 Ja som tiez nepocula na PO porodnice nejake zle odozvy, skor naopak. Zeny boli spokojne.
Na pritomnost medikov som sa pytala skor vo vseobecnej rovine, je to bezne v kazdom vacsom meste, takze preto. Len som chcela vediet, ci sa s tym stretli maminy tu v PO a ake to bolo. No a ako vidis, vsetky pisu, ze v pohode, pripadne mozes ich pritomnost odmietnut. Ja sa chystam do monobloku, lekara zazmluvneneho nemam, ale verim, ze i napriek tomu bude o mna standardne postarane a hlavne o male. 😉

bibina25
13. okt 2011

no ja som na porodnicu v PO pocula dost zleho, preto som radsej rodila v SL a bola som spokojna 🙂

ivetka1981
13. okt 2011

@dadda02 tak mi prosím Ťa poraď,ktorý gynek.,je ten naj..resp.ktorý je ten Tvoj...ja tu nepoznám absolutne nikoho... 😒

ivetka1981
13. okt 2011

@olienka12 no popravde,koľko ľudí toľko názorov...

ivetka1981
13. okt 2011

@dadda02 vysvetli mi prosím Ťa, čo ten monoblok je???A kde to je??

dadda02
13. okt 2011

@ivetka1981 poslem IP 🙂

ivetka1981
13. okt 2011

@dadda02 ok..počkám

marcovka1
13. okt 2011

@olienka12 presne tak dobre si to napisala! 😵

tinika
13. okt 2011

kočky ja bola na ten utz dnes, ideme domov a na 7 d ovytahu kto nenastupi? ta bezdomovkyna čo sme tu o ej pisali, este furt tam je ale asi na inom oddeleni abo čo, jooooj ale nesmrdela teraz sa as umyva .D

mirka12011
13. okt 2011

@tinika a ako dopadlo sono?

jolika
13. okt 2011

@lolinkamaminka ,neviem ale včera 12.10.2011 v novej pôrodnici nemali ani jeden pôrod, to viem od kamošky.

jolika
13. okt 2011

V prešove je Fakultná nemocnica, to znamená ,že má výučbu študentov medikov a sestier,to preto tam sú aj pri pôrode veď za chvíľu by nemal kto rodiť (nebolo by lekárov)

tinika
13. okt 2011

@mirka12011 vsetko ok akurat jazva je tenka takze asi sc bude

mirka12011
14. okt 2011

@tinika tak predsa kabelecka bude hihi hlavne nech bude vsetko OK....

zvonkohra
14. okt 2011

@bibina25 to si len pocula ale nevyskusala kazdy ma svoj nazor cize si myslim ze keby si tam lezala a bola mala by si uplne iny nazor

mirka12011
14. okt 2011

@bibina25
@zvonkohra
sak aj my sme poculi sem tam nieco zleeeeeeeeeee a bolo fajn no ne katka??? hihi

zvonkohra
14. okt 2011

@mirka12011 noo tak ja sa fakt nemam naco stazovat ale to som uz pisala x krat

marcovka1
14. okt 2011

@tinika asi lepsie aj druha sc ne?ci si chcela normalne rodit? ci teraz nerobia hned sc ked bola aj pri prvom porode sc 😉

tinika
14. okt 2011

@marcovka1 ano chcela som normalne, no vies, ked nemas lekara vybaveneho neriesia u nas nič len ctg pred porodom takze ani nevedia aku mam jazvu, sice osm lekara rieisla, ale ma teraza ine problemy, ma syna vazne choreho, tak ma volno a netusim kedy pride, tak neviem čo bude dalej, či dakoho ineho poriesim abo počkam do stredy na ctg a upozornim ich na jazvu čo s tym a uvidime

marcovka1
14. okt 2011

@tinika ja sa preto pytam ,lebo tiez som bola na sc a sono ti nerobia ze aku mas jazvu?

tinika
14. okt 2011

@marcovka1 sak to ze normlane robia len ctg pomeraju tlak a vysetria moc, ale osm si vybavovala povodne lekara tak mi kazal ze urobi utz tak som bola na utz a pomerali mi ju mam 3mm pred 2tt so mmala 3,5

mirka12011
14. okt 2011

@tinika och to zavisi od velkosti jazvy? teda hrubky? to som nevedela....ale kabelku by som brala.... 😀

tinika
14. okt 2011

@mirka12011 no tak som to pochopila, ze by mohla prasknut pri riadnom porode hihi to s kabelkou tu uz na mna niekto vytahoval :d to si bola ty?

marcovka1
14. okt 2011

@tinika aha a dalej nic ne u nas je to normalne 😒 aspon ti mohol povedat co ti odporuca ci sc alebo normal ...hlavna vec ze sa tam nachodis jak na klavir 🙂

mirka12011
14. okt 2011

@tinika jo jo ja som kabelka hihi no fasa cize asi aj nam ked sa raz podari kabelecka to isti .....

tinika
14. okt 2011

@marcovka1 no on sa vobec cudoval načo som na utz prisla tak mu vravim ze lekar mi kazal prist na utz ze kukne ranu ako je na tom bo chcem rfodit normalne tak viac to nekomentoval len povedal ze hranična a necha to na lekara

mirka12011
17. okt 2011

@tinika ako este kinderko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre