Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

tinika
19. okt 2011

@lolinkamaminka sak toto aj ja vravim, ze tie čo mozu rodit normalne idu na sc a ja b y chcela a nevyjde :D

atletkas
19. okt 2011

@tinika a ktorý doktor už 3 týždeň nepracuje???

tinika
19. okt 2011

@atletkas neviem či v kuse, ale ked so mtam bola nebol tam aj ked mal byt a menil si sluzby kvoli synovi, Pitonak , ale dnes tam bol a bude v utorok

tinika
19. okt 2011

a povedal, ze mozem este aj normalne rodit, ze je to rizikovejsie ale da sa, tka osm zvedava

mirka12011
19. okt 2011

@tinika ja som mala tlaky uz ked som chodila na ctgcka a to 3x minim som chodila za den a ti poviem ist z monobloku von na zastavu bolo peklo hiihi

marcovka1
19. okt 2011

@tinika nechces racej sc ked je to rizikove?budes kocka s kabelecku pre istotu 🙂

tinika
19. okt 2011

@mirka12011 no nastastie teraz chodim s manzelom takze len k autu, sice niekedy miesto az pri amfičku takze to skoro ako na zastavku ale domov mma blizsei :D no neviem moja, rozhodla som sa ze počkam do utorka hihi ak to nepride samo tak potom poriesim

mirka12011
19. okt 2011

@tinika pekne ti svieti 40tka super

tinika
19. okt 2011

@mirka12011 :D no som zvedava či bude aj 41tka :D

mirka12011
19. okt 2011

@tinika nestras hahahah

tinika
19. okt 2011

@mirka12011 no tak ked vstredu tak bude 41tt hih a datum by sa mi lubil tolko uz vydrzim .D

mirka12011
19. okt 2011

@tinika risko risko risko v utorok pod von aby v stredu nebola 41 hihi

tinika
19. okt 2011

@mirka12011 joj tetuska tak ked uz do utorka vydrzim tak fakt chcem stredu hihi 26.10. starsi je 26.11, tak by bol pekny datum a 23m rozdiel nie? ani neverim ze sa podari na termin:D

mirka12011
19. okt 2011

@tinika este si vyberaj hihi a preco by si nevydrzala??? uz tlakujes? hihi

tinika
19. okt 2011

@mirka12011 ta som myslela ze ani do teraz nevydrzim :D

marccelina
20. okt 2011

@tinika ahoj, ja idem v utorok ku Mudr. Pitonakovi po prvy raz do poradi, som v 29tt a cakam dvojcata....uff...len ani neviem ako ten lekar vyzera ...ixix chodis k nemu ? aky je? Drzim palce pri porode🙂)

tinika
20. okt 2011

@marccelina jej 4 baby budete mat :D parada, tato ma same princezničky :D no vyzera tak ze je vysoky, ma kratke hnede vlasy neviem taky vyrazny nos hihi aspon mne tak do oči buchne. neboj, sak ho uvidis :D je celkom v pohode, ked som sa ho pytala na nazor na spinal a clekovu anestezu tak povedal mi v pohode

zvonkohra
20. okt 2011

@tinika ja by furt radsej na sc sla mne sa uz nepodari do laurinych 2r ale snad do 3r hej....a potom budem prosikat pitonaka o sc 😀

tinika
20. okt 2011

@zvonkohra ja uz som tiez rozhodnuta, len on terza zase bude v blave a do utorka ktovie čo bude kym pojdem na ctg a budeme riesit

marccelina
20. okt 2011

@tinika som velmi zvedava na jeho spravanie atd..:D...mam take zmiesane pocity zo vsetkeho (hlavne ked citam komentare a zazitky z tej nasej slavnej presovskej porodnici!))....2.novembra idem na prietoky, tak sa chcem znovu pytat na pohlavie deticiek....moja lekarka mi dievky velmi nepotvrdila, len tam pravdepodobne nevidela "privesok", nevedela to s urcitostou....taaak som velmi zvedava 🙂

tinika
20. okt 2011

@marccelina a čo si čitala? no ja nemam zle skusenosti az na to ze ma vysetrovala stoškova a brutal

anicka1981
20. okt 2011

hehe, ale dopadla ta nasa porodnica, na poslednom mieste, fajna masiaren no 😀

mirka12011
20. okt 2011

@anicka1981 to by si nebola ani ty keby si sa neozvala....ale zle si kukala ostala 5 ne posledna ahhahahaah

mirka12011
20. okt 2011

@anicka1981 sukromne radsej nedavali bo by tie palky co sa tam plati by hned nezamestnanost posilnila hihi
hlavne Saca....

anicka1981
20. okt 2011

@mirka12011 ty si zle kukala, bola prva od konca aj s pozazskou bystricou 😝 , strihaju a rezu jak masiari, dobre ze nie na chodbe 😝 , ale s tym mas pravdu, kazdemu vyhovuje nieco ine 😀

mirka12011
20. okt 2011

@anicka1981 no hej ale ked hovorili ktore skoncili posledne presov nehovorili ale je to jedno skoncila medzi poslednymi to je pravda a presne preto ze mamickam nieco ine vyhovuje to je pravda radsej si zaplatit dr aby dobre bolo a to hocikde a myslim ze vacsiu mieru k poslednemu miestu zobralo starostlivost o babatka z novorodeneckeho ale o tom potom...... 😒

anicka1981
20. okt 2011

@mirka12011 v saci som neplatila doktora a dobre bolo, jedlo nosili na izbu, vizita bola 2x do dna pre babo, a 2x pre nas, ako super starostlivost, maly bol hned pri mne, aj s kojenim pomahali, ako ja som max spokojna, cely pobit v nemocnici bol ako dovolenka, a na porod mam len krasne spomienky, 😉 , nelutujem, ze som isla do sace, aj pristup lekarov bol uplne iny, som tam mala pocit, ze ja som zakaznik, a ani su tam pre mna,
a nadstandart sa plati aj v presove,, takze ma to vyslo narovnako, s tym, ze som mala lepsiu zdravotnu strarostlivost ako v po,,

janka03
20. okt 2011

Ahojte baby, chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť 🙂 16.06. 2011 som v monobloku porodila sekciou dcérku pri jednom úžasnom Dr.Mám len tie najlepšie spomienky.Musela som ísť do nemocnice skôr lebo malá mala málo plodovej vody a malú hmotnosť.Naštastie po infúzkách pekne pribrala až 550g čo bolo podľa DR.úplne super.Sestričky ako aj lekári boli veľmi milí či už ako sa to povie na tej čakacej strane alebo už po narodení maličkej, nezažila som ani jednu zlú skúsenosť.

mirka12011
20. okt 2011

@anicka1981 ako o nic ine nejde ako len ako to podas....prides s cistym poddrbom...ako my by sme prisli s tym, ze ste videli ako sme dopali no pekne mamicky hlasovali alebo nieco take...
a ty prides zdvihnes tlak ze cisto poodzub ako kazdy ma nejaky ten pribeh v porodnici co mu vyhovovalo co nie....
ja som si dr zaplatila a staral sa ........ ale o mna sa tam vsetci starali kedze sme nemali velmi dobre vysledky ale to je teraz jedno....
proste ci BA, KE ci PO kazdemu presne ako hovoris ine vyhovuje
niekto nema auto ako by za nim chodili no ale to je fakt jedno....
len nech to necita tinika bo hned pojde rodit do monobloku hihi

mirka12011
20. okt 2011

@janka03 no ano sestricky aj dr su super len na novorodeneckom by to mohli byt o stupen lepsie....teda cest vynimkam par ich bolo uplne super....a mozno mali len zlu naladu no co ja viem.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre