Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

bambulka24
5. mar 2012

@dede28 nie nie, určite bude lepšia 😎 daj potom vedieť

dede28
5. mar 2012

@bambulka24 jj,urcite dam vediet 🙂

marcovka1
5. mar 2012

@mirka12011 teraz su na kopci jak ma konecnu 4 tusim Bernolakova ms,ale maju stranku aj fb 🙂 ja nie som zo sekcova 😉 zmena vzduchu nezaskodi 😀
@bambulka24 no s tou palovou mas pravdu ja som ju tiez ,len rau zazila a stacilo 😖 🙄

dede28
5. mar 2012

@marcovka1 a co bolo na tej palovej take zle??chystam sa ku nej tak zanam info 🙂 dikes

bambulka24
5. mar 2012

@marcovka1 a pri akej príležitosti si ju zažila?

bambulka24
5. mar 2012

@mitomi blahoželám k dcérke 😵 želám veľa zdravíčka 🙂

marcovka1
5. mar 2012

@bambulka24 mne hodnotila ctg,ale zaujem ziaden o pacienta ako sa citis a pod.presne ako pises chladna a nepristupna a predomnou bola jedna mamicka co uz porodila zrejme sa jej prisla podakovat za porod,lebo mala taku tasku darcekovu a pani Palova holiwudsky usmev chi chacha a ja ze jaka super lekarka,ale ako sme vosli dnu na hodnotenie usmev sa kdesi stratil 😝 😠 nemali sme darcekove tasky 😀 niekomu mozno sedi mne nie a som rada ze uz nie je v nemocnici 🙂
@dede28 ty mozes mat s nou dobru skusenost skus a ked sa nepodari uz ,len darcek pomoze 😀

mirka12011
5. mar 2012

@marcovka1 preco som v tom, ze si sekcovcanka? 🙂🙂🙂 viem jasne viem kde to je prosim ta ako ta palova kukuca tiez mam jednu negat skusenist s jednou zo starej na pohotovosti auuu

bambulka24
5. mar 2012

@marcovka1 no krááááááááááááááásne 😖 😖 😖 to žeby som okrem dcéry a placenty porodila ešte nejaké darčekové prekvapenie 😕 😀 😀 😀

bambulka24
5. mar 2012

@mirka12011 vlasy asi po plecia, tmavé, vysoká a chudá 😉

marcovka1
5. mar 2012

@mirka12011 ja som s trojky ,ale uz tam nebyvam postavili sme si dom nedaleko PO,ale casto som v presove chodim k rodicom a teraz do emer 🙂 😉

marcovka1
5. mar 2012

@bambulka24 😀 😀 😀 asi tak 😀 popis sedi a vies ze ma take male dietatko asi 4mes.

mirka12011
5. mar 2012

@bambulka24 okuliare?

mirka12011
5. mar 2012

@marcovka1 jaj no ta uz znam 🙂🙂🙂 ako sa byva v domceku🙂

marcovka1
5. mar 2012

@mirka12011 okuliare nema 🙂 mame kamosku spolocnu Deni F. 😎

mirka12011
5. mar 2012

@marcovka1 dendu myslis?

bambulka24
5. mar 2012

@marcovka1 hej, viem, že má dieťa..

@mirka12011 nie, nemala okuliare

marcovka1
5. mar 2012

@mirka12011 ano deni 🙂

mirka12011
5. mar 2012

@marcovka1 co si ma naska na fb? 🙂🙂🙂🙂 no pekne denda pride v stredu myslim domov 🙂

mirka12011
5. mar 2012

@bambulka24 jejej inak gratukka k tehu 🙂🙂🙂

bambulka24
5. mar 2012

@mirka12011 ďakujem 🙂

eerriikkaa
5. mar 2012

@sofinka333 ahoj tak mlady s ciernymi vlasmi v starej porodnici moze byt dr. Kuba ... mna rodil .... ked som prisla s kontrakciami kazde 2 minuty tak skonštatoval že jemu teraz začala služba a ja určite neporodim počas jeho služby a odisiel a ani nie 3 hodinky na to bola mala na svete a dr Kuba ked ma videl ze uz rodim tak skonstatoval len citujem : To vy ?..... on moj porod skor ani nestihol kym sa zorientoval ze co lebo sa prave zobudil tak malinka uz mala hlavicku vonku... a na druhy den prisiel za mnou ze ak mi prepustia malu tak kludne mozem ist domov ze ja uz som prepustena :o)))

tigrica182
5. mar 2012

@eerriikkaa mna kuba prijimal - srandista - no nic ine - viac som ho tam neviedela - ale pozeram, e sa mu budem vyhybat

sasa22122
5. mar 2012

@sofinka333 ked ta prijmal taky mlady lekar tak to bol podla mna Varhol ,uplne mlady a totalne neochotny .ja s nim mam tiez zlu skusenost ,

marcovka1
5. mar 2012

@mirka12011 ano podla fotky som ta spoznala 🙂 🙂 uz v stredu no super 🙂

mirka12011
5. mar 2012

Odkial sa poznate?
@marcovka1

anavila
5. mar 2012

@stassa ahoj..no ja som si stale omrkla v tej ambulancii dole, kde sa robi CTG ma sestricka na nastenke rozpis sluzieb 😉

anavila
5. mar 2012

@dede28 ahoj..no neviem ale Palovu Ti neodporucam...fakt je velmi odmerana a nic ti nepovie dokopy..ja som bola pri nej na CTG a ona ze ake mate tazkosti...a ja som spustila: puchnu mi nohy, tvrdne mi brucho, citm bolesti obcas, a ona napisala do spravy...pacientka sa citi dobre...a to uz ani nehovorim o tom, ze mi na to nic nepovedala...mala som pocit ze som jedna z mnohých "kusov" ako v pekárni ked idu rožky po páse :D Ja chodím na Sekčov ku gynekologičke Mudrej...je fajn, jedine minus je, ze nema v mabulancii ultrazvuk, ale inak je fajn.

anavila
5. mar 2012

Inak dievčatá mám jednu otázočku...píšete že chodíte do EMER, to je materske centrum, ak sa nemylim? ake su podmienky ked by som tam chcela prist, kde to funguje a kedy? a co tam robite? nieje to problém, že niesom priamo presovcanka? hlupe otazky, viem 😅 😅 😅 ale dakujem 😉

dede28
6. mar 2012

@marcovka1
@anavila nooo,tak teraz ste ma s tou Palovou zneistili,tak neviem,zeco 😕 😕 a co tak dr.Goc,alebo Lysi?Oni su v gynstare

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre