• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@bambulka24 niektore pisu tak,ine tak,sto ludi,sto chuti :slight_smile: ja zajtra pojdem po ten listok ku starej dr.a hned ku nemu,uz nebudem spekulovat a nakoniec,sak sa zase da zmenit,no nie :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 no tak sa možno stretneme :grinning:
13. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 ja len dufam,ze to stihnem,ked vravis,ze medzi 8-10 bo ja o pol 9 idem odniest malu ku svokre,tak do muca po ten vypis a tak nemu,tak dufam,ze stihnem :confounded:
13. mar 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 a nemôžeš ju skôr odniesť??? mne tak povedala sestrička :wink:
13. mar 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa hej no a? :grinning:
13. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 ja som v 8 tt ked som prisla z prace zacala spinit, volala som hned Dr.Čopovi,ten mi presne povedal čo ma čaka, kam mam ist co mam robit, podla toho co mi povedia v nemocnici.. hned som ostala na 3 dni na pozorovanie, Dr.Čop tam na druhy den operoval jednu pani, takze prisiel vecer pozriet svoje pacientky. Ale od vtedy je vsetko OK. ( klop,klop) Minule som mu v poradni povedala ze som mala take silne pichanie na pravej strane, a hned bez vahania vedla do miestnosti na sono a prezeral ci je vsetko Ok, bolo :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 no ako si dopadla,bola si?ja som az na piatok objednana,lebo az v piatok mi dr.palova da ten vypis,dnes tam nebola,ale uz mam od Lyseho papierik,ze ma vezme,ja nevedela,ze aj to treba :slight_smile:
14. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no ako si dopadla,bola si?ja som az na piatok objednana,lebo az v piatok mi dr.palova da ten vypis,dnes tam nebola,ale uz mam od Lyseho papierik,ze ma vezme,ja nevedela,ze aj to treba emoticon
14. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čaute. Kyselý mi povedal že mám prísť vo štvrtok ráno na príjem. Urobíme sekciu. Ale rozmýšľam že ako je to s plánovanou sekciou??? Netreba nejaké predoperačné??? Či ako to vlastne prebieha ke%d je to plánované?
15. mar 2012 o 09:53  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa asi spravia v ten den
15. mar 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra som zvedavá. Dnes bol taký divný....A nemám ešte urobený výter na streptokoka. Tiež neviem kedy to budú robiť....???
15. mar 2012 o 12:24  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa neviem ja som chodila k pallovi a ten vyter som nemala tiez vobec urobeny
15. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra nevieš ako by som sa tam dovolala a ho nejak odchytila? Lebo volám na ctg a nikto to tam už 2 hodiny neberie....
15. mar 2012 o 12:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa eee ja som tam ani nikdy nebola
15. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky ako je to teraz v monobloku?Ked chcem pri porode konkretneho lekara,treba nieco podpisovat alebo platit este pred porodom alebo ako to je?Ja chodim do rizikovej k Pitonakovi a po tych ťažkých mesiacoch mam pocit ze len jemu verim,dosť mi pomohol hlavne psychicky čo sa cení,len viem,že má toho dosť a aj chorého syna v BA a často chodí za ním tak neviem čo a ako.
15. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa vies co ani ja som nemala predoperacne a tiez som sa divila ze netreba?? :confused: a doky ze ne a tiez som bola v stvrtok na ctg a v piatok prijem a hned prva na sc :sunglasses: mozno mal blby den ..moja tak sa drz a bude chlapcek ci nevies ?prekvapko :grinning:
15. mar 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa mojka tie mena by si mala zmenit v pase :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: a dat uz len to jedno :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: no name :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka1 tak to veľmi neviem čo bude. Lekár mi povedal že na 51% asi dievčatko. Tak som sa toho chytila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kúpila niečo ružovučké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . No uvidíme, netuším...ale ja by som sa potešila dievčatku.... Uvidím keď sa zobudím a uvidím modrý náramok tak to teda budem rozdychávať :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 12:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka12011 Myslíš Kunigunda???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 12:40  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa a kedy to ides na ten prijem?
16. mar 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
16. mar 2012 o 12:55 • maxim10
@zvonkohra vo štvrtok ráno na 7-mu. Keby sa niečo dialo tak aj skôr....uvidím v akom telesnom rozpoložení budem...ja by išla aj v stredu :slight_smile:
16. mar 2012 o 13:01  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 si vieš predstaviť keby som tak nadiktovala Kunigundu??? xixixixi odpadli by :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 13:01  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 ANO to mas pravdu - neviem sice ako to funguje v monobloku, ale v starej beru na noc mamickam babatka - aby si mamicky oddychli
16. mar 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa by ich piclo :D:D:D sak sranda musi byt no ne? hihi tak cez vikend mozno dojdeme :D:D:D donesiem ti cukriky :D:D:D
16. mar 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 cukríky???? :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 17:25  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je noveho v starej? Maju uz dokoncenu porodnu salu? Ak ma niekto blizsie info, prosim, napiste.
16. mar 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa cokoladu nebudes moct pre mliecko :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a cukriky pocmulas :slight_smile::slight_smile::slight_smile: mne len cukriky nosili som domov sla ako nabalena cukrikami ze dovi dopi :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 kks ze nemozes cokoladu a ja na 2 den po porode uz na 9tku sla na capovanu cokoladu :grinning:
16. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok