• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@zvonkohra odvaha kokos :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. mar 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra si zabila :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 09:43  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 no čokoládu viem že ne. Ja že v tých cukríkoch bude nejaký skrytý význam - jak ty znaš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes som sa dozvedela že kamoška čo čakala so mnou už má synčeka, dnes sa jej narodil v noci a ešte jedna tiež synčeka už pred pár dňami. No nič baby...už len ja na rade :wink: :wink: :wink:
17. mar 2012 o 09:45  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa mojka si vystihla uz len ty si na rade :slight_smile::slight_smile::slight_smile: cukriky no sak mozem ti doniest bombonieru cukrikovsku s lekerom dnu :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: len neviem ci bez cokolady najdem :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 cokoladu zlizes :grinning:
17. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 budem vďačná i za žuvačku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2012 o 15:16  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stassa tak kupim balik zuvaciek a dam ti jednu :D:D:D
@zvonkohra to je jedno nas upozornili sestricky ze ani jogurt cokoladov nemozme :D:D:D hlavne ze nam ho na ranajky dali :D:D:D
17. mar 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 joj, nám na obed dali paradajkovú polievku a mäso s ryžou a hráškom .....mňamka :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 16:53  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 ja som kaslala na take ja som potrebovala svoju davku :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa waw luxus :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
@zvonkohra zavislacka jedna :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi prosím napísať, aký je postup pri objednaní epidurálu v monobloku? kde to mám ísť zaplatiť a podpísať? dúfam, ze to môže aj manžel, kedže som na prisnom kludovom režime :slight_smile: dakujem
19. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako je to so službami v starej pôrodke? Keď niekto slúži tak je tam celý deň? či 24-ka? A ak neslúži napr. primár....????
19. mar 2012 o 14:38  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dňa 26.3.2012 bude na STV2 odvysielaná relácia Medicina, ktorej témou budú Moderné metódy pôrodov. Hosťami relácie budú prednosta nemocnice na Kramároch, Doc. MUDr. Igor Rusňák CSc. a riaditeľ sanatória Koch MUDr. Vladimír Cupaník, PhD.. Členky OZ Ženské kruhy pripravili pár diváckych otázok, ktoré zaslali redakcii STV a ktoré si môžete prečítať v príspevku . Nevieme či otázky budú aj hosťom relácie položené. Ak vás otázky zaujali a chcete vidieť odpovete, pozrite si reláciu v pondelok dňa 26.3.2012 na stanici STV2

http://www.zenskekruhy.sk/index.php/akcie/pozyvame-vas/112-otazky-pre-doc-mud...
19. mar 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@castania presne to zaujima aj mna. Vidim, ze mame skoro rovnaky termin, mozno sa stretneme :wink:
19. mar 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievacata, neviete niektora, ze kde sa mam teraz hlasit, ked na mna dojdu kontrakcie abo mi rupne voda v starej porodnici??? bo teraz ked rekonstruuju, tak je vsetko naspak :grinning: a som sa zabudla spytat sestricky, dnes bol na ctg chaoooooos, vsetci dr. operovali :confused:
19. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezdickamaria ešte to nie je prerobené? máš číslo kde si sa objednávala na ctg že? tak skús zavolať, keď tam je ešte chaos
19. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa ja som myslela ze si uz s primarom dohodnuta ci? :confused: 24 -rky asi nerobia skor 12 -tky,ale primar urcite ,len 8 moc som ti nepomohla ,ale skus zavolat do nemocnice urcite maju nejake info pre pacientov :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezdickamaria ja sa chystám ísť na príjem z hlavného vchodu...tam ako sa chodí na ctg ale hore po schodoch a zazvoníš na pôrodnú sálu. Ja tak idem vo štvrtok....
19. mar 2012 o 21:21  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka1 veď som dohodnutá, len som nevedela ako to oni majú tam tie služby či 24 či 12... Lebo keď napr. má primár zajtra 24-ku tak v stredu ráno asi pôjde domov si oddýchnuť.... a ja nie som až tak s ním dohodnutá že zavolám a on príde...ja len tak "na tajňáka" :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2012 o 21:23  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa ked ides rodit sekciou vyter na streptokoka je zbytocny
19. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa jaaaj, ze hore po schodoch a to aj v noci??? bo ja sa prave toho bojim, ze ma to chyti v noci, jak pri prvej buchticke :wink: ta zeby sme tam nelietali okolo nemocnice :grinning: takze dakujem
20. mar 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa takze v stvrtok?jaaaj daj potom info
20. mar 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa kde si? vecer piseme musim ta povzbudit :D:D:D a dohodnut :D:D:D
20. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2012 o 14:03  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 :slight_smile: ahoj, som zvedava to akeho datumu to potiahneme :slight_smile: vo stvrtok idem do nemocnice, tak zistim, ako s tou epiduralkou ... zatial este nestresujem, neviem do čoho idem heh, ale tak radsej nech to mam vyplatené dopredu :slight_smile:
20. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri prvom mala epi, ale nic dopredu som neplatila
20. mar 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
trosku mimi temy porodnica...neviete kde zistim kedy ordinuju gynkologovia v centrume na sidlisku 3?
20. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassa aha,ale ked pojdes rano na prijem tak dufam ze tam bude :slight_smile: joj sak to uz za chvilu ..drzim palce hlavne nech vsetko dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@annie6 a ktoreho myslis ,lebo su dvaja Ligus a Smolko :confused: :slight_smile:
@mirka12011 bola si z Dendou ???
20. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok