• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

4. januára 2017 
@castania ja som sa s ňou dohodla raz keď som bolan na ctg a bavili sme sa či si mám zaplatiť pôrodníka...tak sme sa dohodli, že bude pri pôrode so mnou :wink:
23. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hviezdickamaria nooo,tak to si ma velmi nepotesila,cakala som viac :unamused: :unamused: :unamused:
24. apr 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 a si mala aj manzela pri sebe??lebo ja som pri prvom porode mala a aj teraz chcem mat,ale ta porodna asistentka sa mi pozdava,som vobec netusila o takej moznosti :sunglasses:
24. apr 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no že ja som to tam nikde napísane nevidela, a ktorú pôrodnú asistentku si si zajednala, za takú sumu??
24. apr 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ako je to s vyberom porodnika ? plati sa mu dopredu , alebo az po ? Uz je asi aj cas aby som to zacala riesit :grinning: apropo MuDr Pitonak ? poznate niekto ?
24. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samantha24 no aby sme si rozumeli, jednoducho som ju mala pri sebe, zaplatila som toľko koľko som napísala a bolo to uvedené v cenníku ktorý visel v miestnosti, kde robia ctg, neviem, čo ešte k tomu mám napísať...Ktorú pôrodnú asistentku som si zaplatila to je snáď jedno nie?
@dede28 áno, aj otecko bol pri pôrode :wink:
24. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no fajn a je to v miestnosti,kde robia ctg na starej porodnici,ano?mrknem sa potom na to,ked pojdem na ctg,len to mam este cas :sunglasses: :sunglasses:
25. apr 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobucik ahoj, mudr. pitonak je skvely, isla som k nemu ako k porodnikovi na zaklade odporucani viacerych spokojnych zien a ani mna nesklamal.. chod k nemu bez pochyb..
25. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dede28 no veru, času dosť ešte...ja keď som išla na príjem v 2011 tak som išla zozadu...v tej miestosti, hneď keď si zazvoníš na pôr. sálu na príjem :wink: najprv je ctg a ďalej sedí lekár.
25. apr 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 aha,lebo ja som pri prvom tehu bola na ctg na novej,takze som nevedela,ze kde robia na starej :sunglasses:
25. apr 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24
@bambulka24 tak je to blbosť neviem kde si to vydela ale platí 17,00 eur v starej pôrodnici aj v novej rovnako -overené. A vyvesené 20 eur :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. apr 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolika no nie je to jedno? 3 eurá hore dole? mne sa zdalo, že 17, potom sme sa o tom bavili doma a zistili, že asi 20, ruku do ohňa za to nedám, koľko presne, jedno z toho...nebudem sa tu opakovať, keď máte pocit že si vymýšľam tak to nemá zmysel ďalej riešiť!
25. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 radsej nic nepis ,lebo ta tu znesu pod ciernu zem, poniektore :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby...mám jednu otázku...som v 39.týždni termín mám 1.5. a už druhý deň mám taký hnedý výtok bez bolestí, malý kopká tak neviem či ísť k lekárovi alebo to je príznak toho že pôrod sa blíži...čítala som si rôzne fóra a dočítala som sa, že pokiaľ to nieje krvavý výtok tak sa nemám báť...máte nejaké skúsenosti z takýmto výtokom???Ďakujem za odpoveď
26. apr 2012 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiksina_21 hlienová zátka môže mať taký nádych, ale na tvojom mieste by som to nepodceňovala a šla do nemocky...môže sa čokoľvek diať...mne keď v 38+3 prepichli plodovú vodu bola už trochu krvavá...a pri tom som mala 10 dní do termínu ešte...
26. apr 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobucik taktiež odporúčam :slight_smile:
26. apr 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa opytat, pri porode moze byt aj niekto iny ako otec babatka? a je tam cely cas, alebo ako? vobec neviem ako to je u nas :grinning:
26. apr 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiksina_21 odporúčam ísť do k lekárke možno to nič neznamená ale istota je istota.....do pôrodu to nie je až tak ďaleko a moja plodová voda bola hnedá
26. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 tak tak :grinning: , najlepšie je chytať niekoho za slovíčka, potom sa tu môžeme baviť večnosť a figa z toho...
26. apr 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiksina_21 pre istotu sa choď ukázať lekárovi :wink:
26. apr 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiksina_21 podla opisu je to hlienova zatka a pomalicky sa pripravujes na porod, ak by sa farba zmenila na cervenu, teda s krvou, chod do nemocky, takto je to o.k.
@klobucik Pitonak je dobry vyber, aj pre normal porod aj pre sekciu ...
@annie6 prip porode moze byt aj iny prislusnik rodiny, teda napr. ak myslis, ze by si to lepsie zvladla trebars s mamkou, tak moze byt ona, treba to nahlasit, ked prides na porod, ze tam chces mat toho a toho ...
26. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@atreyu
@radoslava25
@bambulka24
@juliap ďakujem za odpovede, výtok už nemám, ale zajtra idem ku svojmu gynekológovi tak uvidím čo povie.
26. apr 2012 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, čo sa nosí so sebou do pôrodnice, hlavne pre babatko?
27. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 pozri si starsie prispevky, ale pre babo ti stacia jednorazove plienky cely balik a vlhcene obrusky, krem na dupu a osetrovanie pupceka ti daju ... doma nachystaj muzickovi do vanicky od kociara, alebo vajicka to, v com pojde domov, s tymto po vas pride ...
27. apr 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 mne v starej pôrodnici dali lístok a tam som mala napísané že čo treba, ale treba si ho vypýtať...pre bábätko tam je napísané plienky 8ks/na deň, krém na zadoček, vatové štetôčky (to sú asi tyčinky), vlhčené utierky a detský olej
27. apr 2012 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 do starej porodnice ti stacia plienky (40ks) a vlhcene obrusky, nic viac, rodila som tam presne pred 4 tyzdnami :wink:
27. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 plienky a vlhcene utierky..krem na dupku budes mat v kufriku, ktory dostanes ked dostanes babo na rooming (male balenie sudocremu) a o pupcek sa nemusis starat ty, babatko ti kupu sestricky..teda aspon tak to bolo v monobloku..urcite ziadne vatove tycinky alebo olej..olej potrebovali len mamicky, ktorych babatka mali polohove nozky (trosku skrivene od polohy v maternici) a mali babatkam masirovat nozicky, tak vtedy aj olej, ale to staci ked manzel donesie ak to vobec bude treba..
27. apr 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka žienky :slight_smile:
28. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz chcem citit pohyby,este mam aj placentu na prednej stene,tak neviem,ze kedy :angry: :angry: :angry: :angry: som v 17.tyzdni,viem ze mam este par tyzdnov cas,ale tak :sunglasses: :sunglasses:
7. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj maminy. Vraj sem chodite najcastejsie. V septembri by sme sa mali stahovat do Presova na sekcov. su tu nejake maminy co by poradili, popisali, pripadne neskor aj uzavreli kamaratstvo? mam dve deti. rok a pol a 7 rokov. kludne napiste do IP ak by mal niekto zaujem. Ako sa poznam tak zabudnem do ktorej temy som pisala :grinning:
8. máj 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok