• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@dominika69 jeeej dakujem krasne a este som sa chcela opytat pre babatko treba vecicky hned ci az ked pojdeme domov ci ako to je? :unamused:
14. jún 2012 o 22:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta111 vecicky staci ked prinesie manzzel pri odchode :wink:
14. jún 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika69 Dakujem ja uz mam stresy teraz kde to este do augusta :sweat_smile:
14. jún 2012 o 22:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eldzina heh, ja som na ctg chodila do starej, a rodila som v saci, nakolko v starej zasiahli tak rychlo,ze ma nechali za kazdym ctg cakat 4 a pol hodiny za vyhodnotenim, ktore urobili ak,ze doktor prisiel do ambulancie a sa podpisalna ctgecko a ja som stala vo privretych dverach,,, pri takejto ochote a rychlosti, by som asi porodila sama na chodbe :grinning: takze,ked chce aby vas dokalicili tak rodte v presovskej porodnici, ale kazda ma inu skusenost, moja je zla,
14. jún 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta111 ja mam tiez stresy bojim sa velmi ale to asi kazda prvorodicka :slight_smile: uz mate vsetko kupene? lebo mi akosi este nie :unamused:
14. jún 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezibosorka Ahoj. Jasne, ze sa da aj inde chodit na CTG aj inde rodit. Len som napisala svoju skusenost, ze uz "moj pripad" poznali z CTG a tak v tom chaose pred porodom som uz vela veci nemusela vysvetlovat a upozornovat, mala som to v karte.... a fakt len prisiel Dr. na porod stylom, Aaaa to ste vy co .....
15. jún 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, má niekto skúsenosti s Dr. Kuba na starej pôrodnici? Prosím dajte info!
15. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som chcela vediet od bab, ktore uz maju porod za sebou, ci sa stalo niektorej, ze po roztrihnuti ju zasivali bez lokalnej anest. - za ziva. Ze vraj pri tych tlakoch nastrih ani nieje citit, len potom to zasivanie zavisi od lekara...
15. jún 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika69 Tak nam treba dokupit viac menej uz len take malickosti :wink:
15. jún 2012 o 11:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merilin tak ja som šitie cítila jak za živa a dačo na umrtvenie mi dali...závisí to od ženy, niektoré to cítia, iné nie :confounded:
15. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 hmm.... tak pekne.... :unamused: a je pravda, ze nastrihnutie nieje citit, len to sitie potom?
15. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin ja som cítila, ale popri tej bolesti ostatnej som to nejako extra neriešila :grinning: :grinning: :grinning: tuším som cítila akoby ma niečo zaštípalo :sweat_smile:
15. jún 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze meno Timea je teraz velmi aktualne. Aj ja sa tak volam a to ked som sa narodila (pred 28 rokmi) som bola skor vynimka. :slight_smile:
15. jún 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 nič by sa nestalo keby to meno dali do kalendára nie?
15. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 to mas pravdu. Ako dietatu sa mi krivdilo, ked som nemala meniny. Neskor som vypatrala, ze su v maji, no a teraz ich dali na januar. Tak mozem oslavovat aj 2 krat do roka :wink:
15. jún 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 no ja viem o tom, že je to 3. mája :confused:
15. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano. Ale teraz to niektorí výrobcovia kalendarov dali ku menu Timotej.
15. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 ahoj,ty uz si sa objednala na ten glukozovy test,ides vobec??ja pri malej nebola tak vobec neviem,ze co ma caka :unamused: :unamused: ale som pocula,ze to je riadny grc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 je to v pohode, a pokial ma tam sluzbu dobra sestricka, tak ti dovoli dat trosku citronu a potom sa to da :wink:
15. jún 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 mohli by sa zhodnúť, nebolo by odveci

@dede28 hej, idem 18.6., aj pri malej som bola, no tak je to humus, čo ti poviem :zipper_mouth: ale čo už, keď treba, a potom to čakanie a chodenie na ten hajzel kde všetci a pichanie do prsta, to je ešte horšie, fuj, a kopa cigošiek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no a to kd e sa presne chodi?mne vravela sestricka,ze to niekde za monoblok mam ist,ze tam je laboratorium :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som ju velmi nepochopila :grinning: :grinning: aj ty tam ides??
16. jún 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin a ked mi nedovolia dat tam kus citronu,tak sa im tam pototo :grinning: :grinning: a budu spokojni :sweat_smile: :sweat_smile:
16. jún 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 nie ja idem na polikliniku na levočskú, tam chodím k dr. :wink: aj labák tam je
16. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolika prepúšťaciu správu pre mňa a popri tom ešte mali asi 2 sekcie a samozrejme obedík :D
17. jún 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin Áno stalo. Nič neboj. Je to tak lepšie, vidia aj kde prípadne krvácaš a lepšie to potom urobia a skôr sa to zahojí. Po pôrode je to aj tak opuchnuté takže to síce bolí no nie tak strašne. Je aj dosť možné, že nepraskneš a ani ťa nebude treba nastrihnúť (mne sa to stalo pri jednom pôrode).
18. jún 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete nahodou ked idem na CTG robia tam aj ine vysetrenia resp. poradnu alebo len to CTG?dakujem
18. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andika5 tlak,vaha moč
18. jún 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa spytat ci aj v starej porodnici je nadstandardna izba, a pripadne ako je zariadena ak ste ju niekto mali ?
18. jún 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela02 ahoj - ano je tam nadstandard - je tam TV (plazma - alebo LCD - no proste plocha TV na stene) chladnicka s mraznickou, radio aj na CD, ventilator, sprcha,umyvadlo, kozenkove sedenie 2 kresla a jeden dreveny stolik, postel, taka plexiskova postielka pre dietatko .... celkom fajn... cena je 20€ na den . jjedine co mi tam chybalo bolo WC na izbe.. to je klasicky na chodbe
18. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrica182 no parada len ci sa k tej jzbe dostanem,ked uz by som si vybrala porod tam :D
18. jún 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok