Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mandm
11. júl 2012

@nmonika neviem o tom, ze by bolo neplatene 😅 ja som bola na priprave u pani Rosnerovej a tam sa plati, ak si dobre pamatam 5 e. 🙂

nmonika
11. júl 2012

@mandm To som fakt len vycitala na tej stranke,ved sa popytam zajtra.Ale dakujem.

lenka369
11. júl 2012

@mandm
@nmonika ahoj tak ja som dnes volala na sprievodcovi pôrodnicami su neaktualne už info dali mi ine čislo a tam mi už nedvíhali skusim znova zajtra ☹

nmonika
11. júl 2012

@lenka369 jaj,aj som si myslela,ze to tak bude.No ved ja sa zajtra tiez popytam,snad mi tam niekto poradi.Idem na to sono-prietoky tam na 9.posch.

lenka369
12. júl 2012

@nmonika ahoj tak ako si pochodila?sono je ok?

nmonika
12. júl 2012

@lenka369 Ahoj.VSetko je v poriadku,prietoky OK.Psychofyzicka priprava na porod,ja u nich pond-stvrtok,od 15:15-17:00 a vedie to Rosnerova Ludmila,0905 530 708.Objednat a informovat sa da u nej.Nepise sa tam cena,ale bude to tych 5 eur predpokladam.
So sestrou chceme ist aspon 1-2x,ze o com to vlastne je 🙂

lenka369
13. júl 2012

@nmonika o dakujem takže sa treba najprv objednat? a nevies od akeho tyždna sa chodi či to jedno.

nmonika
13. júl 2012

@lenka369 nebolo to tam napisane.Myslim,ze to je na tebe.Je potrebne sa objednat,ja so sestrou planujem ist buduci tyzden vo stvrtok.V pondelok bude rozhodnute a budem tam volat,ze ci este maju volne miesta.Dojdi aj ty vo stvrtok,ale dame si prv vediet,v pondelok 🙂

lenka369
13. júl 2012

@nmonika tak aj ja zavolam v pondelok ze co a ako dame si vedieť...ešte raz diky

nmonika
13. júl 2012

@lenka369 v pohode

olienka12
13. júl 2012

kocky inak predporodnu pripravu ma aj emerka na sekcove www.emerka.sk

zvonkohra
13. júl 2012

@lenka369 je jedno od akeho tt chodis

katkapresov
14. júl 2012

baby neviete ako to chodi v monobloku pri cisarskom?moze otecko cakat niekde na chodbe alebo je zbytocne aby ma tam cakal.myslim tym ci ho ku mne pustia a ukazu mu babatko ....?

olienka12
14. júl 2012

@katkapresov ano moze treba dohodnut aby ho pustili pred operacku,ked budu brat babo hore na novorodenecke ukazu mu ho moze ho sfotit, ty sa budes preberat cestou hore,tak moc nepokecate teda ak nebudes mat spinal. vacsina sestriciek pusti potom otecka aj na izbu na chvilku ked uz sa preberies,ale vsetko je vec dohody treba sa pytat oficialne to nie je pravidlom 🙂

tinka5
14. júl 2012

Pozdravujem všetké mamičky, čo ležali v monobloku od 11.6 do 20.6.2012 😉 🙂

nmonika
14. júl 2012

@tinka5 Ja som tam sice nebola,ale ako bolo?Mna to tam caka v septembri,nejake rady a tipy?

katkapresov
15. júl 2012

@olienka12 takze uz len natrafit na dobru sestricku aby nam to umoznila ;)..a prosim ta v monobloku sa ide po cisarskom hned na izbu,alebo 24hodin budem na jiske??

olienka12
15. júl 2012

@katkapresov rovno na izbu sekcie davaju na izby hned pri sestrickach

katkapresov
15. júl 2012

@olienka12 cize ked chcem nadstandartku tak by ma tam mohli hned dat,hej?..jooj uz som vystresovana z toho.a ked budem mat rano sekciu,tak babo na kojenie mi kedy donesu?

olienka12
15. júl 2012

@katkapresov ked bude nadstandard volny,tak ta tam daju, pri prijme nahlasis,ze chces, teda pokial to nemas dopredu vybavene. Ak bude vsetko ok, aj s tebou aj s babom tak este v ten den ti prinesu neviem ci po troch hodinach,alebo neskor, moj maly bol na infuzkach,tak som ho nemala :(

nmonika
15. júl 2012

Babenky,tak ja som dnes bola na exkurzii v monobloku,na sestonedeli a novorodeneckom.Pozreli sme si so sestrou izby,nadstandardnu izbu,jednolozkovu a viaclozkove.Mamiciek a babetiek bolo malo,takze bolo tam ticho.Porodnu salu sme si nechali na inokedy 🙂

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nmonika
15. júl 2012

@luk25 no ja som tam dnes fakt videla kopu ludi okolo tej porodnice (a strasne vel romiek po lavickach)

katkapresov
16. júl 2012

@nmonika ja ked som bola na ctg minuly tyzden,tak sestricka vravela ze maju tiez dost plnu,ze z pondelka na utorok mali 6porodov..dufam ze ked tam pojdem ja bude volnejsie ;))...a vcera bola nadstandartka volna??a ako vyzera?,ja som len jednu fotku videla...

nmonika
16. júl 2012

@katkapresov Bola som aj v nej,kedze tam nikto nebol a prave ju upratali.Cakala som viac za tych 20 eur na den.Nevyzera az tak nemocnicne ako ostatne izby,no lepsie ako ta jednolozkova,ktora vychadza na 15 eur na den.Zalezi co ocakavas.Oni ti ju myslim mozu ukazat,ked tam budes znova.Skus sa opytat?

katkapresov
16. júl 2012

@nmonika zajttra mam zasa ctg tak ak nebudu mat zhon skusim sa na nu popytat....hmm a za jednolozkovu sa tiez plati?to som ani nevedela...

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nmonika
16. júl 2012

@katkapresov Videla som poplatky na nastenke na sestonedeli,tiez som o tom nevedela.Su tam aj 2 a 3 lozkove izby,klasika.Pytaj sa,ved mas na to narok sa informovat.

nmonika
16. júl 2012

@luk25 Ved to...asi sa nevedia dohodnut kto je otcom a rodinou 😀

vierka0
16. júl 2012

@nmonika u rosnerovej neplatia iba tie, ktore su rizikove pacientky hospitalizovane v monobloku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre