• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@vierka0 Ako tu uz niekto pisal,pocitam s 5 eurami.Ja nie som rizikova,takze pekne si zaplatim :slight_smile: Dik za info.
16. júl 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika dakujem za info..jasne ze sa spytam,len ked budu tam mat zasa taky zhon ako minule v utorok tak dakujem pekne .....uz sa neviem dockat ako tam zasa stravim pol dna :(..to vyhodnocovanie ctg je strasne...
16. júl 2012 o 20:10  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov To vazne?Ked som tam bola vo stvrtok cez obed,tak tam vladol pokoj.Ako to tam vlastne na tych ctg funguje?
16. júl 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na ctg sa objednas na urcity cas, vacsinou sa im podari ta aj v tu hodinu zobrat..ale ked nemas vybaveneho lekara, tak po pasoch cakas kedy pride nejaky lekar a vyhodnoti ti ctg a urobi "poradnu"..cize sa ta spyta ako sa citis...ja chodim k dr. pitonakovi on ma vacsinou plno, alebo robi sekciu, tak ho cakame..a on ma vysetruje aj od spodu ze ako je na tom krcok a ci sa neotvaram...
16. júl 2012 o 20:23  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov aha,lebo ja si nevybavujem urciteho lekara...chodi sa raz tyzdenne? A robia aj ultrazvuk?
17. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika ano od 36tt chodis raz do tyzdna,ak je vsetko v poriadku..a ultrazvuk uz nerobia,az pred porodom ze aku ma babo polohu a jde ma pupocnik..na ctg ak nemas lekara donesies moc,zmeraju ti tlak a ides na pas..a potom cakas na zhodnotenie..dnes tam baby od deviatej do pol dvanastej cakali,lebo doktori maju volno a nemal kto prist hodnotit...
17. júl 2012 o 16:14  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov no myslela som,ze ci este neurobia ultrazvuk,aby som vedela ci fakt to bude dievcatko.Zatial mi bolo 2x povedane,ze ano,no pri dievcatkach to nie je take iste zevraj.
Tak snad o mesiac uz budu vsetci po dovolenke a nebude sa tak dlho cakat :slight_smile:
17. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika tak skus este svojho gynekologa poprosit o sono, lebo v monobloku sa ho uz fakt asi nedockas :unamused: ..no a snad sa to po auguste v monobloku upokoji,lebo aj sestricky dnes hucali ze kazdy ma volno, dost nervozny tam boli dnes vsetci...
17. júl 2012 o 17:44  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov no len moja gyn. bude urcite pytat nejake tie eurace,lebo je to uz mimo predplatenych poistovnou.Bola som na prietoky v monobloku vo stvrtok a ako tak diktovala doktorka rozne poznatky sestricke,tak som pozabudla sa opytat na pohlavie :frowning2:
17. júl 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika a aku mas gynekologicku??no skoda ze si sa na tych prietokoch nespytala..tak budete mat prekvapenie pri porode :wink: ...
17. júl 2012 o 18:35  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov J.kosovu,na 3.posch. v Mucu.Ona uctuje 20 eur za sono na poziadanie.No ona je mamina znama a uz raz mi robila na poziadanie za 10 eur,no ja tak nerada otravujem a nieco ziadam...Tak prekvapenie snad nie,dvakrat by malo stacit na potvrdenie :slight_smile:
17. júl 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika tak uz boli pripady ze na sto pro a nakoniec ups omyl :grinning: ..nam potvrdili chlapca uz asi 5 krat, tak hadam prekvapko nebude....hmm a 20eur je dost, to by som uz nechala asi tak.....
17. júl 2012 o 18:53  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov ved prave v nedelu v monobloku,myslim mali pripad,ze mamicke hovorili ze piate babo bude dievcatko a narodil sa chlapcek :slight_smile:
17. júl 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika nooo, je pravda, že dievčatká sú často neisté :slight_smile:
17. júl 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať tých, čo už odrodili, brali niekomu z vás krv z pupočnej šnúry? :sunglasses:
18. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 mne brali
18. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasha v monobloku?
:sunglasses:
18. júl 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 ano, pytaj sa, co chces, ale okolnosti neviem, isla som na cisarak :slight_smile:
18. júl 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
další z pekných pôrodných príbehov, aj takto sa da porodit na Sk, konkrétne v novej nemocnici v KE

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribehy/item/161-rodila-som-zdravo-a-v-slovenskej-porodnici
18. júl 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov ako ste natom? :slight_smile: my este stale cakame, malej nejako dobre u mamky v brusku... len uz ma pomaly chyta strach, ze ako to bude prebiehat... ake to bude... ale ked to zvladli tolke, zvladneme to aj my, ze? :wink:
24. júl 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merilin nebojaj zvladnes:slight_smile: ja som sa nebala az potom jak som bola v porodnici ma to chytilo:slight_smile: a uz mi tu hajka na rukach a onedlho mame pol rocka:slight_smile:
24. júl 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne vam zavidim vsetkym co ste v ocakavani:slight_smile: si zivo pametam ked ja som na tom takto bola:slight_smile: akoby vcera a to uz pol roka dozadu:slight_smile:
24. júl 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin ahoj..akurat od rana cakam v monobloku.bola som na ctg a teraz cakam kedy ma kto vysetri..ja uz odpocitavam dni.,ale idu strasne pomaly :slight_smile:).dufam ze si ma uz toho 30teho tu nechaju
24. júl 2012 o 11:09  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1234lubka mozno sa budem z toho potom smiat, no poznas to.. pri prvom nevies co ta caka... Len nech je vsetko v poriadku, to je zaklad.

@katkapresov no ja idem v stvrtok na ctg, aj mne to ide pomaly, hlavne tie posledne dni. V noci uz velmi nespim a celkovo uz mi je tak tazko. No manzel je pripraveny vystartovat, ked bude treba a myslim, ze on sa boji viac ako ja :grinning: . Smial sa, ze v tom strese sadne do auta a zisti, ze mna zabudol doma
24. júl 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin ver tomu ze sa s toho budes rehotat:slight_smile:)) :slight_smile:
24. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkapresov to sa fakt tak dlho caka? A to ked nemas zajednaneho doktora,je to takto? Len by som chcela vediet co ma caka :slight_smile: A objednava sa tam na urcitu hodinu?
24. júl 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nmonika
@merilin baby prave odchadzam z monobloku..des ahroza.lekarke sa nepacilo ctg tak dom musela ist na opakovany zaznam a potom lekarka uz bola na sekcii tak som musela cakat zasa ked mi to niekto zhodnoti..no hotova som..v lete mat termin je hroza.kazdy po dovolenkach...
24. júl 2012 o 14:48  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov ved prave...toho sa obavam aj ja,no snad uz budu viaceri po dovolenkach v polovici augusta
24. júl 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov mne museli hned prvy robit opakovany, tak ma poslali zjest cokoladu, napit sa a uz to bolo dobre. A dalsie som uz mala ok. No keby nebolo tak horuco, ze? Ale aj tak si riadne dlho cakala. Ja necakam nikdy dlhsie ako hodinu, asi mam stastie - len aby som to nezariekla :wink:
24. júl 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcem sa spytat, tie co ste spominali, ze ste boli v porodnici na exkurzii, ako sa to da vybavit? do starej by sa mi malo podarit dostat, robi tam manzelova znama, ale chcela by som sa pozriet aj do novej - aj na tu nadstandard izbu aj celkovo... cakam v oktobri prve babo, takze uz zacinam nervacit co a ako bude, iste to viacere chapete :slight_smile:
30. júl 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok