Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

veji
21. aug 2012

@atletkas no co dodat...... blahozelam ti, si sikulka 😉

olienka12
31. aug 2012
daniela02
2. sep 2012

Ahojte tak ja som po sekcii v starej a som maxi spokojna, pozdravujem vsetky moje spolubojovnicky z vedlajsivh izieb

annie6
4. sep 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat, na CTG v starej porodnici sa treba objednavat alebo staci tam rano prist a cakat? A este, ako sa tam dostanem vobec? 😀

tigrica182
4. sep 2012

@annie6 treba sa objednat telefonicky na urcitu hodinu.... dostanes sa tam zozadu - ako mas schody do monobloku - tak oproti je taka slepa ulicka, vojdes tam a tam su jedine dvere, pojdes na prve poschodie a tam 🙂

annie6
4. sep 2012

@tigrica182 aha, lebo mi bolo povedane, ze sa tam neobjednava, preto som si to radsej chcela overit, aby sme tam nechodili zbytocne...dik...a cislo kde najdem..? 😅

tigrica182
4. sep 2012

@annie6 051/7011322 skus, ci je este platne, lebo oni si veci menia ako na bezacom pase :(

annie6
4. sep 2012

@tigrica182 a este jedna otazka, nahodou nevies od kolkej rano sa tam ordinuje?

tigrica182
4. sep 2012

@annie6 sa mi zda, ze od siedmej rana - teda tak to bolo naposledy - april v mojom pripade

daniela02
5. sep 2012

@annie6 treba sa objednat robia od 7.00-15.00

olienka12
5. sep 2012

@tigrica182 na teba som uz myslela,ze ako zvladas 2 tak malicke deticky? neziarli maly?

tigrica182
5. sep 2012

@olienka12 ahoj, vies ze nejak casto nie??? skor malej donesie cumel, chce ju krmit flasou, dokonca ju bozkava, hladka (vid foto v albume) , samozrejme, ze obcas mu pride luto ked mam malu na kolenach tak dojde, ze aj on ide hore, tak si ho tam vyteperim a mam ich oboch, alebo ked sa bozkam s malou, dojde ze aj on chce.. ale aby ju mlatil atd, to nie ... a zvlada sa to tazko , je to zahul, hlavne vecer, ked som uz unavena zo vsetkeho a oni prave vecer zacinaju byt placlive... kupanie, krmenie, uspavanie, ked obaja placu je uplny zahul 😒 ale nejako to zvladam....

dakujem za opytanie

olienka12
5. sep 2012

@tigrica182 drzim prsty neviem si to v reale predstavit mne staci ked vecer moj maly zacne mat muchy 🙂

tigrica182
6. sep 2012

@olienka12 dakujem - akoze je to fakt hlavne na psychiku zahul - 11 mesacny rozdiel, ale co spravim??? treba este taky rok vydrzat a verim, ze sa budu spolu krasne hrat....

merilin
6. sep 2012

Ahojte, chcem sa opytat kociek co ste uz rodili. Ked vas prijmali, davali ste tehotensku knizku. Vratili vam ju naspat sami, alebo ste ju pytali? Viem, ze ked uz mame doma drobcekov, tak je nam nanic, no potrebujem sa k nej dostat, pretoze som tam mala vysledky od inych lekarov a nestihla som si to vybrat, resp. v tych bolestiach som nato ani nemyslela a potom euforia z malickej... 😉

daniela02
6. sep 2012

@merilin to ti nevracaju ostava to v porodopise, nemyslim, ze by ti ju mohli vratit

merilin
6. sep 2012

@daniela02 a kde, resp. u koho sa nachadza ten porodopis? Ako si ist z neho zobrat veci?

tigrica182
7. sep 2012

@merilin no tehu kniha sa nevracia - skus ist za lekarom, ktory ta odrodil....

mirka12011
7. sep 2012

@merilin no mne vratili vsetky od inach dr len ctgcka a z gyndosi si nechavali ale automaticky mi to vratili aj obal z tehu knizky :D:D:D mi dali len to vnutro si nechali dokonca aj kontakty na dr mi vratili co sa mi tam nazbierali :D

dede28
14. sep 2012

na pol cm otvorena a som v 35.tyzdni,sa mi to rozbieha 😎 😎 som zvedava,ako dlho este vydrzim 🙂 🙂

anavila
14. sep 2012

@bambulka24 ahojjj...tak sa ti to krati, drzim palce aby to dobre dopadlo....a kde si sa rozhodla ist, naspet do starej dobrej STAREJ 😀 😀 😀 😀 😀 potom napis ze ako si dopadla. Ivana

bambulka24
14. sep 2012

@anavila ahooooooooooj, zlatáááááá 🙂 🙂 🙂 no jasné, ostávam verná 😀 tak tak kráti, dúfam, že to príde skôr, no uvidíme 😀 ďakujem a jasné, dám vedieť, dúfam, že všetko prebehne hladko a budeme zdraví obaja

anavila
14. sep 2012

@bambulka24 jasne, ze to dobre dopadne..som velmi zvedava...a neviete pohlavie? ved to je jedno..sestricka sa tesi, co?

bambulka24
14. sep 2012

@anavila vieme vieme, bude braček 😵 no tak malá to akosi neregistruje, však si vieš predstaviť, zatiaľ majú svoj svet tie naše slečny 😀

dede28
15. sep 2012

@bambulka24 ahoj a ako sa mate??u vas sa to este nerozbehlo 🙂 🙂 lebo u mna uz ano,som zvedava,ako dlho vydrzim 😎 😎

anavila
15. sep 2012

@bambulka24 no to je fajn, tak budete mat teraz chlapa...presne,maju svoj svet...nasa je kludna, chudatko, ti dvaja starší ju terorizuju, utlacaju, beru jej hracky....🙂 😀 😀 radost pozerat...tak sa drzte a nech ti to rychlu ubehne a nech ste uz doma aj s uzlíčkom 😀

bambulka24
18. sep 2012

@dede28 zdravím 😀 no zatiaľ sa nič nedeje, čakááááááááááááme 🙂

dede28
22. sep 2012

@bambulka24 ahoj,no ja bola vcera na poradni,tak doktor vravel,ze som sa prestala dalej otvarat,ze by som mala vydrzat,tak uvidime 🙂 🙂 ale maly sa mi tak kruti v bruchu a zapiera,ze niekedy je to az bolestive a neprijemne 😝 😝 uz si sa objednala na ctg do porodnice?na staru ides nie??ja som sa objednala na druhy tyzden v piatok.nevies kde tam robia ctg??

bambulka24
22. sep 2012

@dede28 no ja som bola na špičku už dávnejšie, ale nič sa nedialo potom...neobjednávala som sa a mám trochu problém, lebo s malou sa tam dotrepať je pre mňa dosť problém, najradšej by som šla niekedy podvečer, ale to asi nie je možné...budem volať v pondelok, máš číslo? hej do starej idem

dede28
23. sep 2012

@bambulka24 hej mam t.c.ti treba?051 7011111.a nemas ju kde nechat??neviem ci len cez den neobjednava,sa pytaj??ja ti ju kludne postrazim,keby chcela ostat so mnou 🙂 🙂 🙂 ja uz dala malu do skolky,takze nemam problem 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre